reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

wilmek a maści Alantan Plus używałaś? jest to w ogóle u Was? jak dla mnie rewelacja na pupkowe odparzenia, to może i na szyjkowe by pomógł. Wszystkie Sudocremy i inne Linomagi moga się przy Alantanie schowac ;)
 
reklama
Mitaginka nie probowalam bo nie mam ale fakt ze w polsce czasami uzywalam...w poniedzialek przyjezdza mama kolezanki to poprosze zeby mi przywiozla..myslisz ze lepsza masc czy krem?
 
Przeczytałam...idę spać.
Nasze dzisiejsze szczepienie nie doszło do skutku, Mała obudziła sie w kropki. Pewnie wiedziała co ją czeka i się w nocy pomalowała:-D
Tyle dobrze, że to nic poważnego. Ala śmieje się jak zawsze, temp brak, nie swędzi.
Dobra idę spać bo dziecię w ciągu dnia bardzo absorbujące
Miłej nocki, i przespanej:tak:
 
eywa o tyle dobrze, że chociaż butelkę chce brać. Ja planuję w weekend naukę butelkowania...tylko musi mieć dobry humor, bo po ostatnich próbach to mam uraz ;)
o dziwo od 4 dni zaczęła czasem,ale to tylko właśnie w nocy jak na pół przytomna ,bo w dzień tylko poza domem jak jest w foteliku sam, nie pytaj dlaczego ,nie mam pojęcia;) marchewka też jest beeee, zamyka buzie i odgania łyżeczkę czy smoczek z kleikiem łapką, jak myślicie, próbować ją do tych smaków przekonać (było jabłko, marchewka i kleik-wszystko be) stopniowo dając smakować czy odpuścić i dać jej troche czasu jeszcze na mleczku samym?
 
A ja wpadam się tylko pochwalić. WŁAŚNIE WRÓCIŁAM ZE STAJNI :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

lecę spać :p tzn najpierw prysznic :p

Jankesowa to puść mi mi sygnał albo sms :)

poczytam jutro co tu tak napłodziłyście :) buziole i dobrej nocki :)
 
Baby a tesciowa pewnie uwaza sie za wzor taktu ;-)

skąd wiedziałaś :laugh2:

Dzięki za rady ale z moim M to nie przejdzie, on nie wyciszy tel. bo gdyby coś sie działo to co wtedy... pocieszam się, ze jak wyjedziemy to przestaną dzwonić, w zasadzie jak mąż poleci to ja bedę mieć w nosie ich telefony :-D wredna jestem ale trudno sie mówi ;-)

uciekam do spania :) do jutra babeczki
 
Mitaginka dzieki :-)
Eywa ja bym poczekala kilka dni i sprobowala znowu bo jej chyba nie o smak chodzi tylko o sam fakt jedzenia czegos innego niz mleko ;-)
Marma fajnie ze udalo Ci sie wyrwac do konikow :-) chyba to baaaardzo lubisz? :-)
 
reklama
eywa - ja bym próbowała.. dziś małej podałam trochę soczku jabłkowego.
A jabłuszko mała chciała?? Czytałam że rozszerzanie diety zaczyna się od warzyw bo są mniej słodkie od owoców a jak takie maleństwo posmakuje najpierw słodkich owoców to nie chce warzyw.. jutro próbuję z marchewką a co!! Stopniowo niech ze smakiem się obeznają maluchy
 
Do góry