reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

herbatita gratulacje!

ja dzisiaj podczytywałam, ale pisać za bardzo jak nie miałam, bo mała albo przy cycu, albo na rękach
teraz M. przejął pałeczkę, więc zabrałam się za jakiś obiad i bb ;) choć pewnie zaraz znów pójdę do małej, bo nie lubię słuchać jak płacze, tym bardziej z odległości (czyt. drugiego pokoju)

nasza rocznica ślubu zbliża się wielkimi krokami, a ja nie mam czasu zająć się zredagowaniem tego artykułu na prezent, który wkleiła justi na zakupowym, ech...
 
reklama
moja mala wystawiona na balkon.ona w wozku zgadza sie lezec tylko jak spi ,wiec czekam jak na szpilkach kiedy oznajmi mi wrzaskiem ze juz wstala.ale mi sie noc szykuje ,chyba z pol dnia juz przespala,geeeee to wieczorem bedzie problem z zasnieciem.

podziwiam was wszystkie podwojne i potrojne mamy ,ja z jednym ledwo sobie radze.:zawstydzona/y:czy ja sie poprostu do tego nie nadaje?...
 
herbatita gratulacje zdjecie cudne
ja tez nigdy nic nie wygralam :-(
nela- dziewczyny pisaly ze czym wiecej dzieci tym latwiej- ,masz troche wtedy inne podejscie


moja maruda od 16 chce tylko spac na rekach lub siedziec ewentualnie zgadza sie na bujaczek. chwilowo zasnela przy cycku tzn juz go nie ma w buzi ale spi mi na reku. a musze isc do kibelka i sie napic hm....
 
Ostatnia edycja:
nati no mam nadzieje ze tak jest ,bo narazie ja z jednym leeeedwo wyrabiam.boje sie ja przebrac( zeby krzywdy nie zrobic,boje sie ze ja zawieje,ze zle wyparzam butelki itp) jakbym miala blizniaki ( a to bylo moje marzenie) to chyba bym juz siedziala zamknieta w tworkach:-D

ale wam zazdroszcze tych spotkan nad morzem ,najchetniej bym sie tam przeniosla do was
 
no pewnie :-)
a ja bym pojechała gdzieś a nie mam gdzie :-(
tzn jedziemy do nas do lasu ale juz od 30-stu lat z małymi przerwami jeździć w to samo msc to nudnawo się robi co prawda najbardziej lubie las więc chyba jednak zostanę przy lesie
 
reklama
Do góry