reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

antonina Twoja red fote tez chetnie zobacze ;)
wiecie, ze ja spragniona zabiegów fryzjerskich ;)

ja naprawde tak potwornie nie lubie sie w tej ciaży, szczególnie teraz pod koniec.....może jak juz mi ta woda zejdzie zewsząd, to wkleje foto

rozumiem cie dokłądnie z tymi zabiegami fryzjerskimi, mi jakichkolwiek zabiegów brakuje, jak sobie henne na brwiach u kosmetyczki zrobiłam to normalnie czułam sie jakbym ze spa wróciła;-)
 
reklama
JESTEM MEGA INTELIGENTNA:-D

Jankesowa wysłała mi swój nr telefonu smsem i napisala:

Jankesowa - Julia

a ja myslalam ze urodzila Julkę i jest za bardzo wyczerpana zeby napisac cos wiecej i chcialam to na nowinkach wkleić :-D :cool2:

hahah no comments
pozdrówka Julka;-)
 
to ja posłuchałam waszych rad troche wyluzowałam , pogadałam, razem posprzątaliśmy samochód i myslę że bedzie ok.
a teraz nius mam skurcze myślę że to skurcze boli jak na okres i normalnie tak boli że na nogach nie moge ustać usiąść też i za chwile przechodzą jak ręka odioł czyżby sie zaczęło . no to do szpitale jedzie sie jak co ile skurcze, i czy się kompać w ciepłej wodzie jak przejdzie to sie wkużę bo chce już moja kruszynkę
 
morgaine to ale bym sprinta musiala miec z tym rodzeniem :-D ale co tam chce tak, a ja jjeszcze jutro lody

Kobietki wy macie bolesne skurcze?? Bo mnie twardnieje brzuchol i tyle wcale to nie boli jedynie jest nie przyjemne... i czasem twardnieje tak mocno ze az mi serce walic zaczyna i zle mi sie oddycha.

a od godziny 16 moje dziecko jako sie tak wypycha ze czuje jakby mi zaraz mial brzuch strzelic i skory zabraknac....

Ochoty mi z tymi fryzjerami na robilyscie wiec ide w srode a co :-D chyba nawet jakis kolor rzuce :tak: i kosmetyczke tez jesze odwiedze:-p wiec tym bardziej rodzic nie moge :rofl2:
 
morgaine to ale bym sprinta musiala miec z tym rodzeniem :-D ale co tam chce tak, a ja jjeszcze jutro lody

Kobietki wy macie bolesne skurcze?? Bo mnie twardnieje brzuchol i tyle wcale to nie boli jedynie jest nie przyjemne... i czasem twardnieje tak mocno ze az mi serce walic zaczyna i zle mi sie oddycha.

a od godziny 16 moje dziecko jako sie tak wypycha ze czuje jakby mi zaraz mial brzuch strzelic i skory zabraknac....

Ochoty mi z tymi fryzjerami na robilyscie wiec ide w srode a co :-D chyba nawet jakis kolor rzuce :tak: i kosmetyczke tez jesze odwiedze:-p wiec tym bardziej rodzic nie moge :rofl2:


ja szybciej miałam skurcze ale do zniesienia, ale teraz są inne ból nieporównywalny już zaczynam się bać że jeszcze bardziej bedzie boleć
 
reklama
Do góry