reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

cucumberku trzymaj się dzielnie kochana będzie wszystko dobrze z niunią!!!!! bo dobrze być musi odpoczywaj teraz i nabieraj sił bo zaczną się nocki zarwane na karmienie itd:D będzie ok
 
reklama
mala_mysz - siemię moze być albo w ziarenkach albo mielone, ja mam w ziarenkach. Zalewam gorącą wodą odstawiam na trochę i potem to piję razem z tym kisielkiem, który sie robi i z ziarenkami, które rozgryzam jeszcze. Na mnie to działa.
Z innych rzeczy mnie pomaga Rennie,ale mi się skończyło i nie chcę kupować nowej paczki.
Migdały i soda też na mnie nie działają.
 
dobra, dobranoc kobitki, idę śpiochać. Też mi się pewnie porody będą śniły. Nie mogę się doczekać, co jutro przeczytam z rana, czy się przypadkiem jakieś nowe dzidziusie niespodzianie nie pojawią :D
 
przez to, ze tak pózno bylam u gina, to wydaje mi sie, ze dopiero jest gdzies 20:00
nie wiem, jak zasne taka rozbudzona :/
na zgage mozna jeszcze Maalox- taka zawisinka mietowa o dzialaniu zblizonym do renie
 
tak jak już kiedyś pisałam siemie lniane przynajmniej mi pomaga super na zgage...może nie na mega długi czas ale popije troszkę i jest lepiej a nawet smakuje mi to :D
 
mala mysz, zaplulam monitor :-D "jeszcze zeby mogl wiecej niz lyzeczka natrzepac" dobre, dobre :-D oj, brakowalo mi ciebie tutaj!

i wez sie powklejaj z brzucholem, bo zaraz ci go ubedzie, a my tu wszystkie juz obmierzone i obgadane, musisz dolaczyc do grona :-D

a ja mam wypas, siedze przy stole, jedna reka mieszam w garnku z krowkami (dzieki, baby, chyba zjade dzis ze szczescia, moje dzieci i maz, i w ogole wszyscy tyz, ducha, jak starczy do czwartku to tobie tez dam taka szyszunie :-D), a druga klepie w bb :-D jeje
 
Alez sie tu dzieje dzisiaj!! :szok:
2 nowe dzieciaczki i kolejny w drodze ;-) Super! Oczywiscie gratulacje i trzymam kciuki za hatorska! A cucumber niech sie nie martwi, bo bedzie dobrze! Wielu dzieciaczkom cos dolega na poczatku, ale przeciez to mija. Nom.

JA TEŻ JESZCZE NIE CHCĘ RODZIĆ!!!! BARDZO DOBRZE MI W TEJ CIĄŻY!!!! Morgain chyba jesteśmy tu jedyne co rodzić nie chcą ;-)

Ja tez jeszcze sie nie chce! :-) Mam termin na 7go i czekam jeszcze 9 dni ;-) Mala tez sie nie spieszy, grzecznie sobie siedzi w brzusiu wiec chyba Jej tam dobrze, no to czekamy :-)

W ciąży fajowo jest być, ale tak w 20tc. Potem to już męczące.

e tam, pewnie zalezy od ciazy. Ja sie czuje swietnie przez cala ciaze! Praktycznie zero dolegliwosci... Brzusio mi nie przeszkadza, wrecz bardzo go polubilam i pewnie troche dziwnie bedzie bez niego przez jakis czas ;-) Oczywiscie teraz jest duzo ciezej niz na poczatku, ale bez narzekania :-)

...Ciekawe jak tam jola? Tez miala jakies skurcze i chyba sie wybierala do szpitala, jakos cicho od Niej... Moze kolejna dzidzinka bedzie jutro... ;-)
 
mala mysz, zaplulam monitor :-D "jeszcze zeby mogl wiecej niz lyzeczka natrzepac" dobre, dobre :-D oj, brakowalo mi ciebie tutaj!

i wez sie powklejaj z brzucholem, bo zaraz ci go ubedzie, a my tu wszystkie juz obmierzone i obgadane, musisz dolaczyc do grona :-D

a ja mam wypas, siedze przy stole, jedna reka mieszam w garnku z krowkami (dzieki, baby, chyba zjade dzis ze szczescia, moje dzieci i maz, i w ogole wszyscy tyz, ducha, jak starczy do czwartku to tobie tez dam taka szyszunie :-D), a druga klepie w bb :-D jeje

trzymaj, trzymaj szyszunie dla mnie :tak:.

A ja wygrałam kilka rund boksu na play-ce pod rząd i mi sie znudziło, więc zaraz idę sie ścigac na torze :-). Ok, na dzisiaj zmykam bo po gierce myju, myju i spaciu. Do jutra dziewuszki, a jutro juz pewnie będzie dzidziol hatorskiej na świecie, no ale że na mnie nie poczekała małpa jedna to nie daruję normalnie... tyle umawiania na darmo, ehhhh (żart oczywiście), oby szybko i gładko poszło :tak:. kolorowych brzuszki :***
 
też się kładę, bo mąż juś się plecami odwrócił, jak zdąże to się przytuli :) a tak to sie go dobudzić nie da...
do jutra i spokojnej nocy
 
reklama
duszka, postaram sie, ale watpie.. sa pyszne, cudne, malenkie i duze, ale wiesz co.. moze zrobie nowe ;-)

baby
, dzieki tobie mam cudowny wieczor i jutro caly dzien taki bedzie :-D jesu, niebo w gebie!!! od lat nie jadlam tych szyszek!!!

a hatorska prze... oby, oby!!! nic cie nie powstrzyma, tygrysie!!! dawaj dawajjjjjjjjjj! wielki buziak :-)

jenysku, jak pieknie wygladaja fyfunie, normalnie sid mi sie przypomnial i epoka lodowcowa ;-) i to nic, ze mam zakrowkowanego lapka ;-) jutro posprzatam.
 
Do góry