reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

Jak piszecie o tych słoiczkach to też mnie kusi, żeby podać! ;-) ale jeszcze czekam...przynajmniej do 11 :-D
Czy jest jeszcze ktoś poza mną, nati i aquarinką, kto nie podaje? :eek:

tak my :-p i wcale mi sie do tego nie spieszy po doswiadczeniach ze starszakiem..nie dosc ze alergik wiec niewiele mogl jesc to jeszcze mleko bylo the best proba zastapienia jednego posilku mlecznego obiadkiem przez dlugi czas konczyla sie fiaskiem bo butla musiala byc :sorry:
 
reklama
Witajcie babeczki :)

Nati współczuje rodzicom tego dzieciątka... :(

Aneczka wszystkiego naj dla czteromiesięczniaczki, Mitaginka ma rację marchewka raczej zatyka a jabłuszko pomaga odetkać ;-)

sioistra dzwoniła, ze najprawdopodobniej mąż juz w przyszłym tygodniu poleci a rozmowę bedzie miał tylko króciutką przez telefon i tyle pojedzie od razu do pracy... szok, że to tak szybko...

Mitaginko gratuluję spacerku super :)

Na szyjkę i wszelkie inne odparzenia i zmiany najlepiej nam pomaga bepanthen, ostatnio nam sie skończył i na odparzenie na pupie dałam sudocrem i nic nie pomógł :eek: dopiero jak kupiłam bepanthen to po jednej nocy wszystko zeszło :)

miałam coś jeszcze napisać ale zapomniałam...

Jutro będziemy mieć 4 miesiące wiec dzisiaj poozwoliliśmy sobie na troszkę jabłuszka świeżo skrobanego łyżeczką, tak na oko to jakieś 3 łyżeczki zjadł :) troszke sie krzywił, ale to norma jak do buzi trafia coś innego niż cycek :-D
Odnośnie wprowadzania nowych rzeczy to rozmawiałam z pediatrą i powiedziała, że dobrze jest wprowadzać troszke nowych smaków, żeby się dziecko przyzwyczajało nie koniecznie zastępować posiłek mleczny czymś nowym ale dawać nowości do spróbowania po kilka łyżeczek, żeby uniknąć róznych alergii itp wiec chcemy tak jak rozmawiałyśmy wprowadzić gluten w 5 mies. a od 6 już mięsko bo dzieci karmione piersią mają większe ryzyko niedokrwistości, ale tak jak pisałam tylko po troszku po lub przed głównym posiłkiem czyli cycusiem :-)
 
Baby – mam to samo zdanie odnośnie rozszerzania diety. Daje małej posmakować przed cycem gdy już głód się odzywa a potem dopycham cycem. I tak dziś marchewka na 3 posiłki była. Wczoraj dałam jej trochę soku jabłkowego ale absolutnie nie chce. Dziś dostała rozcieńczony sok z wodą ale też foch. Ale herbatkę ułatwiającą trawienie czy z kopru wypije. No i zazdroszczę przeprowadzki.. pamiętam mieszkanko jakie wklejałaś i na bank znajdziecie coś równie pięknego no i standard życia inny..
Jestem ciekawa czy wyparzacie jeszcze butelki i smoczki? Ja ma sterylizator do mikrofalówki i używam go morze raz na miesiąc.. tak tylko myję i od razu podaje..
 
ja żadko uzywam butelek ale laktatora codziennie i nei wyparzam, ani nic po prostu myję i tyle raz na jakiś czas przeleją wrzatkiem tylko :)
 
edit: nie wyparzam butelek a karmię butelką non-stop;-) nic jej sie nie dzieje to po co?
baby Jesli o mnie chodzi Katowice mogą byc next week. dzien raczej obojętny...tzn małż musi być w domu coby ze starszakami został, ale jakoś się dogadamy... kiedy Ci pasuje?
nela jedziesz do Katowic?

mitaginka graaaatki. SUPER!! JUPI JUPI!!
ja podam jabłuszko 12 sierpnia:) i kaszkę nestle sinlac zamiast mleka na dobranoc...

matko tyle mialam poodpisywac i zapomnialam.
nati to Ty karmisz tylko jedną piersią?
ja mam teraz jedną większą od drugiej:(
moja Niśka też dzisiaj super spała. 14,5 godz w nocy i potem przez dizeń tez niezle...

a co do nudy, to było super"-D od miesięcy się nie nudziłam hahah
potem pojechaliśmy do cioci na nowe mieszkanie:) i wróciliśmy niedawno...
Niśka śpi, Starszak też padł, Młody teraz z M odpada...

fajnie się ogarnia takie towarzycho hahah
kąpiel taśmowo;-) kolacja taśmowo;-) usypianie taśmowo;-) normalnie czuję się jakbym w fabryce na taśmie robiła :-D

aenye pisała!! macie pozdro
Fiol codziennie na koniach, Masio ze zwierzątkami a Felutek w chuście lub na macie:) raj tam ma, a pogoda średnia...

no i pytała o was...zdałam relację że baby wyjeżdża a Tysia nie śpi;-) reszte sobie doczyta...:-p

spadam spać bo głodna jestem:-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry