reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

reklama
matko, a czytam teraz, ze nie powinnam kawitacji w ciazy, ze to jakies ultradzwieki. a moge przeca usg robic, to jak? moge czy nie?
strasznie chce i sie chyba upre.. najwyzej urodze szybciej, nie..? :-D
 
Nie wiem czy powinnam Wam opisywac co spotkało mnie w szpitalu, gdyz wiele z Was jest jeszcze w błogosławionym stanie a nie chce zniechęcać czy straszyć. Zapewne będziecie płakać jak to opiszę.
 
witam wieczorkiem :-)
poczytalam i nic nie pamietam :-p no moze oprocz akcji z pojemnikiem :-D
pierwszy raz dzis mialam takie konkretne skurcze ojjj bolalo az m sie wystraszyl ze mu urodze w samochodzie...no i przypomnialo mi sie jak to pachnie i zaczynam sie bac...
plus taki ze skurcze nie krzyzowe wiec moze krzyzowych nie bedzie...
zycze udanych jutrzejszych wizyt :)
ja mam w czwartek ale nie mam mojej poloznej jak bedzie ta ktora byla na zastepstwie wczesniej to sie zalamie..mamy plan porodu pisac a ona ostatnio moze 2 slowa do mnie powiedziala :szok:
milego wieczoru :-)
 
ja popieram propoyzcje petinki , zeby zalozyc osobny watek do porodowych opowiesci...szczerze, ja nie chce póki co czytac strasznych historii, bo wiem, jak na mnie to podziała...
herbatita córeczka przesliczna :)
 
aenye ja chciałam robić i kosmetyczka odradziła. Ale to było w 5 miesiącu.

Jestem za osobnym porodowym tematem:tak:

W głowie i mi się kręci okropnie :-(ciśnienie mam 90/70...
 
herbatita-witaj w domku!Ale śliczności urodziłaś,super Wikusia:))

aenye-ty to jesteś!!!Historię z pojemnikiem czytałam i wytrzymać nie mogłam.Ale nie popuściłam;-) Agentko ty nasza!!!

mitaginko-bidulko,u Ciebie jak nie urok to... no właśnie. Wszystkie propozycje zostały wyczerpane-spróbuj którejś-pomoże!!!

morgaine-dobrze,że na wizycie ok. I zazdroszczę Ci tej szyjki... oddaj,oddaj,w zamian dam moją-twardą i "opancerzoną";-)

My praktycznie cały dzień na dworze,ale dziś już mam dosyć.Bóle nadal są,brzuch się napina i co???Czekać,czekać,czekać... Spotkałam się ze znajomą babką-taka starsza pani,przesympatyczna i ona zawyrokowała:W tym tygodniu urodzisz... Wróżka,co???? Ale byłyby jaja:-D
Małża boli gardło i biedak musiał się położyć,bo go "połamało",normalnie masakra-jak małe dziecko,gorzej:wściekła/y: A mnie boli i kłuje i nie jęczę i ie leżę,bo nie ma kiedy...te chłopy...

Zaraz wchodzę na allegro,co by jeszcze pościel dla nas zamówić i dla Marysi też,niech ma,a co....
To spokojnej nocki,ja mam no-spę w pogotowiu:))
 
reklama
tez mysle ze osobny temat to dobry pomysl...po za tym ze kto nie chce to nie czyta to tez tutaj nielatwo te opisy bedzie pozniej znalezc a juz niedlugo sie posypia ;-)
 
Do góry