reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

a ja zasmarkana siedze w domu
hanut rozrabia na podlodze

nic mi sie nie chce
------------------------------------------------------------------------------

Teciowa chciała sprawdzić zięciów czy ją w ogóle lubią. Postanowiła że wskoczy do studni i będzie udawała że się topi. Przygotowała sobie wszystko w studni (jak wskakiwała trzymała się liny).
Przyjechał pierwszy zięć no to teciowa buch do studni. Zięciu podbiega, patrzy, teciowa. Wyciąga ją ze studni i odnosi do domu. Rano budzi się, widzi przed domem maluch z napisem "od teciowej dla zięcia".
Przyjechał drugi zięć, teciowa ten sam numer. Zięć ją ratuje. Rano wstaje a tam polonez!? z napisem "od teciowej dla zięcia"
Przyjechał trzeci zięć. Teciowa stary numer. Zięć podbiega do studni odcina linę na której wisiała teciowa. Teciowa się topi. Zięć rano wstaje a tam mercedes z napisem "dla zięcia - teć"
 
reklama
hej :))

dzieciaczkii macie wspaniale kobietkii :)) Nic nie jest tak cieszace jak smiech malego dziecka :))

maks olo gratulacje dla synka z okazji kolejnej miesiecznicy :))
 
Witajcie Mamuśki:-)
ja też dziś zasmarkana jakaś, ale kuruje się domowymi sposobami, mam nadzieje, że mi minie i , że Mat się nie zarazi.

Właśnie co do tego filmu ,,Randka w ciemno" to ostatnio oglądałam jakiś wywiad z Maciąg i stwierdziłam, że chce go obejrzeć, bo lubie takie opowiastki miłosne :-D
Maks_Olo wiesz, mój M wojskowy to szykuje się niedługo 13stka, ale już niestety mamy plan na zagospodarowanie tych pieniążków :tak: więc w tej kwocie muszę się zmieścić z tym wózkiem, tylko najgorsze jest to że mało która z tych lżejszych spacerówek ma regulowany podnóżek, a taki bez regulowania, na jakieś szybkie zakupy ,na lato to ja mam- tą najlżejszą wersje chicco, klasyczną parasoleczkę- 5,5 kg
A co do tego zwrotu podatku, to ja ciemna jestem w tych sparawach, jak to jest, każdemu przysługuje czy musi to być dziecko ktore sie uczy? i w ogole może mi ktoś to tak w prosty sposób wytłumaczyć?:zawstydzona/y:
 
gosiakma - jeżeli rozliczasz się z pitu 37 (nie wiem jak jest w innych), to masz prawo odliczyć sobie na dziecko kwotę około 1100zł (nie pamiętam ile dokładnie). Wszystko jest dokładnie opisane w instrukcjach, które możesz wziąć razem z drukami w skarbówce ;-)
po złożeniu pitu, za jakiś czas pieniążki wpływają na konto :-)
u nas na dwójkę będzie razy 2, więc wózek z dostawką kupimy :-D
a co do rodzaju wózka, to nie doradzę, bo my chcemy x-landera, a on lekki nie jest, ale nam na tym nie zależy :-p
może poszukaj info na forum - Wózki dziecięce - Forum dyskusyjne | Gazeta.pl - czasem potrafią tam doradzić ;-)

diabliczka83 zazdroszczę!;-) i życzę udanej zabawy!!!
Oluś dziękuje WSZYSTKIM za życzonka ;-)
zmykam do moich chłopaków :-)
BUZIAKI!!!
 
Hej dziewczyny piekna niedziela wstała - słonecznie i mrozno. Spacer obowiazkowy.:tak:

Co do pitów - pamietajcie ze za niemowlaka rozlicza sie nie caly rok tylko proporcjonalnie - od momentu urodzenia. Wiec kwota na nasze maluchy bedzie nieco mniejsza niz te 1100zl (bo urodzily sie w marcu, kwietniu lub w maju).
Na marginesie - przy mojej trojce to dopiero zarobie :-p

Wczoraj - pochwale sie - poszlam na Avatara, to mój pierwszy wypad do kina od urodzenia Julki. Bylam tak zdeterminowana ze nawet jak kumpela zadzwonila ze nie moze isc to nie przeszkodzilo mi to w realizacji wypadu :-) Ogladalam oczywiscie w 3D, tyle ze po wyjsciu z kina bylam jakas taka skolowana, a u mnie tak wyglada choroba morska. Dziwne.. Sam film niewatpliwie robi wrazenie.

Ok milej i spokojnej niedzieli dziewczyny, pisze to z nutka zazdrosci w kierunku diabliczki i tego aquaparku ;-)
 
wysłałam starszego na spacer z Tatusiem, a młody piłkami się bawi :-)
dziś obowiązkowa kawa u Teściowej:baffled:

zapomniałam o tych poszczególnych miesiącach w pitach, bo w zeszłym roku jeszcze to nie obowiązywało :-p tak czy siak troszkę kaski przybędzie :-p a Ty Patewka milionerko jakieś lody wszystkim postawisz:-D
widzę, że komuś podsunęłam pomysł kina :-p a co tam - czasem można zaszaleć ;-)
zaczęłam dziś myśleć o Walentynkach... będziecie je jakoś obchodzić?
uciekam włosy prostować
PAPAPAPA

 
Walentynki :-). Zadne tam obchodzenie :-p Zazwyczaj kupujemy sobie jakies drobiazgi. W tym roku myślałam raczej o kulinarnym prezencie ale nic mi do glowy nie przychodzi.....

Maks_olo jak wizyta u tesciowej? Jak dobrze ze moja daleko i na kawe nie zaprasza ;-)

Wlasnie Julcie uspałam ale tylko na chwile - pobudka za pól godzinki bo inaczej nie zasnie wieczorkiem. Lece szukac przepisu bo malo czasu mi zostalo :-)
 
Witajcie mamuśki:-)
I znowu cicho tutaj jakoś....
Dzięki za info co do tych pitów, mój Mat urodzony 1 kwietnia czyli za 3 pierwsze miesiące roku trzeba odjąć część kasy.

Mama M mieszka za granicą,więc problemy kawek herbatek obiadków i ciasteczek też mnie omijają i cale szczęście...
co prawda za dobrze się nie znamy, ale mimo wszystko lepiej dmuchać na zimne.... :tak:
A co do walentynek tak sie kiepsko składa, że moj M w walentynki pracuje....
a walentynki dla nas taka podwojna data, bo w walentynki zaczęliśmy być razem;-) ale odbijemy to sobie w poniedziałek, M ma coś wymyślić, jakoś tak ostatnio dużo nie rozmawiamy więc mam nadzieje, że będzie lepiej....

Patewka, że też Ci się chce jeszcze szukać przepisów i coś wymyślać... ja co prawda taka ostatnia ciamajda w gotowaniu nie jestem, ale za to leń straszny i zawsze podziwiam tych co to im się chce cuda gotować:tak::-)
 
reklama
Witajcie!!!

Ogladalam oczywiscie w 3D, tyle ze po wyjsciu z kina bylam jakas taka skolowana, a u mnie tak wyglada choroba morska. Dziwne.. Sam film niewatpliwie robi wrazenie.

Ok milej i spokojnej niedzieli dziewczyny, pisze to z nutka zazdrosci w kierunku diabliczki i tego aquaparku ;-)
Ja raz w W-wie dałam się namówić na 3D i ... bardzo szybko stamtąd wyszłam. Choroba morska do kwadratu ;-) Ale do kina chętnie bym się wybrała, tylko u nas do najbliższego 50km :sorry2:
Za to w aquaparku WSPANIALE!!! A u Was Patewka nie ma nic konkretnego w tym temacie??
 
Do góry