reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

asiunia skorupka przespanej nocki zycze ;-)
asiunia pol godziny myslalam o jaki sklep Ci chodzi :-p otworzyli u mnie w miasteczku nowy z bielizna :-)
 
reklama
wiesz co mi robili na sucho w dniu terminu i nic nie krwawilam. Urodzilam po 5dniach od tego zdazenia. Ale slyszalam ze jak sie po tym krwawi to znaczy ze ruszylo szyjke :-) wiec sie szykuj na weekend :-D

Oj kochana, chcialabym zebys miala dar przewidywania, ale nie taki jak dziewczyny, ktore wrozyly wczesniej, hahaha :-D Ja w sumie juz sie nastawilam na ten poniedzialek, jakos nie czuje, ze cos wczesniej wyjdzie, bo i tej krewki to jaki kot naplakal ;-) Jestem chyba jakas ze stali, ze tak u mnie nic nie rusza... No nic to, za 5 dni w koncu sie doczekam!! :-):-)

Trzymam za Was kciuki dziewczyny! :-) Juz jutro bedziecie tulily swoje dzieciatka! :happy2: Warto bylo czekac!! Dacie rade! :-)
 
margola-w sumie to ja juz zgłupiała z terminem, wczoraj minęło 40 tyhodni kalendarzowych, w książeczce mam wpisany 15, na dzisiejszym usg wyszedł im 10-ty hehe dobre nie?, wcześniejsze usg było na 01 oraz na 07. Ale tak do 20 daję sobie czas. Dziś mnie troche lekarka przestraszyła bo co chwila powtarzała , że będzie duże dziecko-n non ale Pan i też do małych nie należy. W piątek mam znowu do szpitala podjechać i może mi powiedzą co zamierzają ze mna zrobić. Najgorsza jest ta niewiedza. Mam taką lekarkę rozmowną, że ho ho.
asiu i skorupka- trzymamy kciuki. Jutro wasz wielki dzień.
 
meriderka ja tez mialam pare terminow. Ten z OM mi wychodzil na 28 marca!, ale z dwoch pierwszych usg wyszlo, ze 7 kwietnia wiec uznalam, ze cos w tym musi byc... chociaz i tak nic nie bylo :-D Teraz juz 18ty i basta. Juz czuje, ze Mala jest ogromna i az sie boje Ja rodzic... w ogole boje sie rodzic...
 
meriderka ja tez mialam pare terminow. Ten z OM mi wychodzil na 28 marca!, ale z dwoch pierwszych usg wyszlo, ze 7 kwietnia wiec uznalam, ze cos w tym musi byc... chociaz i tak nic nie bylo :-D Teraz juz 18ty i basta. Juz czuje, ze Mala jest ogromna i az sie boje Ja rodzic... w ogole boje sie rodzic...

ja miałam pierwszy termin z usg na 31.03 a z OM na 6.04 i też duupa. kurczę chyba bym wolała mieć cesarkę niż to wywołanie;/
Kochana ja też sie boję jak cholera, ale jak tylko będę po to napiszę co i jak było. może chociaż tak jakoś się przygotujesz i będziesz pewniejsza:-)
 
skorupko, z checia poczytam, jak to u Ciebie wygladalo!! Mam nadzieje, ze dasz jakos znac, co i jak bylo?? ...ze napiszesz, ze bylo super i szybko poszlo itd itp ;-) Poza tym to pewnie bedzie tak, ze jak tylko dostaniesz maluszka w lapki to zapomnisz jak bylo i ten bol to nie bedzie znaczyl nic, w porownaniu do tego co masz! :-) I tego zycze! Tobie i sobie ;-) Reszcie tez! ;-)
 
reklama
zastanawiam się jak to jest, że przez calusieńką noc nie chce się człowiekowi spać i nie może zasnąć, ale zaraz przed czasem pobudki zapada w tak błogusieńki sen, że chciałby, żeby to trwało wiecznie... i ta ciężkość powiek i nagły przypływ zmęczenia wraz z dźwiękiem budzika:wściekła/y::crazy:
chyba powinnam coś zjeść, ale tak mnie odrzuca, że nie wiem. herbatka, fryzurka, make up i jade podbijać patologię z porodówką;-):-D

asiunia jeszcze raz, będę trzymać kciuki!

WIELKIE PODZIĘKOWANIA DLA WSZYSTKICH ZA MIŁE SŁOWA!!!

no to dziś rodzę Michałka:rofl2::-D:-D:tak:
 
Ostatnia edycja:
Do góry