reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwiecień 2011

reklama
Cześć
Właśnie wróciłyśmy z kolejnego przemiłego spacerku. Dzięki dziewczyny było naprawdę super można posłuchać innych porodowo-ciążowych opowieści i wiele się przy okazji nauczyć.
Teraz jesteśmy już po karmieniu i pojeniu. Wiki spi przy balkonie tu znacznie chłodniej a ja mam czas dla siebie. Butle wyparzone, mleczko naszykowane i odpoczywamy mocząc stópki po spacerku tak jak Margola. Nogi mi wchodzą …..
Baby nasz związek też ma 7ma rocznice ślubu a razem to już 12 lat a widzisz ścieramy bądź docieramy się dalej, też dwa uparciuchy się spotkały a już chyba najgorsza kombinacja znakowa on - skorpion ja - strzelec. PORAŻKA !!!! A zawsze sobie mówiłam nigdy faceta spod znaku skorpiona, i co? Właśnie widać
Aeyne najlepszego Kochan i tak jak inne życzą może i na czwarte się zdecydujecie? Hihii A tak poważnie wszystkiego najlepszego niech się spełni to o czym marzysz .
Nati zazdraszczam przespanej całej nocy, anioł nie dziecko
Nela dla Ciebie także najlepszego.
Baby głosik oddany no i Tobie tez składam spóźnione ale naprawdę szczere życzonka.
 
aeyne, baby, nela wszystkiego co najlepsze i najpiękniejsze dla Was :rolleyes:
madziarkas idź do fryzjera, idź, a potem wklejaj fotę :yes:
nela widzę, że coraz częściej zaglądasz na bb :happy2:

u nas popadało, a teraz wychodzi nawet słońce, a ja dzisiaj idę wreszcie do księdza załatwiać sobotnie chrzciny
co do kołysanek, to u nas nie działają ale za to lubię usypiać małą przy muzyce bobasa v.1- biorę ją na ręce, kołyszę się w takt melodii, a ona początkowo się wyrywa, ale z czasem zasypia, a ja przenoszę się na fotel bujany (madziarkas dzięki za link do fotela, kt kiedyś wkleiłaś, jest niezastąpiony :rolleyes2:)
 
co do kołysanek, to u nas nie działają ale za to lubię usypiać małą przy muzyce bobasa v.1- biorę ją na ręce, kołyszę się w takt melodii, a ona początkowo się wyrywa, ale z czasem zasypia, a ja przenoszę się na fotel bujany (madziarkas dzięki za link do fotela, kt kiedyś wkleiłaś, jest niezastąpiony :rolleyes2:)

mitaginka ja kocham ten fotel!!!!!!!!!! już dobrych kilkanaście/kilkadziesiąt godzin na nim przespałam bo przy bujaniu małego sama zasypaiam:tak: to najbardziej pożądany mebel w moim mieszkaniu hihi siorka przychodzi czasem nawet nie do mnie czy Szymonka tylko żeby się pobujać:-D

mitaginka masz już nową fryzure????
 
Ostatnia edycja:
reklama
aaaaaaaa napisałam posta i mi zżarło :wściekła/y:

To od początku.. byliśmy na bioderkach , wszystko ok. Tłumy ludzi na szczęście szybko poszło, potem do firmy swojej zajrzałam, i byłam ponad dwie godziny :-)lubię tą moją pracę , szczególnie jak nie muszę w niej siedzieć od 9-17 :-D
Teraz jeszcze neurolog nam został.herbatita a kiedy Wy się wybieracie?

aenye to tym razem w dniu urodzin jeszcze raz najlepsze życzenia!!!

baby dla Ciebie też spóźnione ale szczere!

acronka fajnie że zajrzałaś, ostatnio sobie o Was myślałam:tak:

Herbaita, Marma, Petinka super macie ze spotkaniami! ja jak pisałam na noworodku w ciąży z Oliwką to miałam grupę poznanianek z którymi przyjaźnie się do dziś. żałuję że tu Poznań taki mało popularny :-(

Morgaine jak szkolenie? grzeczna jesteś :-D?

asiunia co z Tobą? mało się udzielasz:(

Chciałam iść na spacer , u nas pełne słońce a tu lać zaczęło, najlepsze że żadnej chmury nie widać:confused:
 
Do góry