reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

o ooo hohohoho jaka tu cisza!!

:confused::confused::confused:


a ja byłam u lekarza i mam wysoką anemie :baffled: i już nici mojego odchudzania musze troche poczekać


a my już trzydniówke przechodziłyśmy

pozdrawiam serdecznie
 
reklama
Hej,
długo nie odzywałam się bo padł nam komputer. No i troszkę trwała wymiana sprzętu.
Oj cisza tu okropna, myślałam że będzie tyle do nadrobienia a tu cisza :confused:

U nas mały nabawił się kataru, ale na szczęście pomogły kropelki do nosa i obyło się bez wizyty u lekarza

A tak to nudy spacerujemy i siedzimy w domu.
 
a mnie znowu nie bylo...kurcze mam tak zajety dzien ze nie mam czasu do was zajrzec. mala sypia tylko 2x po godzinie i tylko chce po dworzu chodzic. ech ale obiecuje ze sie poprawie
 
Witam laseczki!!

Wpadam sie przywitać w ten piękny dzień:-)

U mnie słonko dosłownie i w przenośni, jakoś tak dobry humor mam ostatnio aa i scudałam już 3kg:-D

A u nie ze spaniem jest tak że jak przy Lence są bacie to spi im 2x nawet po 2 godz. a jak ja jestem w domu to po godzince a nawet 40 min., roznie to była.

Ai musze sie pochwalić tutaj Lenka zaczęła wczoraj chozić i prawie był moj m i tak sie "puściła" coś pięknego;-):tak:;-):tak:;-):tak:

pozdrawiam
buźka dla dzieciaczków
 
Cześć

Ewelyn, przecież miałaś się nie odchudzać. Gratulacje dla Lenki!

U nas zdecydowanie lepiej, o trzydniówce zapomnieliśmy już, nawet apetyt powoli wraca. Zęby dawały do wiwatu ale dolna dwójka wyszła i jest ciut lepiej chociaż widzę, że kolejne zębiska mają ochotę ujrzeć światło dzienne.
 
HTML:
  nenius 
Cześć

Ewelyn, przecież miałaś się nie odchudzać. Gratulacje dla Lenki!

No tak ja sie nie odchudzam, ale pani doktor dała mi liste produktów co moge jeść i kiedy a że jest tam duzo owoców warzyw, ryb itp to mi sie schudło noi jem bardziej regularnie i to też chyba robi swoje, bo wczesnie to nie jadłam wciągu dnia jedynie śniadanie a potem jak wracałam z pracy to jadłam na fuull bo głodna byłam a teraz jem wiecej wciągu dnia i tak waga sama leci:-D:-D
 
Cześć. :-)
Dawno nic tutaj nie pisałam :zawstydzona/y:, ale regularnie zaglądam. Niestety ostatnie dwa tygodnie zakręcone były, wyjazd na cały miesiąc to jak mała przeprowadzka i calą masę spraw miałam do załatwienia. :dry: Teraz, po przyjeździe, mam trochę czasu więc będę częściej pisać. :tak:
Dziś piękna pogoda, słońce świeci, więc wybieramy się na spacer. :-) Wczoraj padało, przemokłam i humor miałam skopany przez resztę dnia. :dry:
Miłego popołudnia. :-)
 
reklama
no ja tez rzadko zaglądam:0
Hania mi choruje, ma katar , stan podgorączkowy, jakaś wysypka, kurcze nie wiem na co o uczulenie................ehhhhh no ale mam nadzieje ze jutro bedzie juz lepiej, dostała MECORTOLON N, zobczymy co bedzie jutro, oby lepiej i oby sie w koncu przespala porzadnie


Ma_Dunia to z wielkością liter poszalałaś normalnie no :))

miłego wieczoru życze
 
Do góry