reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

reklama
dobrze że jest to forum i Wy dziewczyny, otzymałam tu tyle wsparcia tak se myślę, że tu lepiej niż na sesji terapełtycznej, nawet nie wiecie ile dla innych robicie:-)
 
cześć dziewczynki

produkujecie jak szalone! doczytałam ale co z tego jak i tak juz nie pamiętam co której :tak:

w czwartek na tej mojej wizycie się okazało że "warunki do porodu już są, czekamy tylko na skurcze" :szok: po serii dociekliwych pytań co oznacza termin że warunki do porodu są, lekarz wyjaśnił, że szyjka mięciutka, rozwarcie też jest i tylko skurczów do rozpoczecia porodu brakuje. Ponoć mogą zaatakować w każdej chwili:-) więc jak tylko wróciłam do domu to spakowałam torbę Małej :-D Poza tym to wszystko oki. Przepływy super, co oznacza że cholestaza dziecku nic nie zrobiła. Gin kazał zmiejszyć dawki leków żeby wątrobę odciążyć, wypisał zwolnienie i następną wizytę na za 2 tyg ale uśmiechnął się i dodał że pewnie na niej sie juz nie spotkamy :) Generalnie dla dziecka byłoby dobrze jakbym do przyszłego czwartku jeszcze pochodziła w dwupaku. Wytłumaczył tez o co chodzi z tym gronkowcem z wymazu. Antybiotyk podczas porodu żeby się bobo nie zaraziło i tyle. Jestem zadowolona z wizyty. chyba ze 40 min trwała. na wszystkie pytania mi odpowiedział, rozwiał wszelkie wątpliwości, uspokoił:tak: a na koniec, mówie że nie pamiętam już jak wyglądają, jak sie odczuwa skurcze właściwe, to się uśmiechnął i pow., że na pewno ich nie przeoczę :tak:
i strasznie m dziwnie z myslą że to już tak zaraz może być bo przecież termin z om na 21 kwietnia mam. to 3 bite tyg!
aaaaaaaaaaaaaaaaaaa i właśnie złapał mnie skurcz!!!!!!!!

laski, mam pytanie, czy Wy pod wanienkę macie taki stojak? ja wczoraj dostałam ale mam wrażenie że wanienka na nim jest strasznie nie stabilna.. jak wasze ewentualne odczucia w tym temacie??
 
bosz, dziewczyny, chce czlowiek was nadrobic i po prostu nie ma jak, 4 maksymalne strony od wczoraj od 16!!! niesamowite :-D

takze napisze tylko poki co, ze my wczoraj sie spotkalismy ze znajomymi, ja sie oczywiscie obzarlam greckimi pysznosciami, ze ledwo sie ruszalam, a po 5h spotkania nie mialam juz ochoty na kino, tzn nie moglam juz na d.. usiedziec, hehe. wszystko mnie bolalo! takze moze dzis pojdziemy z moim menem, oddajemy dzieci do tesciowej, bo same bardzo chcialy tam jechac a dawno nie byly, wiec mamy spokojny malzenski wieczor :-) w ramach atrakcji ten ananas w czekoladzie - mowilam :-D i zureczek pyszny na obiad, z ziemniaczkami, skwarkami i cebulka :-D jami. wlasnie sie robi.

no dobra, ide czytac. chyba sobie okulary zaloze :-D
 
witam :-)
ja mam kiepski humor z rana...gardlo i glowa boli..pogoda jakas ponura a mamy jechac do znajomego ktory ma olbrzymi ogrod i mlody by sobie poszalal to jak zacznie padac to nic z tego :dry:
Morgaine :-D Ciebie chyba nie da sie nie lubic a juz napewno nie zauwazyc :-p:-D
Adi chyba jedyna metoda na te bole to uzbroic sie w cierpliwosc ;-) jak to beda te wlasciwe to nie przejda po kapieli paracetamolu itp :tak:
Justi dobrze ze juz zaczyna byc lepiej z Twoim kregoslupem a maluszek wydaje sie byc bardzo grzeczny :-)
Margola super mialas wizyte :-)
Marma mi tez sie czasami taki strach wlacza nawet bez snow...
ok ide zrobic jeszcze herbatki z cytrynka i zajrzec do notatek
 
Ostatnia edycja:
Witajcie dziewczynki.
Muszę koniecznie Was nadrobic ,ale to wieczorkiem usiądę z komputerkiem w łóżeczku i wszystko doczytam .:tak:
No niestety dorobiłam się zapalenia ucha i dlatego nie mam siły na przesiadywanie przed lapkiem i nie wiem nawet co się u Was dzieje.

Rozłożyło mie całokowicie i nie dość że jestem przygłucha na jedno ucho to oczy na zapałki przez katar.Na szczęście przechodzi więc niebawem będzie lepiej.
U mnie brak narazie skurczy ,coś czuje że przenosze mała.A może i dobrze bo narazie to ja do porodu się nie nadaje .

Życze kochane udanego spokojnego wekendu .Pozdrawiam
 
Adi no widzisz ciesze sie ze wczoraj moglam pomoc :-)
to spotykamy sie u fryzjera bo ja tez ide sobie te czupryne odswiezyc. :-) hihi

morgaine ciebie na poczatku ignorowaly? A da sie tak wogole? Przeciez Twojego postu nie da sie ominac bo albo jest dlugi na strone albo palniesz taka glupote ze boki zrywac :-D hihi

no na macierzynstwo przyjda sily ale niestety bez pomocy sie nie obedzie bo mozna zeswirowac samemu tyle godz z niemowlakiem. Milosc miloscia ale rownowaga psyhiczna jest rownie wazna dlatego nie bojmy sie prosic o pomoc.
Ja np wiem ze moja mam najchetniej wogole mi by nie pomogla i za ostatnim razem tak bylo, nie prosilam. A teraz mam w D... Czy ona ma inne plany a ja i tak jej mowie cos w stylu "no jak bedziesz z nami tydz to musze ci pokazac jak pralke wstawic".

Ok ide sie ubrac i mykam :D
 
ja w ogole jestem zla, bo bylam u fryca i mam okropna fryzure, cos strasznego. wkurzona jestem, uczesac sie nie moge i tylko w kitku biegam. bosz. a poszlam do mojego specmajstra, drogi jak cholera, zawsze zadowolona wychodze od niego i co!? normalnie jakis zly dzien mial czy ja mam takie beznadziejne kudly???
i w ogole postanowilam sobie jednak farbnac wlosy, mam generalnie wlasne, ale tak od polowy to jeszcze przeswituje troche ten blond, takie jakby pasemka. a ja nie lubie pasemek. nie, chyba pofarbuje sobie, bede sie czuc jak czlowiek moze. wlosy nabiora blasku i w ogole.. no. taki plan. i moze tez do fryzjera innego skocze, zeby mi nadal ksztaltu na glowie.. nie wiem, no..

ciesze sie z waszych pozytywnych wiesci, adi sie rozwiera, cucu sie leczy, margola juz gotowa do startu, no fajnie. u mnie wczoraj caly dzien skurcze, ale stosuje te same metody co asia - a jak sie kapieli nie da wziac to sam paracetamol. bez obaw, porodu nie wytlumi. :-D
 
asiunia własnie dlatego, ze morgaine pisze takie długie posty, to była ignorowana, bo nikomu nie chciało sie tego czytac :-D:-D:-D
ja juz po sniadanku: jajecznica, lody z polewa karmelowa z maca, cola, a teraz latte ;-) licze na to, ze nie wznowi to moich dolegliwosci jelitowo- zoładkowych :wściekła/y:
a te skurcze przepowiadajace to bola tylko tak jak na @? czy tez inaczej? bo ja odczuwam czasem inny bol- bardziej klujacy, przeszywajacy i dokuczliwy...
fryzjer...ech...nawet nie macie pojecia, jak bym sobie poszła...balejage, podciecie...
czekam do 7- moze sie uda ;-)
 
reklama
hej kwiecieste:-)
u mnie dziś rozpoczął się 38 tydz....
jest mi niedobrze mdli mnie i mam biegunke............ech nawet z łóżka nie wstaje bo mam tak napięty brzuch...niby rodziłam już raz a nadal nie wiem o co w tym wszystkim chodzi.....

mitaginka lody z maca...marzenie
 
Do góry