reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

reklama
Wstaje, wstaje nie krzyczcie tak! :))

Idę szykowac starsze me dziecie do szkółki.
To do 10 czekamy na wieści porodówkowe....no cóż, czekamy.
Ja stawiam na swój poród w tym tygodniu, tak mi coś chodzi po głowie, zobaczymy. Czuje sie tak ociężale,ze kto wie.
Zajrzę jak młoda pójdzie, moze cos bedzie wiadomo.
 
No i gdzie te dobre wieści?!
Ciekawe ile dziś się pojawi maluchów?
Rety, głodna jestem, a tu echo w ludówce. Chleb jakis ostatnio paskudny mi wyszedł, zrobiłam sobie wlasnie z niego grzanki, ale jeść sie nie na bo glina. Fuj. Trzeba skoczyć do sklepu. Kisiel... hmm na to nie wpadłam.
A swoją drogą aenye narobiłaś mi smaku na te szyszenie, zaraz przepisu szukam, zaopatrzenie uzupełnię i robię.
 
Dzień Doberek Wszystkim :-). Do nas cholipka słoneczko jeszcze nie dotarło, ale liczę po cichu, że niedługo to nastąpi... :tak:. W nocy praktycznie nie spałam, nie wiem czemu ale co mi się udało zasnąć to mi się cuu śniła, a potem byłam na weselu u którejś z forumek, zresztą nie tylko ja, pełno brzuchów było :-D, ale jak tańcowałyśmy :-D:-D - krzyżówka wielorybów z kaczkami na parkiecie, no widok powiem Wam, mmmhhhh, pyszny :-D. A propos pysznego, chyba zrobię te szyszki też bo nie wytrzymam normalnie tak mi się ich chce...
 
Dzień dobry!!!

Wczoraj nie mogłam otworzyć bb od rana, potem wybyłam i taki intensywny dzień na kwietniówkach mnie ominął:szok: Ile miałam nadrabiania :shocked2:
dziś też mnie nie będzie do wieczora więc coś czuje że znów z 20 stron do nadrobienia :-)

pandorko Gratulacje !!!!

cucumber dla Was też , trzymam kciuki żeby Gabrysia mogła być przy Tobie!!!

hatorska wody w przedszkolu?? też pewnie już tulisz swojego szkraba :-)
Może Mitaginka zdąży wstać przed moim wyjściem i jeszcze oficjalnie pogratuluje :-)


dziewczyny ja muszę urodzić prze Wielkanocą!!!!!!!!!! dziś usłyszałam od teściowej że jej nie pasuje żebym rodziła od 11 do Wielkanocy bo ona będzie miała masę roboty a tu jeszcze pomoc mnie by musiała!!!:no::no::no: no szok po prostu. Tak się wkurzyłam, i się pytam czy jak mi odejdą wody to mam sobie dolać bo mojej teściowej nie pasuje? A ona że fajnie jak bym w maju urodziła, ona przenosiła 3 tyg i nic się nie stało:confused: ech ale się wnerwiłam!!! i jak tu z taką dyskutować???

Mam dylematy wielkie. Do jutra musimy wybrać farby i meble i na nic się zdecydować nie możemy. Obydwoje nie mamy zmysłu urządzania, i jeździmy po sklepach i na nic się zdecydować nie możemy... Od czwartku mój tata nam maluje ( ma się do soboty uwinąć) potem skręcanie mebli(jeśli je wybierzemy of course) no i możemy się sprowadzać.

Ok spadam się ubierać i wyruszam na polowanie na meble,i do urzędu komunikacji.
Do wieczorka:-)

Miłego dnia babeczki!!!!
 
dzien doberek!

ja sie dzis obudzilam smiesznie - z bolu brzucha (skorcz - jeden taki jakis silniejszy skurczybyk, az sie przerazilam, ale nic to, przeszlo, tzn co jakis czas cos zacmi, ale lekko). a zaraz moja mysl poszybowala do kuchni i do porozkladanych szyszeczek ;-) bo wczoraj to takie cieple byly takie se, tzn juz chyba sie zaslodzilam przy robieniu ich, ale rano! RANO! po prostu cud miod i malina ;-) i o 6 palaszowalam juz taka fyfke. ;-) dzieci tez juz po kilka malych zjadly. nie, to nie dotrwa do czwartku na bank, w ogole to bedzie moj popisowy slodycz od dzis ;-) tzn wszystkie urodziny obstawiam tym, hehe :-D

mala mysz
, przepis na kulinarnym ;-)

hatorska
juz na pewno ma swoje malenstwo przy sobie :-) sie uwinela dziewczyna! jak to dziwnie, ni stad, ni zowad - bach i dzidzia sie rodzi :-) ja dzis robie ostatnie przygotowania - lozeczko itp. heh :-)

ale poki co chyba spac pojde jeszcze, zjadlam co nieco i chyba wracam do lozka sie wyspac.
 
Dzien doberek ;-)
Jak czlowiek rano nie wstanie i nie zacznie nadrabiac, to potem to zapomnij! ;-) Produkcja na wysokim poziomie, nie ma co :-) No, ale po wczorajszym dniu tyle sie dzialo, ze normalka, ze nikt nie moze spac ;-) Oby dzis same dobre wiesci szly przez kazda stronke! Bedzie fajniej czytac :tak:
Dopiero sie rozjasnia, dzionek taki sobie sie zapowiada..., wiec ide jakis filmik obejrzec, moze znowu przysne...
Milego dzionka! :-)
 
ja dzis robie ostatnie przygotowania - lozeczko itp. heh :-)

ale poki co chyba spac pojde jeszcze, zjadlam co nieco i chyba wracam do lozka sie wyspac.

Ja tez chyba zaraz sie położę. Wczoraj skręcilismy łóżeczko i tu mam pytanie, bo mogłabym dzis juz je ubrac, ale: mam taka falbankę na materacyk, no i przescieradło i tu moje pytanie: jak to sie zakłada? Najpierw falbanka, a potem prześcieradełko z gumką? No bo w sumie nie widze inaczej, ale tak wole sie upewnić:)
 
reklama
witajcie dziołszki
ale tu ruch od rana, co Wy spać nie możecie:-) wpadłam z rańca sprawdzić co u Hatorski, no i nadrobić bo później to może być trudne haha
ledwo żyję, wczoraj po kapieli padłam jak kawka, w nocy z 5 razy w kibelku byłam, przeczyściło mnie nareszcie, wszystko mnie napierdziela każdą kostkę czuję, na dodatek brzuch mnie jak na okres pobolewa, zostaje w łóżku póki sie da:)
Koot ja tez miałam z tym problem:) najpierw prześcieradełko, później falbanka, powodzenia;-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry