reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

niskopodłogowe sa u nas :-D, ja lubie autobusem jeżdzic i ludzi z miejsca dla wózków wywalać, trochę zawsze rozrywki hahahahahahahj
 
reklama
hej, hej, hej
u nas po ciężkim wieczorze noc ok
jedna pobudka o 5:00, a potem o 8:00 już definitywny koniec spania
teraz leżenie na macie, ale już słyszę, że coś się nie podoba...
upał się zapowiada, że hej, już jest 25 st w cieniu

a wczoraj wieczorem do domu przez taras wlazła nam cykada :( ble
ja oczywiście panika, aż się poryczałam
M. ją zabił...fuj, nienawidzę owadów!
 
Witam porannie
U nas tez noc znosnie, pobudki po 1 i po 4, a teraz Mala chusiam w bujaku, a ta walczy z ciezkimi powiekami, mota sie na tym bujaku, ale nie spi... ale juz niedlugo pewie wytrzyma :-D
U nas pogoda do bani. Kiepsko, bo czeka nas wyprawa do miasta i zalatwianie spraw - autobusem! :-( Auto sprawne, tylko ja sie boje jezdzic :-D
 
ja na szybko i samolubnie bo normalnie mam dziś dość tego mojego małego potworka. Ostatnio mu normalnie odbija. Jedzenie to katorga. Wyciąga mi pierś na maxa w każdą stronę, co chwila puszcza, rozgląda się w każdą stronę, śmieje się, gada zamiast jeść.Normalnie karmienie trwa godzinę a jak dostaje butle to wyje. Normalnie już z nim nie mogę .... W nocy je pięknie, nawet oprucz piersi wieczorem dostaje troszke sztucznego tek więc pięknie przesypia kilka godzin bez jedzenia a w ciągu dnia normalnie walka. No i ostatnio ciągle wyje i tylko na ręce... Wiem, że to akurat moment największego skoku ale co się stało z moim aniołkiem ... I jeszcze wkurza mnie M b o chodzi i ciągle na niego narzeka i porównuje z Kacprem, że tamten taki nie był a Kacper był jeszcze gorszy, wył 24 na dobę. Już nie wspomnę o tej jego córeczce ciągle opowiada jakie to idealne dziecko normalnie już wysypki dostaję jak o niej słyszę...Przydał by mi się jakiś urlop bo normalnie już gryzę... A tu sobie on wyjeżdża na 3 dni a ja sama zostaję z dwójką... ale przynajmniej będę miała święty spokój i nikt nie będzie mi marudził i narzekał. Ech mógłby tam posiedzieć z miesiąc... :p
 
witam :-)
my juz po urlopie a szkoda fajnie bylo...nawet pogoda dopisala..nie bylo moze upalow ale cieplo sloneczko fajnie do polazenia po plazy i wzdluz wybrzeza..mlody w chuscie wiekszosc przespal ;-)
Nati te nadgryzione owady mnie rozbawily :-D
Mitaginka ja tez nie przepadam za owadami najbardziej boje sie pajakow...a moj 3latek ma teraz faze na boje sie much :-D
Marma zycze zeby maly zaczal lepiej jesc w dzien i poprawy humoru :tak:
Morgaine ja z moja dwojka to chyba bym sie nie wybrala autobusem (no chyba ze bym musiala) z wozkiem...chusta to co innego mam wolna reke zeby trzymac starszaka :-D
 
hej laseczki:)

co do snu to moja w dzien tylko w chuscie przespalaby 3 godz:) ale od 3 dni jest cudownym IDEALNYM dzieckiem:) no i zasypia sama w lozeczku na noc, ostatnie dwie noce cudeńko, 2 pobudki w nocy na cyca, potem ja odkladam i spi w lozeczku. gdzies od 6tej rano do 8 lub 9 w naszym lozku. M zazwyczaj wtedy przechodzi do Niko bo on sie budzi ale jak sie przytuli to jeszcze zasnie do 8mej.

mloda dzisiaj na tym mega upale byla w chuscie 2 godziny i myslalam ze bedzie plakac, marudzic ze cieplo, a ona zadowolona!! usmiechnieta!! jednak dzieciatka uwielbiaja sie przytulac, nawet jak tak cieplo!! :) no i w ogole juz nie marudzi po zapakowaniu, kiedys musialam chodzic, bujac sie dopoki nie zasnie i koniecznie ze smoczkiem, a teraz bez smoczka, oglada swiat, potem zasypia i luzik:)

z M mamy ogniste noce ostatnio i od razu sie miedzy nami baardzo poprawilo:)

herbatita ciężki wrzesień przed Tobą:( buziak
mitaginka świeże powietrze może zmęczyć:) no i Tysia naprawdę dojrzała:) jest cudowną dziewczynką:) i daje się wyspać mamusi :tak:

baby jaka przeprowadzka?? przecież wy nowe mieszkanko macie... ?:confused: sorry coś pewnie przeoczyłam :confused:


aaaa mam message od asiuni asiunia się przeprowadziła i nie ma neta. a przez przeprowadzkę nie miała czasu nas czytać i Maddi się przeziębił w dodatku!! pozdrawia was:)

dobra spadam się kąpać i pachnić:) w końcu noc przed nami:-D:-D

Pozdrów Asiunie od nas :)

My się nie przeprowadzaliśmy tylko przemeblowaliśmy sypialnię, żeby wstawić łóżeczko dla młodego, bo sprzedajemy kołyskę, w sumie i tak w niej nie sypiał wiec nie będe go już tego uczyć tylko od razu do łóżeczka, ale to powoli na razie ucze go samodzielnego zasypiania na naszym łóżku i jakoś idzie już 5 dni bez problemu :) a dzisiaj nawet w dzień tak usnał, spał tylko 15 minut ale to i tak sukces ze sam usnął :)

Fajnie, ze miedzy wami sie układa trzymałam kciuki i pomogło :)

Nati fajnie, że u Was też było miło :)

U nas decyzja podjęta przez M jedziemy do Dublina :) najpierw on jak już dostanie tą pracę to potem wynajmie dom z moją siostrą, potem kupi wózek łóżeczko itp no i potem ja lece z młodym.... nie wiem co zabrać... i w ogóle nie wiem jak to będzie, mam jeszcze trochę czasu, dam radę :)
 
moje dziecko pół godziny śpi w swoim łóżeczku!!!!!!! nie na rękach i cycku!!!!!!!!yeeeeeyyyy pierwsze próby od jakkiegoś czasu zrobiłyśmy, na wpół śpiącą ją odłożyłam, szukała cyca, poszedł smok i śpi:) jak miło, ja przygotowana na wielogodzinną walkę...

baby super decyzja, do odważnych świat należy:)
morgaine zazdroszcze dylematów odnośnie wyjścia z domu, u nas od rana leje i burza była, więc chyba spacer nawet nie wyjdzie:(
ducha współczuje chodnika
mitaginka no super te nocki macie:) ja cały wysiłek wkładam by nie zamknac oczu na fotelu karmiąc i już 2 dni tam nie spałam:) tzn dziś chyba z 10 min mi uciekło, ale to się nie liczy chyba?;)
nati przec Ciebie na allegro będzie pusto i koniki wykupimy wszystkie:) też ide zobaczyc
 
reklama
a moje dziecko nie w łóżeczku :-(, kurcze w dzień nie ma szansy na łóżeczko. zasypia przy cycku ja wstaje żeby ją odłożyć i zanim wstanę to już na brzuszku leży i mi ją trudno odnosić. więc łóżeczko tylko na noc a w dzień do zabawy więc w sumie też ok.
Baby- powodzenia
Mitaginka- pewnie moskitiera wystarczy ale kot jest ekologiczny i naturalną selekcje robi :-D
Marma- współczuje skoku

mała na szczęście nie reagowała jeszcze na skoki a teraz ten duzy i długi się zbliża byle nie zareagowała.
eywa- kupujcie kupujcie

a ja chyba zacznę ubranka sprzedawać, sprzedajecie już??
 
Do góry