reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

reklama
nam mówiła też żeby w ograniczonych ilościach jeść je;-)ale na kanapki jem

my dziś miałyśmy wycieczkę do...kołobrzegu:-)mama mni namówiła, mame babcia i pojechałyśmy w 4 pokolenia:-)
super dzien, niunia anioł na wycieczkach, teraz troche przymarudziła,ale już zasypia
z tej okazji kupiłam buty i torebkę:-)ja wiem, ze tam straszna przebitka ale u nas nie ma takich...:-D musze sie wziac kiedys za segregowanie ciuchów malej...bleeee, ale jeszcze dzis sobie odpuszcze, szkoda wieczoru, ciagle mam nadzieje,ze w dzien kiedys da mi to niunia zrobic;-)
 
Mała śpi, mąż też a ja siedzę i nadrabiam Wasze opisy z porodówek i ryczę przez Was:-(
Tak mnie dziś naszło na wspomnienie i cały dzień mam taki łzawy:-(
Idę kończyć teraz na tapecie opis Baby;-)
 
w końcu zwrócili mi dostęp do Was:-D:-D brak internetu nie boli, ale brak forum już tak!

Kochane w życiu bym Was nie nadrobiła, więc tak ogólnie napiszę, że mam nadzieję, że u Was dobrze i jakoś radzicie sobie z Maluchami. :-)
u mnie raz lepiej raz gorzej i nie wiem skąd tą cierpliwość biorę.

na razie pozdrawiam Was cieplutko i lecę zobaczyć inne temaciki;-)
 
dragon twój tata zostaje z dwumiesiecznym bąblem??!! szacun dla taty;-)

No moj tato, ma cierpliwość i odwagę do małego. Zostawał z nim dwa raz w tygodniu w tym raz w tyg. na 6-7 godzin odkąd Mateo skończył 4 tygodnie, a mamusia musiała na uczelni się pokazać.


Byłąm dzisiaj w sklepie i kupilam "mamo to ja" z książeczką o Kubusiu Puchatku i CD do słuchania. (polecam, bo tylko 6,99 za gazetkę z książeczką i cd). Słuchaliśmy dzisiaj 4 razy z Mateuszkiem.
 
reklama
Ale mam dzień nic tylko płaczę już nie wiem z jakiego powodu
Niby dzień zapowiadał się tak pięknie. Zaplanowałam sobie dziś długi spacer (na ul.Włodkowica) pieszo tak z domku. Trza było odebrać zamówienie z Oriflamu, szłyśmy z Wikusia tak ok45 min w jedna stronę. Chciałam podratować się wrocławskim mpk ale niestety moje dziecię ryczy jak tylko wsiadam do a-busów więc nici z przejażdżki. Szłyśmy sobie tak w słoneczku i doszłyśmy do celu. Sprawy pozałatwiałyśmy i czekała nas droga powrotna. Nogi mi już wchodziły w wiadome miejsce ale jakoś wróciłyśmy do domu. Byłyśmy obie głodne nie wiem która bardziej. Ja tylko po rannej kawie a Młoda po 125ml mleka. No i tu się zaczęło ………..
Wpadłam w jakiegoś mega doła i nie mogę do teraz z niego wyjść, siedzę i ryczę.
Nic więcej dziś nie zrobiłam. Z dzieckiem się nie pobawiłam, obiadu nie było, pranie leży odłogiem, prasowanie także a ja użalam się nad sobą jak źle wyglądam itd..
Chyba muszę to wszystko odespać
Jedyne pocieszenie to chyba znalazłam sukienkę na chrzciny i ten konkurs co zostałam wyróżniona. Jednak marne to pocieszenie jak w głowie mam jakieś czarne myśli.
Ehhhhhhhhhh spadam spać może jutro będzie lepiej
 
Do góry