reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

no właśnie kawa to na pobudzenie ale jaki to ma związek z kupą :confused2: Małżon i tak wie lepiej...

dziewczyny - mam techniczne pytanko o suwak.. gdzie się go "wczytuję" żeby go non stop nie wklejać??
 
reklama
aneczkaaaa
WSTAWIANIE SUWACZKÓW DO PODPISU

1 Wejdź na stronę z suwaczkami (przez kliknięcie na suwaczek jednej z forumowiczek lub przez wyszukiwarkę google lub wybranie jednej ze stron podanych w drugim poście).
2 Stwórz i wygeneruj swój suwaczek.
3 Skopiuj BB Code
4 Na forum w prawym górnym rogu wejdź w USTAWIENIA
5 W kolumnie po lewej kliknij EDYTUJ SYGNATURĘ
6 Wklej na białym polu BB Code
7 Niżej na stronie kliknij ZAPISZ SYGNATURĘ
 
Moja nie robi kup po pachy, ale za kazda kupa i tak Ja przebieram, bo nam kupa przecieka... Juz sie przyzwyczailam :-D

Aneczkaaa, musisz wkleic linki w profilu; moje ustawienia -> edytuj sygnature i tam to wkleic. Nie wiem, czy gdzies na forum nie ma tematu apropo suwaczkow :-)

edit; mitaginka mnie ubiegla :-]
 
jak mam spać skoro od tamtego posta dzieciątko się obudziło 2 razy:p

hatorska różnie, czasem smok , czasem niezbędny cycek w buzie na chwile, czasem samo przytulenie, czasem noszenie, czasem butelka, zależy od potrzeb i pory nocy, bo generalnie po takuch nocach to cycki puste,ze szok i rano już dziś butelke musialam dac
 
Moja misia póki co śpi - zakradłam się do niej a ona się rzuca ale ciumka dyda. zwiałam

Wieeeeelkie dzięki dziewczyny i pierwszy wysłany post mam nadzieję z wczytanymi suwakami
P.S. działają suwaczki :-)
 
dzien dobry i dobranoc.
padam na twarz.
zaczynam rozumiec co znaczy byc matką trojga dzieci. Nika do 3 mcy spała prawie calymi dniami. teraz nie spi w dzien wcale. za to noce cudowne, dzisiaj spałysmy do 8.40 i gdyby mlody nas nie obudzil to byloby dluzej. w nocy budzi sie o 3 na mleczko, ale mam nadzieje niedlugo przespi juz calą noc... to daje mi sile na caly dzien.
z M lepiej. nie mam żadnych oczekiwań. zobaczymy na jak dlugo sie to zmienilo. on nadal chce jechac do Rabki ze mną i Niką. sami nie mozemy. po pierwsze nie ma z kim niki zostawic, po drugie w zyciu bym jej nie zostawila:-D
dobranoc.
 
Heloł!!!

Witam się wieczorem,padam na pysk,przeczytałam Was,ale nie odpiszę.Za to dodałam nowe fotki;-)
Dobranoc,uciekam,bo jutro jeszcze cięższy dzionek mnie czeka...



Edit:

morgaine-pisałyśmy w tym samym czasie,hihi,ciekawe,która z nas bardziej pada;-)
 
eywa o tyle dobrze, że chociaż butelkę chce brać. Ja planuję w weekend naukę butelkowania...tylko musi mieć dobry humor, bo po ostatnich próbach to mam uraz ;)
 
reklama
witam wieczorkiem :-) wykapalam dzieciaki maly spi od ok 8ej duzy wlasnie poszedl spac z tata :-) a ja cos podjadam i nadrabiam bb zaleglosci ;-)
u nas jedna kupa na dwa dni..slini sie coraz wiecej ale narazie umiarkowanie...
czy ma ktos problem z "odparzeniami" w faldkach na szyjce? u nas ciagle cos jest, jeden dzien skora ok i od nowa juz chyba uzylismy wszystkich specyfikow jakie mi przyszly do glowy...macie jakies pomysly co z tym zrobic? dzieki :-)
cos byly o kreceniu w lozeczku..moj tez sie kreci i wsadza nozki w szczebelki bo ochraniacz mam na jednej krotkiej i dlugiej scianie tylko bo lubie malego widziec ;-) na macie tez sie kreci dookola ;-)
Mitaginka ciesze sie ze spacerek udany zycze takich wiecej :tak:
Eywa ojej biedna Ty tulaski :tak: mialam tak ze starszakiem m pracowal wtedy na nocki a ja zostawalam sama z wizja ze w nocy tez nie odpoczne...czasami m jak wracal rano i nie zasypial na stojaco to moglam jeszcze chwile pospac
Aneczka alez ten twoj m teorie wysuwa ;-) ja bym raczej powiedziala ze kawa dziala wrecz przeciwnie ;-)
Baby a tesciowa pewnie uwaza sie za wzor taktu ;-)
Hatorska powodzenia z opiekunka i zatrzymania @ :-)
Jankesowa oby zabek szybko wyszedl
 
Do góry