reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

reklama
Hejka laseczki

widze ze produkcja postów w toku :) nie nadązam wszystkiego nadrabiać wiec czytam głównie kto się rozpakował :)
mój maluszek już oficjalnie jest mieszkańcem Krakowa :) tatuś zgłosił go dzisiaj w USC, imiona podał dobre ;-)
Za to jutro przychodzi do nas położna środowiskowa i zadzwoniła dzisiaj zapytać czy moze przyprowadzić ze sobą studentki położnictwa powiedziałam, ze no problem niech sie dziewczyny uczą a poza tym znowu moge sie pchwalić moim Nunuśkiem :tak:
Mały jak narazie nieźle przesypia nocki, jest grzeczny i tylko czasem się złości jak mu kupka idzie:baffled: potrafi czasem leżeć pół godziny i tylko się rozgląda na boki, za to my z tatusiem oszalelismy na jego punkcie potrafimy siedzieć i patrzeć się na niego :)
Dzisiaj mały przeszedł samego siebie bo prawie całą kąpiel przespał :szok:tak mu było dobrze :-)

ocho czas dać cycusia
buziolki dla wszystkiech bb-ciotek :)
 
a ile u Was Asiu trwa macierzyński? moja siostra w stanach miała jakoś koło miesiąca i az się zdziwiła, że u nas to 22 tygodnie. Coś mi się kojarzy, że w UK jakoś dłużej macie czy się mylę?
9miesiecy. Mozesz zaczac 11tyg przed data porodu.Z tym ze na 11tyg przed porodem nie mozesz isc na chorobowe dluzsze niz 2tyg. Jezeli ma byc dluzsze to musisz juz zaczac macierzynski. Wiec wiecie sa plusy i minusy

asiunia dobrze Ci że wiesz ile Ci zostało... :-D chociaż ten rąbek tajemnicy w przypadku mojego uzależnienia od adrenaliny robi swoje:-D
no wlasnie o tym dzis z P gadalam. Ze z jedej strony fajnie ze juz wiem i psychicznie sie nastawilam. Moglam zaplanowac i wogole, ale z drugiej strony fajna jest ta adrenalina "teraz czy nie teraz" :-D


a tak wogole to strasznie dzis cicho...

wszystkie sie juz rozpakowaly? Ile nas zostalo?:confused:


ja ide dziecku kolacje zrobic i lulu. Mam ostatnie 3 noce na wyspanie sie wiec kozystam:-D:-D:-D
 
Gratulacje dla Migatinki!!
Jankesowa ja też dzisiaj gadałam przez sen, mąż się ze mnie śmiał, podobno nadawałam jakieś głupoty :-):-):-)
 
Jeszcze nic nie wiem. Termin mam na czwartek a w środę idę na KTG więc mój gin powie mi co dalej. Ja tej cukrzycy nie mam takiej strasznej więc rozwiązanie przed terminem nie było konieczne (nic mi lekarz na ten temat nie wspominał) ale gdzieś czytałam czy słyszałam że u cukrzyków właśnie wcześniej raczej kończą ciążę. A Tobie co powiedzieli?

no ja mam włąśnie ostatecznie stawić sie 26go , czyli 6 dni po terminie a 17 w tą niedziele znaczy mam sie zgłosic na ktg i usg, bo bedzie miał dyżur mój gin w szpitalu akurat, takze może cos wyjdzie po drodze, albo po tej wizycie....



oj tak, co raz nas mniej dziewczyny, po mnie to juz wogóle "jednostki", ducha, lilou....
 
I ja, i ja jeszcze czekam :) Ale cierpliwie :)

Idę się kąpać laseczki. Mężulo łózko ścieli, a zaraz nam pizze przyniosą, ot taka zachcianka, ale mężowa tym razem.
 
reklama
no wlasnie ja zaczelam macierzynski juz 2mies temu a tu jeszcze mlody przedluza...
spojrzalam na nasza liste i zrobilam tych nierozpakowanych tak z ciekawosci ile nas zostalo..napewno kogos przegapilam bo nie wszystkie tam jestesmy ale sporo jeszcze nierozpakowanych ;-)
skorupka
aenye
dranissimo
nati
kozica
meriderka
morgaine
jankesowa
asiunia
wilmek
ania2221
klaudencja
bachucha
laurka22
antonina
acronka
ducha
lilou
anisad
aknovi
 
Ostatnia edycja:
Do góry