reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

Nic nie zapowiada, żeby się Mała miała na dniach wydostać. Szyjka nie popuszcza. Za tydzień mam się znowu pokazać o ile się nic nie wydarzy, a pewnie się nie wydarzy..... To już będzie ostatnia wizyta. A jak nie urodzę do świąt to 26 mam się zgłosić do szpitala.
baffled5wh.gif
Acronka, to tak jak u mnie - z tym, że ja do szpitala zgłoszę się najpewniej 27-go. Mogę rodzić po świętach, przynajmniej nie spędzę ich w szpitalu :p
Ale też miałam nadzieję, że święta spędzimy już w trójeczkę...
A pytania czy już się coś zaczyna to ja mam od miesiąca.
 
reklama
Mialam taka ogromna nadzieje w nocy przez 1.5h meczyly mnie skurcze dosc regularne i co po 1.5h meczarni wszystko przeszlo i zasnelam a ja juz w myslach jechalam na szpital no :-(

Trzymam kciuki za dzisiejsze dziewczyny :blink: bedzie dobrze.


Ide chyba dalej spac bo mam takie wory pod oczami ze szok. A moj M sie ze mnie wysmiewa od wczoraj caly dzien ze ja jak te slonie...

To tylko ja z tych szczesciar co gin na swieta chce mnie w szpitalu polozyc dla swietego spokoju???:szok::-:)-:)-( a ja nie chce bede chyba blagac o litosc... albo cos robi albo nie ide
 
hej
byłam wczoraj u lekarza i oczywiście zero rozwarcia żadnych skurczy nie mam ;-(
dostałam przekaz bo to już 41 tydzień na wywołanie tego mojego łobuza ;-)
w piątek m am sie zgłosić do szpitala wiec pewnie w poniedziałek już wyjdę jak bedżie wszystko ok
 
cześć laseczki na szybko :-)

asiunia, skorupka trzymam za Was kciuki mocno, wszystko będzie dobrze :-)

kto się szykuje jeszcze na dziś? :-D

ja muszę do pracy, ale tak mi się nieeeee chce.... kawkę sobie jeszcze zapodam, może będzie lepiej.

wszystkiego dobrego i do potem :-)
 
Witam!
Wczoraj mnie nie było na BB a tu tyle się wydarzyło!:-) Nowe dzieciaczki na świecie, super! Ja w środę i wczoraj się nie oszczędzałam i nic....więc stwierdziłam, że w tym tygodniu nie rodzę. Termin mam na przyszły piątek, zobaczymy!!!:-D
Dziś ostatnia wizyta u lekarza, ciekawe co tam u mnie słychać bo zaczynam mieć gęsty śluz na wkładkach, mam nadzieję, że to czop się rusza.
 
Nie jestem w stanie już was nadrabiać :)

Czy ktoś może mi opisać w skrócie akcje morigan? Co tam się wydarzyło że wszyscy są w szoku?

Wczoraj Przemek jak się obudził o 11 to poszedł spać o 17.30 z jedną 30 minutową drzemką w trakcie.... I non stop na cycku. Mam jeden wielki strup. Dziś odciągam mleko bo jak nacisnę to leci z krwią... Za to nocka...bajka. 2 razy cycolenie- fakt po godzinie każde ale totalnie na śpiocha i całą noc sucha pielucha... Teraz drzemka i chwila dla siebie tzn śniadanie :)

Petinka no i urodziłyśmy tego samego dnia :))))

Powodzenia dzisiejszym rodzącym kwietniówką :) I samych dobrych wieści na wizytach :)
 
witam :-)
u mnie spokoj (moze przed burza - wszystkim sie mozna pocieszac nie? :-D ) od wczoraj zadnych skurczy itp jestem pewna na 99% ze ten moj uparciuch nie wyjdzie w terminie...
zeby bylo ciekawiej to m dzis zaczal nowa prace i pewnie dostanie co najwyzej jeden dzien na porod wolnego ...dobrze ze przynajmniej jest babcia to przynajmniej starszak jest zadowolony...
ciekawe jak u asiuni i skorupki...
shanonka jeszcze pracujesz?
jankesowa szkoda ze przeszlo ale nic straconego wroci ;-) a na kiedy masz termin?
marma a uzywasz nakladek?
 
Ostatnia edycja:
wilmek nie używam. Sutki mam idealne do karmienia. Po prostu młody się od nich nie odrywa. Dziś odciągam i do cycolenia wrócę w nocy. O ile mój pan i władca pójdzie na taki układ :)
 
reklama
Witam sie

kurcze ciekawe jak tam nasze dzisiejsze "porodówki", Asiunia, Skorupka....trzymam kciuki, choć moze Asia to już po....
wczoraj padłam wieczoram i wstałam dopiero niedawno..a wieczorem miałam taką delirke, normalnie trzęsło mnie,aż sama jestem w szoku, jeszcze pare tyg temu pociłam sie przy najmniejszym ruchu

no i może jakaś do "3ki" z doskoku kwietniówka dołączy...hehe,
 
Do góry