reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

Hejka dziewczyny:)
wracając do tematu tego wózka za radą ewelyn_m wywiesiłam pare ogłoszeń z fotką wózka (akurat miałam takie na któym Mati leży w wózeczki, ale jego buźke zamazałam) co prawda nie chce mi sie wierzyć, że go znajde, ale może złodziej będzie się bał choć trochę, bo w sumie widziałam u mnie w okolicy tylko jeszcze jeden taki wozek jak mój ale w innym kolorze.
A co do okularów to uważam podobnie jak Patewka, też mam minusy, na jedno oko 0,75 na drugie 1 i nie nosze okularów ani soczewek na codzien, tylko czasami. Kiedyś, kiedy miałam wade 0,5 to nosiłam non stop okulary, a później soczewki, oczy odzwyczaiły się od wysiłku i ciut sie pogorszyło no i od tamtego momentu( 2 lata temu) soczewek juz nie kupuje, bo w sumie nie opłaca się żeby leżały, a okulary kiedy już naprawde musze i nic się nie pogorszyło, to jest wada nieznaczna i da się wytrzymać bez, co prawda czasem mróżyć oczy trzeba czytając telegazete i szyldy :tak::-D
 
reklama
Witam!!

Oj ja dzisiaj padnięta jestem, nocka ciężka była!! Lenka budziła sie co 40min co godz, już myślałam że nie ujade:baffled::baffled: katar j ą męczy i nie wiem co jeszcze.

Powiedzcie mi ile razy śpią wasze pociechy wciągu dnia??
 
oj powiem tobie ze jak sie kimnie raz w ciagu dnia to jest super ma dni ze wogole nie spi tylko marudzi bo spiaca ale zasnac ni huhu
u mnie nocka spoczko bo obudzila sie o 3 dostala butle i spala do 8
 
heja :))

A ja znow nocke mialamdosc fajna Nadinka sie raz obudzila na mleko ... Ona nie da sie oszukac Nie chce wody herbatki Chce mleko i juz ....

Myslalam ze pogoda bedzie lepsza a tu dup'a :p
 
Czesc.
Moja noc tez do udanych nie nalezy :-(- kladlam sie spac przerazliwie zmeczona a tu Jula sie budzi i do 1:30 mi marudzi. Cyc i lulanie na przemian z odkladaniem do łóżeczka, czeste stawanie przy barierce i marudzenie meme, mem mama ;) W koncu zasnela przy cycu i spala do 8:30 bez pobudki. A moze była jakas, ale jej nie zarejestrowałam z tego wszystkiego.

NAJGORRSZE ZE CHYBA NA WLASNE ZYCZENIE ZAFUNDOWAŁAM sobie taka noc :-( Bo uspałam ja po poludniu tak kolo 15:30 i pozwolilam jej spac prawie 2,5 godziny ...

Odpowiadajac na pytnie ewelyn spanko w dzien wyglada tak:
około 10:30 - najpózniej 11 sen - - trwajacy od 1h do 2,5 max (taki dlugi bardzo rzadko sie zdarza)
potem kolejne spanie miedzy 15:30 -16:30 ok 40 minut - najczeciej na spacerze. Czesto jednak ta popołudniowa drzemka w ogóle wypada.

No to pa, milego dnia.
 
No to mi Lena też śpi ok 2-3 h w ciągu nia ale w nocy to jest różnie, często sie budzi, kręci, wstaje ja nie wiem co już mam jej robić:baffled:
 
U nas jak się uda to mały śpi dwa razy. Raz ok 11 tak max do 2 godzin, a później ok 16 króciutka drzemka do 40 minut. A wieczorem nie może się utłuc. Dopóki się nie wyszaleje w naszym łóżku z porządną godzinę to nie ma mowy o spaniu. No i usypia nam przed 22 :sorry2: A w nocy obowiązkowo jedna pobudka na cyca :happy2:

A mnie dzisiaj głowa pęka niemiłosiernie :dry:
 
Hejka, co tu taka cisza, wszystkich zasypalo czy jak? :-D
Człowiek nawet przed kompem nie ma z kim pogadać, no wiecie co ...;-)
Co do spania to u nas bywa różnie, w dzien kolo 11 drzemka a tej drugiej też już coraz częsciej nie ma, a jak jest to 30-60 min.
ale mam dzisiaj radoche dziewczyny, bede mieć dużo nowych łaszków dla matiego z lumpeksu, znajoma dostała super extra towar.... same next itp takie cuda, że szok, widziałam już część, ide w sobote pomóc jej rozpakować i będę sobie szperać:-D:tak: maniaczka... ;-)
 
reklama
Witam!!

Faktycznie tu cisza, i pewnie zasypane dziewczyny;-)

U nas bez zmian, aktar nadal jest, w środe Lenka miała gorączke 38,4:baffled: ale nic poza tym może to na ząbki:confused: atak to wszytsko ok. Wczoraj w nocy spała super całą noc a dzisiaj znowu była powtórka z rozrywki co godz. pobudka:szok: ale cóż może jej to minie.
AAaa i jeszcze zjęci mojej księżniczki -rozrabiary
3-glitery_pl-gierowa-8267.jpg
 
Ostatnia edycja:
Do góry