reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

Mitaginka a ile dzis walczycie,ale chlopak ma tez cierpliwosc...

Jankesowa ja tez staram sie zawsze przed wyjsciem z mala jakis make up sobie walnac ale widze ze coraz mniej na to czasu jest ,no i teraz mam pomoc.sa tez takie dni kiedy wychodze z nia nieuczesana wtedy opaska ,okulary i smigamy
 
reklama
nela wtedy wlocze sie chaszczami i krzjodami zeby nikt nie widzial
MITAGINKO a by sie przydal bo nie mam nawet do kogo paszczy otworzyc...
 
Morgaine, Mitaginko Ja Wam powiem jutro, bo jadę odwieźć siostre na lotnisko i zobaczymy jak młody będzie się sam zachowywał na tylnym siedzeniu, jak bedzie spoko to ja sie piszę na spotkanko :)

Nela przecież do mnie masz całkiem blisko :) a i tak nie przyjeżdzasz... ;-) buziak :)
 
Ostatnia edycja:
Nela łatwo na pewno nie było,ale przecież bez sensu tak po prostu zrezygnować, przecież na pewno dałabyś radę:) ja póki co zdecydowana byłam na to,że drugie kiedyś,ale najpierw szukanie nowej pracy, umowa stabilna itp, a w sumie nie chce mieć dzieci w tak dużej różnicy wieku, ale to muszę mieć pewnośc,że na lodzie finansowo nie zostanę:( niestety, kredyt jeszcze spłacać będziemy przez 28 lat;)
 
Jankesowa moj wozek po chaszczach nie chce zbytnio sie prowadzic ,wiec zawsze zmuszona jestem ulica:)

Eywa ja przyjade nad morze tylko prosze mi powiedziec kiedy i gdzie kuzwa w koncu bedzie to slonce zeby moc sobie tylek wygrzac!
 
Eywa ja przed porodem dostalam pewnego syndromu ( o ktorym nie chce pisac) i ktory moze byc smiertelny dla matki i dla dziecka.cud ze z nami jest ok ,ale jest ryzyko powtorki i czesto wtedy odradzaja kolejnego dziecka.ale nie powiedzialam jeszcze nie,moze zaryzykuje i zdam sie na los.
w ogole nie wiem czy umialabym sparwiedliwie dzielic uczucie miedzy adoptusiem a moja Misia ,jakbym miala juz 2jke to bylo by latwiej podjac taka decyzje.

ale znajac mnie chyba zaryzykuje.juz nie uwazalam ale to bylo stanowczo za wczesnie,4 miesiace po cc...to byla glupota z mojej strony
 
morgaine weszłam na niania baby boom i dałam wyszukiwanie niani (kryteria: wiek 30-40 lat, nie paląca, bez zwierząt ;-)) i wyszło mi 6 kandydatek, z czego 4 odrzuciłam po zdjęciu :-D, jedną po nieskładnym opisie wlasnych umiejętności :-D i została jedna...chyba mam za duże wymagania :zawstydzona/y:
 
reklama
Nela no to faktycznie inna sytuacja i tylko i wyłącznie Wasza decyzja:*

już pierwsza pobudka za nami;) a myślałam,że po tak fajnym dniu będzie może fajna noc...
 
Do góry