reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

a mi powiedziała czym później tym lepiej. tyle że moja to grubasek a na 100% nie będzie niejadkiem. więc szybciej nie ma sensu
na anemiczkę to ani Asia ani ja nie wyglądamy, więc też nie grozi. a ja uwielbiam karmić i czym dłużej to dla nas lepiej :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
hello!
my po 1,5h spacerku :-)

Wyszliśmy znów z czuwającą, pomarudziła trochę więcej niż wczoraj, ale po jakichś 40 minutach zasnęła :-D pospała znów z poł godzinki i jak się obudziła, to zaczeła już mocno płakać, ale zakładam, że byla głodna
ani przez chwilę nie była na spacerze na rękach, więc mały sukces :tak:

dranissimo czyli jak dobrze zrozumiałam to mamy wybór pomiędzy anemią a infekcjami, tak? Ja po 4 miesiącu chcę wprowadzać nowe smaki, dlatego żeby nauczyć Tysię, że jedzonko to nie tylko cyc, bo nie chcę mieć problemu, jak wrócę do pracy. Poza tym chciałabym, żeby przekonała się do butelki, cobym mogła czasem gdzieś wyjsć i się nie stresować, że trzeba wracać, bo mała głodna...a może łatwiej będzie ją przekonać, jak będzie jadała też ze słoiczków ;) mam taką nadzieję
 
u nas chyba skok bo zabow zadnych nie widze bo maly marudzi i chcialby tylko na raczki a takie grzeczne dziecko bylo :-p
teraz mruczy cos w koszu ale chwilowo nie placze :sorry:
Dranissimo no u nas sudocrem pomaga na chwilke a ja bym chciala sie pozbyc tego na dobre (no dobra moze nie na zawsze nie wymagam az tyle ale np chociaz na tydzien a nie na 1 dzien) po za tym mielismy masc z antybiotykiem, bepanthen, linomag, lansinoh i make ziemniaczana (ta chyba najbardziej pomaga :p )
Andariel nawet mi nie mow o AZS moj starszak ma/mial i mam nadzieje ze mlody nie bedzie
Cucumber ja mu przemywam ta szyjke wacikiem ze 3 razy dziennie i osuszam :-( ciesze sie ze z tesciami juz ok :-) moje dzieciaki tez maja u rodzicow drugie lozeczko mate nakladki na kibelki i inne *******ki :-D
Mitaginka no widze ze Tysia robi postepy ekspresowo :-)
 
Ostatnia edycja:
apropo szyi u nas alantan plus idealnie zadziałał a teraz dzięki temu że całe dnie na brzuszku lub na leżaczku spędza to główkę inaczej układa i odparzeń brak.
 
Maly tlusciutki ale nie odparza robilam mu predzej nawilzana chusteczka a potem woda... zeby ida dwa... w dwoch miejscach czerwone dziaselo, dzis juz lepiej chyba szczepienie tez sie przyczynilo. Noc tez lepsza... Moje dzecko spiewa :-D:-D:-D
aaaaaaaaaaa i tak non stop a slin to ma potok masakra, 5 dni kupy nie bylo a dzis juz 3 ;-)

Ide sie kąpac i moze meza uda mi sie wykorzystac a co :rofl2:
 
Nati u nas lezaczek jest dobry na 10min a lezenie na brzuchu podobnie no chyba ze u mnie na kolanach to wtedy troche dluzej ;-)
 
porwali dziecko u nas na osiedlu. nie znam szczegółów ale kontrolują wszystkie wózki i dokumenty!!!!! i wszystkie samochody zatrzymują. brrrrr, współczuje rodzicom
 
o kurcze masakra.... ja jeszcze nigdy pod sklepem wozka nie zostawilam po tym jak w niedalekiej miejscowosci tez ukradli.... kiedys tez w CH porawli dziewczynke przebrali ja za chlopca i wlosy obcieli... ale na szczescie CH zamkneli i ich zlapali
u nas20 min lezaczka ale musze gadac i gadac
 
o rety!ciekawe kto i po co...

u nas leżaczek beeee, podobnie jak huśtawka
na brzuszku kilka minut poleży, a potem albo sama fiknie na plecy, albo rozłoży ręce, wbije nos w podłogę i płacze ;)

EDIT nie wyobrażam sobie zostawienia dziecka samego przed sklepem...ani w ogóle gdziekolwiek
 
reklama
Witam!
Nie mam czasu nadrobić wszystkiego bo mąż ze starszym z wakacji wrócili.
Mitaginko powiedz mi proszę jak składałaś wniosek o te dwa tygodnie dodatkowego macierzyńskiego to na jakimś gotowym druku czy sama pisałaś?
 
Do góry