reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

reklama
dragon twój tata zostaje z dwumiesiecznym bąblem??!! szacun dla taty;-)
ja sniadanko smigam i kawkę i potem...szczepienie??!!
nie weim czy dojadę:-D juz zwlekam miesiac...

asiunia sto lat dla Maddoxa:)
 
Madziarkas- juz na dwor??? ja ledwo zmienilam malej pieluche po nocy, teraz lezy na brzuchu i czeka aż mamusia ją przebierze z piżamki na ubranko. ale już sama zjadłam śniadanie :)

Dzisiaj maluch zrobił ostateczną pobudke o 7-30, zjedliśmy śniadanko no i co sie będziemy w domu kisić jak słonko fajnie świeci;-)
A w wózku na podwórku Mały zwykle śpi, czasem jak sie wierci wystarczy go pobujać troszku i dalej chrapie tak że jak mój tato na niego zerka to ja mam całe przedpołudnie dla siebie tzn. moge posprzątać conieco, obiad ugotować...
 
jade na szczepienie:( a tak slodko spi!! chyba sie pobecze jak jej to wbiją... :(

co do okrywania to moja jak jest chlodno uwielbia byc okryta mocno cieplym kocykiem i dobrze ubrana. ale jak jest upal to nie znosi ciepla... nei kumam, skoro lubią jak im ciepło to czemu upałów nie znoszą?!:-D

wczoraj Isza edycja urodzin starszaka:) bylo glosno. oczywiscie kupilam prezent tez nikosiowi zeby nie byl zazdrosny no i w efekcie starszak jak zwykle zrobil scene ze chce zabawke nikosia.... to wlasnie wychowanie mojego meza ale nie przetlumaczysz!!!!

edit:madziarkas a Szymon ma dalej takie fajowe włoski?? czy troszkę mu sei wytarły...
 
Madziarkas jak ja bym chciała, żeby młody tyle spał... wczoraj spał całe 2 godz za cały dzień, a po nocy wstał o 6:30... masakra, wieczorem padłam ale za to dzisiaj jest już lepiej, wstaliśmy o 8:30 młody się pobawił z pszczółką na pałąku w kołysce ja nastawiłam pranie, ubrałam się, zrobiłam śniadanie, pobawiliśmy się, teraz zje i pewnie pójdzie spać, usypia przy cycku właśnie :)

powiueszę pranie i pójdziemy na spacer i przy kazji kupić truskawki :) zmiksuję i do zamrażalnika, będą na potem :)
 
No tak młody w bujaczu a ja na bb i bujam nogą. Starszak przed telewizorem bajki ogląda. Wyrodna ze mnie matka :p Fakt przydało by się ich chociaż ubrać ale mi się nie chce :p Pełna szafa ciuchów a bąble w piżamach :p Pogoda taka że się nawet z łóżka wstawać nie chce. Przynajmniej mi bo dzieci jakoś się nie kwapią do spania....
 
ciau zabawowe dziewczynki

my też już spacerek zaliczyłyśmy. teraz mała je i idziemy.... spać ;) wczoraj od 15 do 20 prace na dworzu więc dotlenione jesteśmy na maxa. w domu ogarnięte, obiad jest więc dziś się lenimy.
a my jutro idziemy powtórzyć badanie.. trzymajcie kciuki.. boje sie okropnie ALE mam nadzieje ze jest ok..
 
Moja Mała od powrotu ze szpitala śpi w dzień po 15-20 minut. Przez to mam wrażenie jakby wcale w dzień nie spała. W nocy już jest lepiej, ale skubana zaczyna się bawić jak się wybudza w środku nocy :/

Co do ulewania to Gaba też ulewa i to nie da się przewidzieć, kiedy uleje. Czasem jej się zdarza i 1,5 godziny po jedzeniu. Już chyba każdy pediatra, z jakim się spotkałam polecał Nutriton, więc dzisiaj odbieram z apteki i zaczynam dawać. Bo boję się kolejnego zapalenia ucha przez to ulewanie. Mam cichą nadzieję, że przy okazji ten zagęszczacz ją też będzie zapychał na dłużej ;P

A mi rośnie ósemka. Znowu. Ona się tak odzywa co jakiś czas. Temperatura podwyższona i czuję się taka pogięta. Jak tylko przestanę karmić to idę coś zrobić z tym dziadostwem. Teraz nie pójdę, bo po wyrwaniu zęba apap mi nie wystarczy. Jak mi wycinali dziąsła nad ósemkami to kilka dni na ketonalu jechałam a i tak bolało :(
 
witam :-)
mlody wlasnie przysypia a ja sniadanko..wyjatkowo pospalismy do 8ej bo zwykle od 5 slabo spi tzn pojekuje bo boli go brzuszek albo spi na mnie a dzis wyjatkowo zjadl i zasnal...
zwykle w dzien ma jedna dluzsza np 3godzinna drzemke (najchetniej w ogrodku) i kilka krotkich :-)
mamy dzis polozna srodowiskowa za godzine ciekawe czy zwazy mlodego...w czwartek sprawfzian 6tygodni a w nastepnym tyg szczepienie..
Cucumber wspolczuje zeba brr niecierpie chodzic do dentysty :-(
Margola kciuki za badanie :tak:
 
reklama
nie mogę.. no nie moge!!!!!!! aż muszę TU ten temat poruszyć bo nie zniesę! Mitaginka ty, ty.......ty larwo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! no żeby TAK wyglądać (ładnie)?!!!!!!!!????????? nie zgadzam się!!!!!!!!!!! Wpadam w depresję! właśnie w tym momencie przebrała sie miarka!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i te nogi............... boszzzzzzzzzzzzzz....................... brzuch jak wciągne to też taki mam ale te nogi......................... Obrażam się! foch!!!
 
Do góry