reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

Ja dziś mam już serdecznie dość. Jeden wyje bo go swędzi drugi wyje bo wyje a ja wyje bo oni wyją....Ile to jeszcze potrwa?

Mam problem dodatkowy z Kacprem. Dobiera mi się do cycków.... tzn jak Przemek je to on też chce. Jak go biorę na kolana to od razu bluzka do góry i dawaj. Ja mu tłumacze że to tylko dla małych dzidziusiów a on już jest duży i pije mleczko z butelki i szklaneczki ale na niewiele się te moje tłumaczenia zdają. Z drugiej strony nie chcę tego robić zbyt brutalnie bo boje się że poczuje się odrzucony...i masz tu babo placek... Macie podobnie? Jak sobie z tym radzić?

rozmiar 38? Ja takiego chyba nigdy nie nosiłam. No może w okresie niemowlęctwa...:) :p Teraz 42 chyba że koszulowe to 46 bo inaczej na cyckach nie zapnę.... No zdarza się, że w M wejdę jak jest elastyczna.
 
reklama
marma ja na szczescie nie mam tego problemu. a dziwne bo niko mlodszy od Twojego Kacpra weic tymbardziej powinien sie tak zachowywac... na razie spoko, zazdrosci nei widze, przytulas jaki byl taki jest... tyle ze on nie byl nigdy jedynakiem:) wiec pewnie temu nie reaguje zazdroscia...
niunia po szczepionce spi... a miala byc pobudzona
 
o, Marma, witaj w klubie. Maks nigdy nie mial takich zapedow, ale Filip - 4.5 roku!! - owszem! nieraz prosil, zeby mu dac, ladnie prosil, nie jakos na sile.. na przyklad - maly konczyl, wypluwal cyca, a Filipek - Mamo, teraz ja.. albo - moge sprobowac, mamusiu? no serce mi peka nawet jak o tym pisze! oczywiscie odmawialam, tlumaczylam, smialam sie, ale serducho mnie bolalo. pokazywalam mu zdjecia, ze on kiedys tez tak pil (akurat mam duzo takich cycowych z nim). od razu przytulalam, odkladalam maluszka, zeby wiedzial, ze jest dla mnie tak samo wazny. nie mam innych pomyslow.
ale juz sie nie pyta, thx God!

lilou
, fajnie, ze wam sie sprawuje karuzelka :-) dla mnie mistrzostwo swiata! i moje dziecie tez uwielbia lezec w lozeczku, na macie, niespecjalnie lubi byc na rekach, zaraz sie wierci, odpycha, marudzi. takze chusta to dla nas slaby wynalazek, szkoda bardzo, bo mialam wielka ochote pochustowac. na wakacje wezme, moze chociaz na spacerki sie nada.

o, beczy zawiniatko.. ide..
 
moje małe dziś jakieś inne.. inaczej płacze, tzn nie płacze tylko skamle, miauczy... taka dziś jest przylepka i cały czas śpi praktycznie, baardzo mało aktywna. mam nadzieje że to nie cisza przed burzą..
 
Witajcie

marma, aenye ja tego problemu nie mam bo nie karmie ale w sumie jak karmilam to tez nie mialam, moze z czasem by sie zaczelo za to Olo chce caly czas na rece, jak tylko Liwia zaplacze to biegnie do mnie i raczki wyciagaz zeby by pierwszym, staram sie brac go czesciej niz mala ale nie wiem czy to dobrze bo wydaje mi sie ze on sie przyzwyczaja, co myslicie?
 
cos ten moj maly nie chce dzis spac zasypia na chwile i sie budzi..
Marma wspolczuje..u nas nie ma tego problemu..jest inny powrot do kupki w gatki ale wiem ze to zazdrosc i minie tylko trzeba sie uzbroic w cierpliwosc..mysle ze to co robisz to jedyna metoda ale ekspertem nie jestem...
Jola ja bym robila tak jak Ty..mysle ze go to nie przyzwyczai jak minie zazdrosc to wlaczy sie "ja sam" i nie bedzie chcial na raczki (nie ze wogole :p )
 
hej kobiety.moja mala spi juz 2ga godzine,a rano jak mi sie chcialo spac to ta oczywiscie wtedy chciala sie bawic grrr:wściekła/y:.Moj malz ma dzis urodziny.my w sumie ostatnio mielismy burzliwy okres no ale cos wypadalo by mu jednak przygotowac.mialam zabrac mala i zaskoczyc go nasza wizyta,tak urodzinowo.niestety zle wpisal miejsce gdzie pracuje dzis i jest od nas z 80 km . nie bede niunki tyle tlukla w aucie.I teraz nie wiem co mam mu zrobic na te urodziny.Moze jakies propozycje.Dodam ze na moje dostalam tylko smsa od niego bo byl wielce obrazony:)
 
jola, mysle tak jak willmek, to trudny okres, trwa raptem miesiac, dwa, i maly jeszcze ma czas, zeby sie przyzwyczaic do nowej sytuacji. nawet, jak sie przyzwyczai, to bedziesz mogla go odzwyczajac z czasem tego noszenia, a to bedzie mniejszy problem niz rozwiniecie u niego potencjalnie kompleksu jakiegos, nie wiem, uczucia, ze jest gorszy, mniej kochany.
u nas Maks sie bardzo 'udziecinnil' i na razie mu poblazam. musze go ubierac, rozbierac, karmic, ale daje mu jeszcze czas. zreszta nie robi tak zawsze, tylko co jakis czas, jakby mnie sprawdzal :-)

bosheee wlasnie dostalam macierzynski na konto - wyrownanie za dwa miesiace (niedawno zlozylam wniosek dopiero). ale zaje.biscie :-D rachunki poplacone, wszystko czysciutko na zero, normalnie zyc nie umierac :-D od dwoch godzin sie zastanaiwam, co mam kupic :-D chcialabym cos porzadnego, jakies bilety np do paryza ;-) czy do londka. ale nie znam jeszcze terminu :-(
a moze telefon sobie kupie? o, przydalby sie, mam star strasznie, zamula i ma pekniety ekran. po tesciowce. dobrze, ze w ogole mam - swoj 'stary' (roczny raptem) zepsulam totalnie. stracil zasieg, nawet naladowany starczal na pare godzin tylko i jeszcze glosnik mu padl, tzn w ogole nie slyszalam rozmowcy :angry: no totalnie zepsulam.

hmmmmmmmmmmm :-D cudny stan :-D
 
reklama
Do góry