reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

reklama
witam,
masakryczna noc od 3 rano skurcze , brzuch napięty, ból nawet przy przekręcaniu się z boku na bok , wszystkie narządy w brzuchu mnie bolą mała ma już bardzo mało miejsca :/ ile to jeszcze potrwa ? w dodatku pada deszcz ze śniegiem :-( przepraszam ze tak tylko o sobie, ale musiałam się wyżalić mam mega deprechę.
 
no, to ponarzekamy :-D teraz to juz istna geriatria party, nie ma co.

margola,
piona, acronka, no wlasnie, czas sobie zapastowac kudly, koniec, kropka. w pon sie tym zajme, tzn kupie farbe i podjade do mamy lub cioci, niech sie wykaza. u fryca nie znosze farb robic, bo nie wierze, ze mi wyjdzie na lbie to, co faktycznie chce. nie robie nigdy, wiec nie mam wybranej. wole na opakowaniach zobaczyc kolor.
i podjade na ciecie, trudno, dwa razy pieniadze wydane na to samo, D sie przekreci. ech no, co robic..

margola,
stojak mialam raz i nie uzywalam prawie wcale, duze ustrojstwo i miejsca zajmowalo, no i jeszcze jakos niewygodnie nam bylo kapac fiola. takze ja bede wanienke wstawiac do naszej wanny i tak bedziemy dzialac :-)

w ogole zakochalam sie w krzeselkach boon, w ogole boon ma takie zajefajne rzeczy, ze szok, a my, jak sie okazalo, mamy cala serie w firmie, bo przyszla w pakiecie startowym do zamowienia :-D po jednej-dwie sztuki z rodzaju, no super sie ciesze!!!!!! idealnie, moja stylistyka :-D minimalizm i nowoczesny design w sztuccach dla dziecka, hehe :-D

krzeselko:

PNEUMATYCZNE KRZESELKO STOLIK DO KARMIENIA -50%! (1522354994) - Aukcje internetowe Allegro

produkty:

Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy

- ta trawka - podstawka jest super :-D nie tylko na dzieciowe, ale rozne *******y w kuchni.
 
ostatniego postu aenye jeszcze nie czytałam, za długi;-p, pierwsze Wam chcę odpisać

akkm, margola, aenye
i wszystkie inne pozginane dziewczęta, to chyba moze nawet 3 tygodnie trwac!!! ja jeszcze do wczoraj balam sie porodu, ale od dzisiaj sie juz nie ludze... na bank jeszcze z 2-3 tyg bede inwalidka

LODY Z MACA
tak, lodów mi się chce....jak to dzisiaj załatwić?:-D

margola może fryzurka jest ok tylko my tak w ciąży wyglądamy...bo ja ostatnio zauważyłam że mi buzia troszkę napuchła:-( całą ciąże było ok a teraz pucuś na buzi jestem.

p.s.co do wanienki...taaaak, tylko ja czytam długie posty, na mnie mozecie liczyc;-)

ide czytac aenye, widzialam jakies linki do allegro znowu wstawiala....dziad allegrowy nr 1 :-D
buziak
 
ehhh przestań babo wklejać takie linki!! drożyzna!!

no i farbka to dobry pomys;-) od razu się człowiek lepiej czuje.

nela fajnie że się odezwałaś. buziak.
wiem co przechodzicie, niestety równie co spokojnie dzieciaki zdarzają się właśnie takie wybredne z charrrakterkiem, sama jestem matką jednego z nich i wiele miesięcy musiałam się z bezsennością zmagać dopóki mój M w desperacji nie zajrzał na forum mam;-) hahahah i wynalazł sposób...zastosowaliśmy i zero problemu...niestety za wcześnie u Ciebie na to, ale i tak jestem pewna że nie będziesz potrzebowała żadnych sposobów bo wszystko samo się unormuje. maleństwo musi się przyzwyczaić do naszego światka;-)
 
bosz,nie widzialam posta neli! nelko, karm na lezaco, zobaczysz, bedzie latwiej. wielki buziak i i tak jestes wielka, ze tu wpadlas. buzia. co z imieniem malej???

morgaine
, no niestety, co ladniejsze to drozsze, cholera, na szczescie ja mam free ;-) :-D no, nie free, ale poldarmo.
 
Hej dziewuszki.

Nadrobic was nie ma szans iec tylko szybko egoistycznie napisze co u nas. Jestesmy dwupaku, wszelkie dolegliwosci w ciagu dnia ustepuja a noca wracaja jakies lekkie skurcze ale w sumie nic sie nie dzieje.
Mam juz dosyc, chce rodzic i zaczynam sie obiac ze przenosze znowu 10dni:baffled:
 
reklama
wróciłam od fryzjera i tez jestem średnio zadowolona ale sadzę że to nie fryzura ale ja fatalnie wyglądam , niestent, i też chyba farbę sobie zrobie
 
Do góry