reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

Cześć. :-)
Mateuszek ma zapalenie płuc i leżymy w szpitalu, od czwartku nagle gorączka ponad 39 stopni, lekarze nie wiedzieli co mu jest bo nawet nie kaszlał, dopiero na usg wyszło... czeka nas długi pobyt
Trzymam kciuki za szybką poprawę i jak najszybszy powrót do domu! :tak:


Pogoda dzisiaj jesienna :dry:, ale może to i dobrze, bo byliśmy w gościnie u znajomego M z pracy. Przy dobrym obiedzie fajnie się rozmawiało, a Julian szalał z Morisem. :tak: W powrotnej drodze zahaczyliśmy o park, więc i spacer zaliczony. ;-)

Ktoś się właśnie obudził, więc znikam. ;-)

Do jutra. :-)
 
reklama
Gosiakma - przykro mi, ale teraz powinno byc lepiej - bo fachowa opieka.

charlene Julci tez oilatum pomagalo, ale dermatolog dolozyla masc i dopiero wtedy plamki zniknely . Poza tym postaraj sie znalezc zrodlo uczulenia - jedzenie, albo coś kontaktowe

Dziewczyny - miłego swietowania w dniu kobiet :)
 
Gosiakma i jak tam? Poprawilo sie?

U nas juz dobrze - przyczyna kryla sie w niewinnym opakowaniu jogurtu :) Jogurty poszly w odstawke...

Dziewczyny, marzec juz w polowie, kwiecien niedlugo i urodziny naszych kochanych Potworkow. Planujecie cos specjalnego? Ja ciagle mysle, bo chociaz wiem,ze ona tego nie bedzie pamietac to chce zeby to byly jej urodziny,a nie grupa doroslych ktora sie zbiera, pije kawe i je tort, kiedy dziecko tylko jest zmeczone nadmiarem osob i znudzone...Nie wiem jak to zorganizowac zeby wszyscy sie dobrze bawili. Macie jakies pomysly? Jak to u Was bedzie?
 
Cześć. :-)
Miałam wpaść następnego dnia, a tu kilka dni minęło. :szok:
Nie wiem jak to zorganizowac zeby wszyscy sie dobrze bawili. Macie jakies pomysly? Jak to u Was bedzie?

My jesteśmy na wyjeździe więc urodziny Juliana świętować będziemy we trójkę. :-)


Obiad, space i deser zaliczony. Teraz czeka mnie walka z prasowaniem. :-p
Miłego wieczoru. :-)
 
Hej!!!

Jeny! Jak ja dawno do Was nie zaglądałam :-(
Narazie doczytałam tylko ostatnią stronę, ale obiecuję nadrobić i bywać trochę częściej.

Gosiakma - i jak z Mateuszkiem? Ucałuj i duuużo zdrówka i szybkiego powrotu do domu.

Też chciałąbym żeby roczek był wyjątkowym dniem i ... też narazie niewiele pomysłów. Tylko ja mam o tyle dobrze, że dopiero 2 maja, wiec jeszcze trochę czasu zostało ;-)
 
Piekna zima za oknem, ale to juz ostatnie podrygi. Za tydzien niedziela palmowa i ... macie racje, za moment 1 urodziny naszych maluszków. :-) Jak ten czas plynie ...

U mnie urodzinki bede pod dziadków i chrzestnych - mimo wszystko, bo fajne sa takie rodzinne spedy. Przy okazji 4 kwietnia jedziemy na 90 urodzinki mojej babci ! No - to jest dopiero okragla rocznica :-D!

Gosiakma sie nie odzywa, ciekawe czy juz ich wypisali.

Charlene -dobrze ze sie wyjasnilo z tym uczuleniem, ale jak to - pudelko uczulało czy serek?
sylcia gratuluje pracy :cool2::-)
 
Cześć. :-)

My po spacerze, nie był zbyt długi, bo M wyszedł wcześniej z pracy i razem wróciliśmy do domu. :-p Jutro, jak pogoda dopisze, nadrobię z nawiązką. :tak:

My roczek będziemy świętować we trójkę, bo akurat jesteśmy na wyjeździe. Zrobimy małą imprezkę, może na świeżym powietrzu… :-) Ale przy następnej wizycie u rodziców będzie spóźnione przyjęcie urodzinowe Juliana. ;-)

Miłego wieczoru. :-)
 
Hej,

no..roczek już tuż tuż, zwłaszcza, że mój Igorek marcowy :) Imprezka będzie dla dziadków, chrzestnych. Muszę się zastanowić nad jedzonkiem bo jeszcze nie myślałam.
 
reklama
Hej, kobietki!
Oj zima nie odpuszcza. U nas widok za oknem co prawda ładny, tylko szkoda że to nie jest grudzień. Napadało tyle śniegu że szok, tyle ze od razu topnieje.

Sylcia gratuluję pracy! :-D

Ja nadal szukam i jak na razie wielkie nic :zawstydzona/y:

A tak to siedzimy i bąki zbijamy, młody uczy się chodzić i nawet fajnie mu to idzie, a czasami zrobi samodzielne kroki jednak do chodzenia to jeszcze troszkę brakuje :tak:
A co do roczku, to u nas impreza rodzinna, tyle że nie wiem co kupić w prezencie małemu. :confused: Jednak to jeszcze kawał czasu, bo mały z ostatniego kwietnia :-D

Buźka
 
Do góry