reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

u nas oki.... zyjemy upal wiec na dworze prawie non syop w cieniu pod drzewkiem zdychamy.. :) maly juz spi ale z nowu w nocy mam 4 [pobudki pije i pije :)

Gracjanek w w dzien pije z 5 razy nie wiem ile bo cyc ale oproznia zawsze tylko jedna wiec cyba taka jego uroda ze duzy i dlugiii :)

A karolek mmm duzy chlopa
Tysi gratulujemy spacerkow:-)
 
reklama
Mila ululana śpi


nie wyobrażam sobie jak może się dziecko udusić?? matka przecież jest taka czujna i każde kwęknięcie się słyszy. Małżon taki czujny że jak się on budzi to hasło „ale ładnie dziś spała” a ja tu 5 razy wstaje :shocked2: czasami czekam aż mała się rozbuja a on NIC!! moja mała od początku śpi w łóżeczku – w sypialni mam fotel i jak się budzi to nakarmię i odkładam półprzytomną żeby widziała gdzie zasypia.

No i muszę Misię pochwalić bo dziś powtórka z marchewki i ładnie wszamała 4 łyżeczki – sama ładnie pysia otwierała i ciumkała. Ale jak podaję picie to niepewna po przygodzie z soczkiem jabłkowym najpierw smakuje a jak herbata to dopiero pije.


A mam pytanie odnośnie witamin – ja podaje Juvik+D3 i to z tego co pamiętam, podaje się do końca 3 miesiąca czyli powinna już przestać tak?? podam do końca buteleczki i chyba basta

w poniedziałek jadę złożyć pismo o dodatkowe 2 tygodnie macierzyńskiego i urlop wypoczynkowy.. już mam stresa
 
ojej straszne :-(
moj maly oszust zasnal o 7ej po calodziennym marudzeniu bylam pewna ze na noc a tu pol godzinki i pobudka...teraz zasypia po raz drugi ehh
 
witam się i ja ;-)

historia z uduszeniem dzieciaczka straszna...syndrom śmierci łóżeczkowej...może matka faktycznie była zmęczona...mówią, żeby nie spać z dzieckiem, jeśli jest się bardzo zmęczonym albo jeśli piło się alkohol...

my rano byliśmy na spacerze (tym razem niestety nieudany :wściekła/y:), zakładam, że może dlatego, że było bardzo duszno...
potem wybraliśmy się do teściów na działkę, a na koniec zrobiliśmy zakupy w CH
po raz pierwszy karmiłam małą w tak publicznym miejscu- na ławce w CH :tak:
na działce ok, choć teściowa trochę mnie zirytowała
Tysia akurat zasnęła w foteliku, chcieliśmy iść z M. do pobliskiego sklepu (dosłownie 5 minut od działek), a ona na to, że nie zostanie z małą, bo jak są oboje rodziców to do ich obowiązków należy opiekowanie się dzieckiem :confused:
nie bardzo zrozumiałam
no cóż...
najlepsze, że ona coś przebąkuje ostatnio, że gdybym poszła na ten wychowawczy, to jak wrócę do pracy to Tysia będzie mieć 8 miesięcy, a wtedy już pewnie będzie lepsza i właśnie teściowa na zmianę z nianą mogłaby sie nią zajmowac...
skoro tak, to M. mówi jej w żartach, że już powinna się uczyć np ją uspokajać albo przewijać, a ona na to, że ma czas
nie wiem, jak ona to sobie wyobraża, skoro nawet 10 minut z małą nie posiedzi, jak ta śpi
a żeby nie było- jak mała jest spokojna to teściowa gada do niej i w ogóle i zakochana jest w niej, że hej

baby, morgaine ale dajcie znać wczesniej, jaki to będzie dzień :tak:

aneczkaaa wit K do 3 miesiąca, vit D cały czas
 
morgaine-dobra teściowa nie jest zła;-)

baby-i nic Adriankowi po takim kurczaku nie jest...To smacznego!!!

A moje dzieci dziś mega samodzielne,jestem w szoku:szok:

jola-ostatnio mój małż siedział z dziećmi na podłodze,a moja Marysia woła-mamo,patrz,troje dzieci tu siedzi:-D I wsio jest jasne;-)

Ja już od dawna wszystko jem i nic mu się nie dzieje :)

Eywa ja jem grzyby i nic małemu się nie dzieje, ale pewnie musisz spróbowac i zobaczyć jak mała zareaguje

dorusia ja na moją teściową złego słowa powiedzieć nie mogę. dobrego też nie:-D

heh no problem w tym że niewiele tam mają;-)

baby jutro sie dogadam z M i moze jakis dzien sie nam uda zgrać:-)

wiedzialam, ze nie bedzie wiele do nadrabiania i dobrze.
dzieki tesciowej naprawde wypcozelam. siedzielismy sobie w ogrodzie, grillek i te sprawy, sprzatania jakies wielkie mnie ominely, chociaz i tak mam posprzatane. no i fajnie dzien minął.
z M niby lepiej no ale kto wie na jak długo:-D hahah już sie przyzwyczaiłam...
podobno jedziemy do Rabki. nie z Niką a od razu z wszystkimi dzieciaczkami. no i dobrze bo jeszcze bysmy sie pozabijali:-D

a tesciowa wziela starszaka do siebie na noc. Nika wykapana, mleko i od razu zasnela. takze zostaje dwulatek. najbardziej absorbujący członek naszej rodziny:-D

Nela pojedzie ze mną więc przybedziemy zwartą grupą :)

W ogóle macie wszystkie pozdrowionka i buziaki od Neli :) wpadli dzisiaj do nas z malutką :) śliczna myszunia z niej i nie wiem jak można nie poznać, że to dziewczynka :confused: póżniej albo jutro wrzucę fotki :)
 
aneczkaaa ja wit K nie podaje wcale, u nas nie ma zalecen, Mala miala tylko zastrzyk z wit K przy urodzeniu... A wit D trzeba podawac do konca 1 roku zycia.

Ja ciagle spie z Mala, ale Jej nie przykrywam do konca koldra, niemal odkryta spi... Straszna ta historia, brrrr
 
Straszne rzeczy wypisujecie:no: Liwia nie sypia z nami,tylko w ekstremalnych sytuacjach przy czym ja sie nie wysypiam. Raz tez ja nakrylam koldra na glowe i strachu sie najadlam bo nagle ocknelam sie a dziecka nie widac a ta spala obie spokojnie pod koldra, teraz to juz nie dalaby sobie krzywdy zrobic, lapkami by koldre zwalila:tak:

mitaginko Zespół nagłej śmierci łóżeczkowej to co zupelnie innego, do tej pory do konca nie wiadomo jaka jest przyczyna tej śmierci a tu dziecko sie po prostu udusilo
 
teraz to juz nie dalaby sobie krzywdy zrobic, lapkami by koldre zwalila:tak:

jola, a ja z kolei mam wrazenie, ze moja by sie nie odkryla, wiem, ze potrafi, ale np jak Ja przykryje pieluszka, tak dla zabawy to Ona tak dycha, jakby tracila powietrze i az Ja to paralizuje i nie wie co robic... Troche straszne to... Wole uwazac... :/
 
reklama
Do góry