reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

reklama
Czesc:-D.
Nie zdarzylo mi sie dotad miec tak malo czasu dla siebie. I na bb nie zagladalam.
Wszystko dlatego, ze dzieciaki mialy w szkole rekolekcje i wlasciwie ciagle siedzialy mi na glowie (na zmiane oczywiscie) ;-)
Nie wiem, ale nauczyciele w szkole dzieciakow ciagle maja albo wolne albo skrócone albo ... no wlasnie np. zamkniecie na 3 dni szkoly bo dziecko na grype zachorowalo ....:no: Do tego cora ma zielona szkole odwolana bo na to termin tylko w maju, a w maju sa egazminy do gimnazjum (niektorych ale do jednego takiego zamierzamy zdawac).



Kainkas trzymam kciuki aby pomoglo lekarstwo i wysypka oraz goraczka ustapily.
Evelyn z dietami trzeba ostroznie jak widac, co do Fe i hemoglobiny znalazłam takie informacje o przyswajalnosci zelaza.

Ma_Dunia a gdzie wyjezdzalas?

Jutro wyczekiwany weekend. Mam ochote zaszalec zakupowo.
pa laseczki.
do poniedzialku
 
Cześć. :-)
Ma_Dunia a gdzie wyjezdzalas?
Mój M dostał na miesiąc zaproszenie do pracy w Barcelonie i zabrał całą rodzinę. :-)



Co do diet... Ja nie próbowałam, najwyżej kilka dni, ale widziałam jak nieodpowiedzialnie stosowane mogą zaszkodzić. :shocked2: Dobrze by było zrzucić kilka kilo, po ciąży wciąż mam 4 kg na plusie :dry:, ale próbuję bez diety (mam słabą wolę :zawstydzona/y:) a za to z dużą ilością szybkiego marszu. :tak:

Jakieś małe literki teraz są na forum, nie wiem czy tylko u mnie :confused:, więc dla swojej wygody będę pisać większymi kulfonami. ;-)

U mnie pogoda w kratkę, wczoraj prawie lato, a dziś powiało jesienią. :confused: Ale na spacer i tak pójdziemy, tylko parasol muszę obowiązkowo zabrać. :-)

Idę coś przekąsić, a potem podrepczemy nad morze. :tak:
 
ja to jestem maniaczka dietetyczna lubie zdrowa zywnosc choc od czasow ciazy zaniedbalam sie pod tym wzgledem ale wracam na tor tylko wiem ze nie moge przesadzac bo musze miec sily na hanuta

mi ciazowych zostalo 3 kg ale leca w miare szybko bo w tydz zlecialo mi 2 a to tylko i wylacznie dzieki xenna bo mam problemy straszne potrafie isc raz w tyg a odkad ja przyjmuje ide codziennie i leci caly nadmiar. mam nadzieje ze dzieki kuracji 21 dni z xnenna jakos mi sie to ureguluje bo inaczej nie wiem co zrobie.
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny
ja tylko na chwileczke wpadłam do was, bo akurat przyszłam na trochę do domku...
Mateuszek ma zapalenie płuc i leżymy w szpitalu, od czwartku nagle gorączka ponad 39 stopni, lekarze nie wiedzieli co mu jest bo nawet nie kaszlał, dopiero na usg wyszło... czeka nas długi pobyt

tak mi go żal, bo nic nie chce pic i jesc, żyje kroplówkami, całkiem opadł z sił, a przy okazji i ja wyglądam jak wrak człowieka, ze stresu i zmęczenia, tak się martwie...

3majcie kciuki żeby szybko wyzdrowiał
 
Gosiakma oj biedny maluch. I biedna Ty,bo wiem jak to jest kiedy maluch taki chory - moja lezala po urodzeniu dlugo, miala zapalenie ucha, zoltaczke i myslalam ze sie zaplacze jak patrzylam na nia :(Mam nadzieje, ze szybko dojdzie do siebie.Antybiotyk szybko pomaga wiec za kilka dni powinna juz byc duza poprawa.

My poki co walczymy ze skora - juz nie mam sily do tego...Mala cala w suche,czerwone placki - wyglada zalosnie, biedactwo...Na razie mamy Oilatum do kapieli i do smarowania i jest pewna poprawa, alej ak sie nie wyleczy zupelnie trzeba bedzie sie przejsc do lekarza, bo juz nie wiem czy taka jej skora, czy ma jakas alergie czy o co chodzi :(
 
reklama
hejka!!

na chwile wpadam a tu takie wiejści:baffled:

gosiakma strasznie mi przykro z powodu choroby twojego synka i mam nadzieje że szybko wróci do zdrowia!!!!

Jesteśmy z tobą!!!!

charlene nie ma co bagatelizować takich objawów lepiej idzi do lekarza bo nie wiedomo co to:confused:
chba że wprowadzalaś coś nowego do jadłospisu córci

a my już chodzimy i wkońcu wyszedł lenie trzeci ząb:tak:

pozdrawiam i trzymajcie sie cieplutko bo coś mrozi na polku
pa
 
Do góry