reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

reklama
aaaaaaaa napisałam posta i mi zżarło :wściekła/y:

To od początku.. byliśmy na bioderkach , wszystko ok. Tłumy ludzi na szczęście szybko poszło, potem do firmy swojej zajrzałam, i byłam ponad dwie godziny :-)lubię tą moją pracę , szczególnie jak nie muszę w niej siedzieć od 9-17 :-D
Teraz jeszcze neurolog nam został.herbatita a kiedy Wy się wybieracie?

aenye to tym razem w dniu urodzin jeszcze raz najlepsze życzenia!!!

baby dla Ciebie też spóźnione ale szczere!

acronka fajnie że zajrzałaś, ostatnio sobie o Was myślałam:tak:

Herbaita, Marma, Petinka super macie ze spotkaniami! ja jak pisałam na noworodku w ciąży z Oliwką to miałam grupę poznanianek z którymi przyjaźnie się do dziś. żałuję że tu Poznań taki mało popularny :-(

Morgaine jak szkolenie? grzeczna jesteś :-D?

asiunia co z Tobą? mało się udzielasz:(

Chciałam iść na spacer , u nas pełne słońce a tu lać zaczęło, najlepsze że żadnej chmury nie widać:confused:

Ja wybieram się do PUCHATKA po 15 czerwca bo dopiero od tego terminu rejestrują na lipiec, sierpień lub wrzesień .Zobaczymy na jaki termin się dostaniemy. W sumie to mi się nie pali bo widzę postępy w zachowaniu Wiki, ale pójść pójdę.
A nasz e spotkania to mam nadzieje ze nie pierwsze o sorki drugie i nie ostatnie, a im więcej nas mamusiek tym lepiej wiec zapraszamy. Niedługo to całe alejki w parku będą zawalone wózkami haha
 
Mi lekarka zaleciła wizytę w ciągu najbliższych dwóch tygodni..a generalnie wszędzie trudno o terminy. na szczęście się udało, i to na nfz. Jak będzie słaby lekarz to będę próbować dalej ale prywatnie..
 
Aenye wszystkiego najlepszego w urodzinki i na całe życie:)

gradusnik_ljubvi.jpg
 
Tak dla świętego spokoju jak już łazimy po tych lekarzach to postaram się także o skierowanie do okulisty dziecięcego i zaliczymy tą wizytę. Nie ma parcia ale przezorny ubezpieczony. Jak każde chyba takie małe dziecię Wika trochę zezuje. Wiem, że gałki oczne dojrzewają do 3 miesiąca i dlatego po tym okresie tak sobie pomyślałam, że wartałoby i to sprawdzić.
A któraś z Was była może z dzidzikiem w takowej sprawie? zezowania?
 
herbatita ja sie wybieram do okulisty ale właśnie po 3 m-cu sprawdzić czy wszystko ok, meżula ma astygmatyzm i jeśli mały też będzie miał to lepiej wcześniej zacząć leczyć.
Aha! i do okulisty to chyba skierowanie nie jest potrzebne
 
herbatita ja sie wybieram do okulisty ale właśnie po 3 m-cu sprawdzić czy wszystko ok, meżula ma astygmatyzm i jeśli mały też będzie miał to lepiej wcześniej zacząć leczyć.
Aha! i do okulisty to chyba skierowanie nie jest potrzebne
dzięki już myślałam ze tylko ja jestem taka przewrażliwiona, ja tez wole dmuchać na zimne:-)

Madziarkas a ten suwaczek z wagą to skacze mi po gulu:zawstydzona/y:, ja tez chce taka wage
 
ja jutro ide do okulisty. chcialam iść normalnie do przychodni ale termin na 13 lipca :szok:, więc idę prywatnie tzn do spółdzielni i tu następny szok cenowy 80 zł ale małej coraz bardziej ropieje oko więc niech to sprawdzi

aenye- wszystkiego naj i żebyś została jeszcze mamusią w wieku 40 lat (chyba dobrze pamięm?? :-)
 
Witam dziewczyny.

U nas choroby ciąg dalszy, tym razem Liwie dopadlo, jednak, kicha i kaszle, mam nadzieje ze szybko jej przejdzie.
Co do facetów to ja nie moge na swojego narzekac, w nocy wstaje raz ja, rraz on a czasem oboje jak sie Olo zbudzi i rozchodzimy sie po pokojach:-D We wrzzesniu pewnie wróce do pracy na weekendy i wtedy bedzie cale dnie siedzial z dwójeczka:tak:
No to tyle bo rozdarciuch starszy sie budzi
 
reklama
Madziarkas a ten suwaczek z wagą to skacze mi po gulu:zawstydzona/y:, ja tez chce taka wage
suwaczek motywuje mnie jak widze, że jeszcze 6 kilosów musi zlecieć grrr :cool: coprawda do wagi z przed ciąży to jeszcze tylko 3kg zostało ale przy 50tce najlepiej sie czuje, przy mojej długości 159cm to taka odpowiednia waga - nic nie zwisa, wszystko na swoim miejscu;-)

A co do okulisty to mężula chciał Szymona wysłać do okulisty jak jeszcze w brzuchu siedział - tak się tym przejmuje i boi, że mały odziedziczył po nim tę wade. Też idziemy na prywatną wizyte, dostałam namiary na dobrego lekarza
 
Do góry