reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

reklama
hej babeczki,

ja usprawiedliwiam sie po calodziennej ciszy, od rana dom wariatow, nie mialam 5sek na kompa :-) nadrobie was pozniej wieczorem lub w ogole jutro, poki co nie rodze jeszcze ;-) ale fachowcy przyjda we wt dopiero :-/ ech no! wszyscy mnie wstrzymuja!
 
Ja humorek lepszy na wieczór i koot kota juz nie dostaje:), Mitaginko:)))
Marma mam nadziję,ze u Ciebie tez lepiej na wieczór
Beatka dzielna z Was dziewczyny, dobrze,ze wszystko idzie w dobrym kierunku
Morgaine zazdraszczam super paki
Cocosowa to uważajcie na siebie i sie mocno obserwuj i w razie co jedz, jak tych wód tak mało.

Ja dziś ostatnia pizza i pifko free, mniam.
Jutro ostatnie kino:)mam nadzieję,ze dam radę, ale nie zanosi sie przynajmniej na razie. Nawet pozwoliłam swojemu wypić sobie browarka na wieczór.

Buziolki
 
mitaginka bo powiedzieli że to jest taka granica,37 tydz wcale nie oznacza donoszonej ciązy powiedzieli mi tak w instytucie....
 
mitaginka bo powiedzieli że to jest taka granica,37 tydz wcale nie oznacza donoszonej ciązy powiedzieli mi tak w instytucie....

to w ogóle dziwne...zwłaszcza, że Ty urodziłaś w 37t5d, tak? więc za nic nie wychodzi połowa 36tc...
no chyba, że według nich (na podstawie np. wagi) xle był obliczony termin porodu...i może ta waga wskazuje bardziej na 36tc..nie wiem..
 
reklama
ja po "ostatnim" ognisku (szczegół że pierwszym w tym roku) :-)
rozmawiałam z położną, jutro po 5 rano wychodze z domu i mam zamiar wrócić z Kubusiem.
Ciekawa jestem czy zasnę w nocy... na wieczór jeszcze troche oleju ryc.
 
Do góry