reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

ooo, czyżby jeszcze jeden dzidzik miał się pojawić i to jeszcze dzisiaj?
Adi, trzymam kciuki :tak:.

Tak piszecie o tych fryzjerach i kosmetyczkach... ja tez chcę ale codziennie nie moge sie wybrac umówić bo niemoc dopadła totalna :-(!!!
Jakoś tak już ciężko sie robi, nogi już troszkę puchną chyba (takie mm wrażenie) i w ogóle waga ciężka zaczyna doskwierać...

aaa, no i narzekam na wagę ciężką a pizzę zamówiłam i nawet pifko do niej jest (alk. free of course :-p)
 
Ostatnia edycja:
reklama
nie no wiecie co, to ja jestem super uczciwa z moim suwaczkiem (;-) ta, wierzcie Morgaine - ja sama nie wiem na kiedy mam termin)

no to proszę mi powiedzieć jaką datę na suwaczku postawić jeśli:
pierwszy raz jak byłam u gina z OM powiedział mi 15 kwietnia.
jedno z pierwszych usg pokazało 14 kwietnia.
a potem u gina, podczas rozmowy, wyszło że ja mam cykle 32 dniowe więc data z OM przy dlugim cyklu wychodzi 19 kwietnia.

TO JA SIĘ PYTAM KIEDY JA URODZĘ bo z tej matni kłamstw mogę być pewna że nie 14, nie 15 i nie 19 - bo statystyki mówią, że w terminie rodzi się najmniej dzieci:-D
 
jankesowa nie dość że sprintem urodziłaś, to jeszcze czekałaś na synusia, a urodziłaś Julkę :-D

Adi chyba pojechała co?

ja sobie tak dzisiaj pomyślałam, że jak się zacznie, a M nie będzie to się pobeczę:-( moja mama też się pobeczy :-( i tak sobie będziemy płakać zamiast rodzić:-D

idę myć łby dzieciakom....wrrr jak oni tego nie lubią!!!!
 
Morgaine, ja z OM ma termin na 24 marca , z usg najpierw byl na 19 kwietnia, potem na 18, potem na 17 kwietnia...ciekawe co ja mam myśleć ;) W pon mam wizytę, więc może coś nowego się dowiem :-)

Adi, trzymam kciuki mocno ! Masz dokladnie ten sam termin co ja, ale ja muszę czekać do 8-9 kwietnia :tak:
 
reklama
mitaginka- jak tak bardzo chcesz to podaj :), ja 07.07. a cykle 30 dniowe.
aniasid- przebiłas mnie, ja miałam rozbierzność max 14 dni
wczoraj w nocy oglądałam program gdzie rozmawiali o terminie i jak z USG to najdokładniej to z okolic 10 tygodnia (jak są dobre pomiary długości ) ale aparatura nie uwzględnia wymiarów rodziców więc w sumie kazali uśredniać. Mi na ostatnim usg wyszedł 01.04- mogę czuć się przeterminowana w 50% :-D
ale coby nie było ZAJĄC WIELKANOCNY będzie :)
 
Do góry