reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

no jak tak spojrzec wstecz to faktycznie zlecialo...
choc były momenty, ze dłuzyło mi sie niemiłosiernie- pewnie przez to lezenie i odliczanie tylko tygodnia za tygodniem...
molestuj ich zeby zrobili Ci cc jutro :tak:
fajna data 04.04 :-)
 
reklama
no mi też się dłużyło właśnie do tego 12 tc:tak:
e chciałbym jutro ale ordynatora nie da się zmolestować- ma z 70 lat,strasznie nieprzystępny, a lekarze nawet do pacjentek mówią że " tu stary o wszystkim decyduje":-D zero dyskusji:-D
 
Beatka to świetne wieści :-) uściski dla małej

A ja już objadłam sie grilowaną kiełbaską i chlebek przypieczony mmmmniam posmarowany masłem czosnkowym mmmmmmniam i zaraz pęknę chyba.

A w ogóle to brzusio mi się chyba obniżył - mamcia mi wczoraj mówiła a dziś siorka potwierdziła - fajnie fajnie!!! to znaczy że do porodu bliżej niż dalej JUPIIII
 
reklama
no własnie nie to
GBS to z pochwy i odbytu
dzwonie jutro do dr S. i pytam o to...tak sie zastanawiałam, czy to miałas, czy lekarze z Miko to zlecaja...a ponoc bardzo wazne badanie
 
Do góry