reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

reklama
mandarynka a na jaki kolor malowalas wlosy?
Kolor nazywał się chyba Aksamitny brąz :-)

Dzisiaj byłam z dziewczynami na baaardzo długim spacerze. Ania zaliczyła nawet huśtawkę i karuzelę na placu zabaw (zjeżdżalnia niestety była jeszcze brudna i mokra).
Ależ dzisiaj była piękna pogoda! Cieplutko. Już prawie cały śnieg stopniał. Fajnie by było gdyby już tak zostało. Niestety podobno śnieg ma jeszcze wrócić w przyszłym tygodniu.
Spać mi się chce. Dobranoc!
 
Dzien dobry w popoludnie ;-)

Diabliczko ale zaszalałaś z zakupami. Bedzie twoja mała tancowac przy muzyce ze hej :-D
A co do zmiany na allegro, ze nazw kupujacych nie widac, ani ich zakupow ... - kiepsko:-(. Czesto ogladałam sobie poprzednie zakupy ludzi z mojej aukcji (tzn. tej w ktorej akuratnie cos kupowalam) i dzieki temu czasami cos ciekawego znajdowalam. O np. takie fajne cuś do podlewania kwiatkow jak sie wyjeżdża :-D

Dzisiaj znowu piekna pogoda, Mandarynko az nie chce sie wierzyc ze powrot zimy zapowiadaja. A ja w domu wakacje zaczynam planowac bo od poniedzialku zapisy na kolonie i w/g tego idzie nasza reszta:rofl2:
Od m. dostalam wczoraj najnowszy Travel a tam tyle ciekawych miejsc opisuja w ktore chcialabym sie udac....Marzenia, ... warto sobie pomarzyc o np. taka Floryda albo Ejlat w Izraelu :cool::-p
 
Hej, u nas trzydniówka. Mały się męczy, taki biedny jest... Teraz drzemie ale nie daje rady zasnąć na dłużej. Leki nie bardzo sobie radzą z gorączką. :-(
 
Współczuję nenius. Życzę zdrówka! Moje dziewczyny nigdy nie miały trzydniówki. Tfu! Tfu! :-p
Dzisiaj już gorzej z pogodą - ciepło, ale słońca brak. Po południu zaczęło padać. Jedyny plus, że spłucze te resztki śniegu, brud, piasek i psie kupy - Fuj!
 
Hej!

Patewka - podziel się pogodą ;-) U nas szaro , pochmurnie, ale jeśli padać nie bedzie, pójdziemy na dwór, bo w chałupie zimno - bez ogrzewania i ciepłej wody.

Zakupy - fakt, kosztowne dosyć, ale naprawdę super piosenki, Ania uwielbia przy nich tańczyć ze mną i się wygłupiać. A w domu nic takiego nie miałam, więc bedzie na ładnych pare lat.
 
Hejka!!

Wpadam sie przywitać.

i podzielić sie nowościami, mi już dolegliwości przeszły ;) i lenka już prawie zdrowa. Byłam z nią u lekarza w piatek i wszytsko ok.

Ale na spacerek jeszcze nie dziemy chociaż dzisiaj aż sie prosi wyjść takie piekne słonko tylko że mocno wieje i jeszcze sie z nią nie wybieram.
Ok zmykam bo zaraz mam gości.

Pozdrawiam serdecznie i udanej niedzieli życze.

wpadne wieczorkiem i bede czytać zaległości,
pa
 
Ale zmiany na forum:wściekła/y:! Jestem chwile a już dostaje oczopląsu od tych barw i za nic sie nie moge przyzwyczaic :baffled:

Ciesze sie, ze z Lenka już dobrze.
nenius u was też już powinno byc dobrze. W koncu 3 dni minely ;-)

Weekend dla rodziny. W sieci nie byłam nawet 5 minut. Było za to spokojnie, spacerowo, domowo :-) Wlasnie murzynka wyjelam z piekarnika i nie moge sie doczekac aby wypróbowac jaki wyszedl.
Ale najpierw przyjdzie mi usypiac Julcie.
Dobrej nocy zycze.
 
reklama
Do góry