reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

Witam Was serdecznie po dłuższej przerwie, mam nadzieję, że mnie jeszcze trochę pamiętacie:-)
Podczytuję Was czasem ale już nie mam kiedy pisać.
Ayene.....boże jak Ci zazdroszczę, uwielbiam truskawki a boję się strasznie i jeszcze tak jak Ducha na diecie jestem ze względu na te krostki na twarzy bo lekarka stwierdziła że to częściowo trądzik a częściowo jak alergia od nabiału choć ja bardzo mało jadłam.
No ale na 2 tygodnie musiałam zrezygnować zupełnie, nawet z mleczka do kawy:-(i masła. Ale za 2 tygodnie miałam zrobić próbę i zjeść nabiał więc już wiem że to będą lody:-) i w sobotę się wybieramy do kawiarni znajomego na lody i pyszną kawę z mleczkiem. Oby potem go nie wysypało......plissssssssssssssssssssssssssss!!!!:-)
Mój synuś pięknie śpi i wdzień i w nocy, więcej zachodu z córeczką, zawsze była wymagająca, najbardziej mnie męczą negocjacje, które muszę z nią ciągle prowadzić aby złagodzić bunt dwulatka. Potem chyba wpiszę to w cv bo już jestem specem.
Ale przynajmniej wróciłam do łask bo wcześniej tak jak Wam pisałąm wszystko z tatą... Muszę jej za to dużo czasu poświecać.
Kocham te moje dzieciaki!!! A już synusia to ubustwiam:-) Chyba dlatego że wogóle mnie nie frustruje, prawie nie płacze i jest taki grzeczniutki! Nawet dziś pomyślałam, że jak będę miała 3 dziecko to wolę synka, bo z chłopakami mniej zachodu!!! :-D
 
reklama
A!! i ja też tesknie za rozmiarem 38!!!!! NIewiem czy to kiedykolwiek będzie znów realne....taki miałam przed 1 ciążą, potem 40 a teraz narazie L i 42:angry:
 
Cos mnie prawy cyc zaczal bolec, ale to nie zastoj, nie wiem, moze zapalenie gruczolu mlekowego??? Ide dzis do lekarza...
A powiedz, prosze, ile tego paracetamolu??

edit: kurcze, podlaczylam Mala do cyca i cala czerwona sie zrobila... No i nie chciala jesc z prawego, ale lewy pedzluje - o tyle dobrze!!!
 
A mozna brac panadol?? Nie mam paracetamolu, a nie znam sie na skladzie lekow, bo ich nigdy nie biore, tylko jak juz umieram... czylo teraz :-) :-(
 
reklama
Do góry