reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

reklama
słuchajcie, a mogę mieć bardzo głupie pytanie? Jak się kładzie taką małą dzidzię do spania? Tzn. pod kołderką czy wyeksmitować póki co kołderkę, a pod kocykiem albo w śpiworku? Wiem, że brzmi głupio, ale ja nigdy z małymi dziećmi kontaktu nie miałam i najnormalniej w świecie się zastanawiam czy ta cała pościel w łóżeczku to potrzebna...
Ja kładłam starszą córę w śpiworku i to dość długo. Nic tego nie zastąpi, bo śpiworka nie da się skopać i dziecko zawsze jest przykryte.

Adi 30, cieszę się, że idziecie z mężem w dobra stronę. Ja, tak jak koleżanki z forum przypuszczam, że Twój mąż nie umie sobie do końca z tym poradzić, może się bać, ale jestem prawie pewna, że po porodzie będzie zupełnie inaczej. Zakocha się w swoim małym cudzie, stanie się bardziej dojrzały i odpowiedzialny. Daj mu szansę, żeby sam to w sobie wypracował i rozwinął, nie naciskaj go i nie zapominaj o sobie. Będzie dobrze.
Daj potem znać, jak pojedziesz na IP z tymi skurczami.
 
Ewa już wskakuje w autko i jadę :) kawa w termos co by nie wystygla :)

Adi co ile masz te skurcze i czy przyspieszają albo są coraz silniejsze czy nie?

Zaraz wrzucę fotkę na odpow wątku :)
 
Na jabłecznik i ja się piszę :-D
Nawiasem u nas dziś była fasolka po bretońsku - pyszna wyszła :-)
(to tak w ramach "ostatnia fasolka przed porodem" ;-) )

A co do snów to mi się dziś śnił mój synek - a miał już ze trzy latka :-)
Kilka dni temu zaś śniło mi się, że go rodziłam nocą w zimnym strumieniu :szok:
 
adi skoro masz mocne i regularne skurcze to nie ma na co czekac- wsiadaj w samochod (oczywiscie na miejscu pasazera) i jedz do szpitala, bo chyba naprawde sie zaczeło
 
meriderka a czemu Ty na liście kwietniowych mam jesteś wpisana z terminem na 15go, a suwaczek pokazuje że zostało 10 dni, czyli tak jakbyś na 12go miała??
Ja juz sama mam mętlik, ginka wpisała mi 15 w kartę ale powiedział, że od 12-stego mam miec macieżyński i będą wywoływać jak do tego czasu nie urodzę. Ona jest jakaś zadżumiona i za każdym razem co innego gada więc sobie ustawiłam datę kiedy minie równo 40 tygodni.
 
reklama
Ja juz sama mam mętlik, ginka wpisała mi 15 w kartę ale powiedział, że od 12-stego mam miec macieżyński i będą wywoływać jak do tego czasu nie urodzę. Ona jest jakaś zadżumiona i za każdym razem co innego gada więc sobie ustawiłam datę kiedy minie równo 40 tygodni.


widze, ze niektórzy tu oszukuja na suwaczkach :tak:
nie Ty zreszta jedna ;-) jola.24 niby termin ma przed soba, a suwak co innego pokazuje :baffled:
 
Do góry