reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

ziajka 30

a moja lubi wszystkie wiercenia, koszenia itp i zawsze mi sie chce smiać bo wiekszość miłych panów wyłącza maszyny jak mnie widzą a jej i tak nie obudzi

jakby młody juz spał to luzik ale nie spał jeszcze i to go wystraszyło, w domu się nie bał ale jak wyszliśmy to było strasznie głośno nie to co na 4 pietrze...
 
reklama
U nas decyzja podjęta przez M jedziemy do Dublina :) najpierw on jak już dostanie tą pracę to potem wynajmie dom z moją siostrą, potem kupi wózek łóżeczko itp no i potem ja lece z młodym.... nie wiem co zabrać... i w ogóle nie wiem jak to będzie, mam jeszcze trochę czasu, dam radę :)

A czemu nie do Galway? ;-)
Po pierwsze, na poczatek wez wszystko co przeciwdeszczowe i duuuzo cierpliwosci ;-)
A wozek i lozeczko lepiej wezcie ze soba :-D Tutaj wozki chodza w cenie tutejszych samochodow :-D
 
siostry kolezanka będzie sprzedawac więc już praktycznie mamy a tutaj też musimy miec jak bedziemy przyjeżdżać :) a czemu nie Galway? bo siostrę mam w Dublinie :)
 
15 kropel przed posiłkiem nie częsciej niż co 4 godziny

a nie do kazdego karmienia?
fragment z tlumaczenia ulotki:
Dozowanie: o ile lekarz nie zaleci inaczej, proszę stosować się do tych instrukcji, w przeciwnym razie lek może nie działać właściwie!
Niemowlęta: do każdej butelki (chodzi o butelkę z mlekiem itp.) dodawać 15 kropli.
Sab simplex miesza się bezproblemowo z innymi płynami, np. z mlekiem. U niemowląt karmionych piersią można zaaplikować za pomocą małej łyżeczki bezpośrednio przed karmieniem.

ale wiem ze niektore mamy daja np tylko w czasie kolek tzn np do karmnien nocnych czy popoludniowych...u nas niestety sab simplex nie pomogl nic nie pomaga tak do konca :-(
 
Ostatnia edycja:
czesc sloneczka,

witam po gimnastykowo,oli robi postep,ale sie ciesze:happy2::happy2::happy2:

baby - wow..dokladnie...do odwaznych swiat nalezy,zobaczysz jak bedzie,zawsze wszystko okazjuje sie w praktyce, ...podobna decyzje podjelam 20 lat i nie zalujejuz dzisiaj zycze wam wszystkiego naj...!!!!!!!

nela - 50.

hatorska - tez podawalam 15 kropelek.

nati -
ciuszkow jeszcze nie oddalam,odkladam:-D:-D
 
reklama
no właśnie ja też czytałam, że do każdej butli, byle nie częściej jak co 2 godziny...
ja właśnie od wczoraj mam Sab (ten Pfizera) i na ulotce - z tego co potrafię odczytać - jest wskazanie, by do butli dać 15 kr. (i nie ma wzmianki nawet o tych 2 godz.)
u nas i tak to wychodzi nie częściej, niż co 4 godz.
 
Ostatnia edycja:
Do góry