reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

Wiosny nie czuc, ale spacerki sa bardzo przyjemne bo jest zdecydowanie cieplej, bez deszczu i chodzimy nawet do poltorej godzinki :-)

Diabliczko
- moje tulipany juz przekwiataja, teraz czas na cos bardziej pachnącego :-D, ale oczywiscie pomysl zgapiaj ;-)

U mnie Szymek chory - na razie tylko podwyzszona temperatura...wiec nawet do lekarza nie ide.
 
reklama
Cześć. :-)
Podczytuję, ale zaganiana ostatnio jestem i teraz jeszcze Julian się rozchorował. :sorry2: Ma mega gorączkę, po nurofenie spada ale po pięciu godzinach znów szybuje. :-( Dziś znów idziemy do lekarza i chyba zrobimy badania z krwii, choć jak pomyślę jak Julian tego nie lubi, to od razu mam wielki wyrzut sumienia... :zawstydzona/y:

U nas też wiosennie, ale na spacery na łono natury nie możemy chodzić, bo rzeka wylała :confused:, a dwa że teraz Julian chory. :-( Ale wiosnę już czuć i mam nadzieję, że zima nie da już o sobie znać... :-)

Miłego dnia. :-)
 
Witam niewiem czy ktos mnie pamieta......ale wreszcie po roku walki z zyciem troche sie poukladalo i nawet mam internet:)
chcialam wam powiedziec ze ja o was caly czas pamietalam i brakowalo mi forum, buziaczki dla waszych dzieci i pozdrawiam:*
 
Witam

Co tam słychać ?? My dzisiaj byłyśmy na kontroli i 27 stycznia mamy neurologa i rehabilitacje...
Czemu Was tak mało tutaj ??
Macie jakieś forum prywatne ??
 
Wiki - jesli o mnie chodzi generalnie malo pisuje, przy trojce dzieci czas jest deficytowym towarem - a chwile wykradzione na bb staram sie sprawiedliwie rozdzielac na froum kwietniowe, regionalne i zamkniety watek. Chyba norma juz jest ze czesc mam znika stad po dluzszym bezruchu , znajdujac inne (aktywne) miejsce na bb..
Troche szkoda...
 
witam i ja
wiki czesc babek pamieta o tym watku i zaglada jak ma czas ale ogolnie to tu cicho sie zrobilo masz racje
a jak czesto masz rehabilitacje z majka???
aniolek oczywiscie ze pamietamy fajnie ze sie znow pojawilas, opowiadaj jak u was
 
na poczatek pokarze jak moj Patryczek wyrosł:)
a wieczorem usiade to napisze co tam u mnie słychac:)

kurcze tesknilam:))
 

Załączniki

  • P020710_12.510004.jpg
    P020710_12.510004.jpg
    31,2 KB · Wyświetleń: 47
  • P260610_15.570001.jpg
    P260610_15.570001.jpg
    34,4 KB · Wyświetleń: 48
reklama
Cześć. :-)

Aniołek witaj z powrotem! A Patryka jaki fajny chłopczyk! :tak:

Wiki większość Dziewczyn siedzi na wątku zamkniętym i na otwarty zostaje mało czasu. :-(


Julian powoli wychodzi na prostą, ma jeszcze podwyższoną temperaturę, ale przynajmniej zaczą choć trochę jeść, bo do tej pory to była tylko woda, soki i mleko. :-) Mi za to odebrało mowę, ledwo mogę mówić szeptem... :eek: No nic lekarz musi poczekać, bo nie będę ciągała ze sobą Juliana po lekarzach. Zresztą może do poniedziałku mi przejdzie... Oby... ;-)

Miłego dnia. :-)
 
Do góry