reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

wilmek nie używam. Sutki mam idealne do karmienia. Po prostu młody się od nich nie odrywa. Dziś odciągam i do cycolenia wrócę w nocy. O ile mój pan i władca pójdzie na taki układ :)

a ja wlasnie uzywalam przez jakis czas dlatego ze jak byly juz poranione to przez nakladki mniej bolaly duuuzo mniej :-)
 
reklama
Ja mam termin niby na jutro czyli 15 kwiecien:rofl2: niech wyjdzie do 19 i bede zadowolona bo inaczej szpital.... na swieta

Czekamy na wiadomosci jakies
 
Dzień dobry wszystkim!
Dla mnie zaczął się niedobrze, jakaś niewyspana się czuję, zła,ogólnie nastrój melancholijno-chandrowy.Wszystko mnie denerwuje. Na twarzy mnóstwo plam i wyprysków, no dramat totalny!

asiunia, skorupka - powodzenia!! Kciuki zaciśnięte mocno!

Grono mamuś nam się dzisiaj powiększy!

Acronka, to tak jak u mnie - z tym, że ja do szpitala zgłoszę się najpewniej 27-go. Mogę rodzić po świętach, przynajmniej nie spędzę ich w szpitalu :p
Ale też miałam nadzieję, że święta spędzimy już w trójeczkę...
A pytania czy już się coś zaczyna to ja mam od miesiąca.
Bachucha -to możemy sobie ręce podać, bo przecież równany terminem :)
 
Dzień dobry (dla kogoś na pewno...)

acronka znów możemy sobie przybić piątkę! u mnie podobny nastrój. Na twarz swoją nie mogę patrzeć.. Nawet zakupy w ikei nie poprawiły humoru, wręcz nawet zdolinowały bo oznaczają milion kolejnych dziur do wywiercenia (co po pierwsze średnio mojemu mężowi idzie a po drugie nie ma kiedy bo wraca po 19 do domu) ech tam :/

Próbuję sobie wizualizować pękający pęcherz ale też średnio wychodzi :/

za skorupkę i asiunię trzymam mocno kciuki!!!
 


dziewczyny Klaudencja dzis rano urodziła
!!!!!!, wiadomosć w sms


eh...no Margola widzisz.., wyłamała nam sie z tego poniedziałku:-D

GRATKI KOCHANA
 
Ostatnia edycja:
ale fajowo. normalnie kwiecień w pełni widać:) ciekawe czy jutro będą 3 następne dzidziki... :)
kurde płakać mi się chce!!

heh zaledwie 36 stron do nadrobienia:-D

kochane moje witajcie:)
Starszak w pkolu, mlody u niani, niunia śpi mam chwile na bb:) uciekam czytac kto sie rozpakowal i nadrabiac i potem popisze co tam u nas:-)
 
Witamy Witamy!!!!!! Morgaine


a ja własnie prostując włosy uświadomiłam sobie że z każdą rozpakowaną to forum jakby 'umiera", i że jak ja urodze to już nie bedzie do kogo smska wysłać, ...i sma sobie bede wpisywać w wątki smsy:-D a potem sma se bede gratulować:-D.......jakoś tak mi smutnoooo

coś sie kończy.......coś zaczyna dla większości z nas
 
reklama
antonina- nawet zmienić nie mogę, bo już po terminie więc go usunęłam. Jutro znowu wizyta w szpitalu. Oby mi powiedziała, że zostanę i urodzę w piątek bo jak będzie czekać do poniedziałku to ja zdechnę.
morgaine- kurcze dziewczyno Ty to masz kondychę
 
Do góry