reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

Jaka śliczna z Lenki dziewczyneczka, a jakie włoski dlugie już ma::-), mój Mati to łysol w porównaniu z nią. Mam nadzieje, że szybko wróci do zdrówka Twoja córcia, dla dorosłego katar jest męczący, a co dopiero dla naszych małych Skarbów.
A ja siedze i opycham się czekoladkami, dziś mam prawo jeść słodyczy ile chce... hihi bo mam urodzinki:tak: troche smutne bo nikt nie przyjdzie, ale cóż , może wy wpadniecie?
:-):-D
 
reklama
Cześć!

Widze, że o drzemkach... Ania raczej śpi dwa razy. Średnio po godzinie. Ale zdarzają się nawet i 2-godzinne ciągi...
Spać chodzi ok.20 po kąpieli i cycu. Niestety, w nocy kilka razy się budzi, ze 2-3 razy na cyca. I wstaje raniutko, bo ok. 5:30-6:00 :baffled:
 
A ja siedze i opycham się czekoladkami, dziś mam prawo jeść słodyczy ile chce... hihi bo mam urodzinki:tak: troche smutne bo nikt nie przyjdzie, ale cóż , może wy wpadniecie?
:-):-D

No ja bardzo chetnie chociaz słodyczy nie lubie i nie jadam. Ale jak czestujesz winkiem do czekoladek, to się skuszę ;-)
A tak serio gosiakma - sto lat z okazji urodzin tudziez spelnienia marzen :-D

Co do ciszy - to nastala, bo piekne slonce od 2 dni i kazdy w poludnie na spacerek leci zamiast na bb siedziec. Ja np. dzisiaj byczyłam sie do 9:40:-p - o tej była pobudka. Wprawdzie w nocy co 2h cycowanie, ale skonczylo sie o 5 nad ranem i reszta to sen niczym kompletnie nieprzerywany . Poczulam sie nawet przespana :szok: :-)

Lenka fajniusia, a goraczka faktycznie moze byc na zabki to samo czeste nocne pobudki.. wiec sie nie martw ewelyn , tylko zebulcow szukaj ;-)

No to lece kawe sobie zrobic i obiadek dac Juleczce. Pa.
 
witam dziewczyny!!!
miałam przymusową przerwę, bo nawilżacz mi modem zalał i trochę trwało zanim serwis dotarł :wściekła/y:

gosiakma współczuję kradzieży wózeczka:-( może uda Ci się jakiś fajny, tani, w dobrym stanie na allegro upolować?
my mamy nasze wózki w wózkarni pod kluczem :-) o do domu nie będę ich taszczyła, bo miejsca nie ma...
co do tańca maluszków, to Oleczek też ciągle dupcią rusza - obojętnie czy reklama, czy muzyczka, ciągle tany, tany :-p
zazdroszczę szperania w lumpku, bo też mam mnóstwo świetnych, niepowtarzalnych ciuszków z secondhandu ;-)
no i przede wszystkim 100 LAT!!! spełnienia marzeń.... ;-)

Patewka - pięknie maleństwo stoi - moi chłopcy też uwielbiają zachodzić od tyłu :-D

Ma_Dunia możesz mi napisac więcej o tym ubezpieczeniu wózka, bo też mamy ubezpieczone mieszkanie, ale o wózku nie słyszałam :-p

klucha09 koniecznie okularki na nos!!! ja mam wadę -1,75 i okulary stale na nosie... mój mąż jest optometrystą i noszenie okularów przy małej wadzie nie pogłębia jej ;-)

ewelyn_m jeśli chodzi o sen w ciągu dnia, to przeważnie jest tak
pobudka 7.00
drzemka od 10.00 do 11.00
druga drzemka od 14.00 do 15.30
spanie na noc o 19.15
zawsze mogą wystąpić odchylenia o 20min ;-)
a córcia jest przesłodka - uśmiech urwisowaty :-p

u nas pogoda piękna, słońce, więc codziennie sanki i trochę biegania na nóżkach, ale już nie mogę doczekać się wiosny, żeby znowu wózkiem wędrować :-)

noce ostatnio się polepszyły - pobudka na mleczko koło 2.00 i dalej spokojny sen, ale lada moment pewnie znowu zacznie się ząbkowanie...:-(

ostatnio byłam z Mężem na saunie, ale jakoś specjalnie nie byłam zachwycona, w głowie się kręciło i ogólnie osłabiło mnie to... dziś dla odmiany do kina idziemy ;-)

Oluś pierwszego skończył 10 mscy:-) też się nim pochwalę ;-)
 
Witam kochaniutkie!!

Kod:
 hihi bo mam urodzinki:tak: troche smutne bo nikt nie przyjdzie, ale cóż , może wy wpadniecie?
STO Lat!!! Dużo zdrówka i siły bardzo bardzo dużo:-D
Kod:
[COLOR=black][FONT=Arial][SIZE=2]uśmiech urwisowaty[/SIZE][/FONT][/COLOR]

no taki z niej kochany urwisek:-D

Kod:
 tylko zebulcow szukaj
no cały czas jej do buzinki zaglądam:-D:tak:


Oluś pierwszego skończył 10 mscy:biggrin2: też się nim pochwalę
Synek również uroczy i kawał chłopa z niego hihihi

Nic dziewczynki ja już wkońcu zmykam na weekend wiec do usłyszenia w poniedziałam,
wszytskim zdrówka życze i oczywiście buziaczki dla pociech:tak:
 
Dzięki Dziewczyny za życzenia :tak::-)
wracając do tematu mojego wózka to ja bym mogła kupić używany, ale M chce nowy no i najprawdopodobniej taki będzie, chciałabym taki góra do 8 kg, najlepiej lżejszy, rozkładany na płasko i z regulowanym podnóżkiem, tylko czy taki znajde...no i góra do 500zł a najlepiej tańszy ehh cos tam ogladam po allegro ale sama nie wiem...
Patewka czyli najwidoczniej tylko u mnie nie było dziś zbytnio słonecznie:-(
Maks_olo to Twój synuś urodzony tego samego dnia co mój, będą z nich mali żartownisie prima aprylisowi:-D
A co do sauny to ja po prostu jej nie lubie, odnosze w niej wrażenie, że zaraz sie udusze i podobnie jak Tobie jest mi później słabo...

To i ja dorzuce swojego kawalera, troszke skąpo ubrany, ale to już przed samą kąpielą było wieczorem ;-)
 

Załączniki

  • DSC01463.JPG
    DSC01463.JPG
    59,1 KB · Wyświetleń: 31
Ostatnia edycja:
A ja siedze i opycham się czekoladkami, dziś mam prawo jeść słodyczy ile chce... hihi bo mam urodzinki:tak: troche smutne bo nikt nie przyjdzie, ale cóż , może wy wpadniecie? :-):-D
A miałam trochę ograniczyć słodycze... :sorry2: No ale... zawsze mogę od jutra, a na dzisiaj dyspenza!
Wszystkiego najlepszego!!!!!!!!!!!!!!!!!

Oluś pierwszego skończył 10 mscy:-) też się nim pochwalę ;-)

Maks_olo to Twój synuś urodzony tego samego dnia co mój, będą z nich mali żartownisie prima aprylisowi:-D

Wszystkiego najlepszego dla Waszych prima aprilisowych maluchów! Syn mojego M też jest z 1-go kwietnia:tak:

A wogóle śliczności dzieciaczki nam tu pokazujecie :-)

Moja jak dzisiaj zasypiała, na przemian kładła się, i siadała bijąc sobie brawo że tak ładnie zasypia!!!! :-D
 
reklama
witam

gosiakma myślę i myślę o tym Twoim wózeczku...
wiesz ja też planuje kupić wózek i też trochę kosztuje, bo przeszło 1000zł i też nie wiedziałam skąd kasę i wtedy moja mama wpadła, że przecież będzie zwrot na dzieciaki ze skarbówki :-) co prawda my się jeszcze nie rozliczaliśmy, ale zrobimy, to najszybciej jak się da :-)
może Was, to też poratuje;-)

co do sauny, to pójdę czasem, aby spędzić czas z Mężem, bo mamy go dla siebie bardzo mało:-( ale żadna rewelacja :-p
za to wczoraj kino RANKA W CIEMNO - fajny film, taki na nie myślenie o własnych problemach i nie zmuszający do myślenia, co po 20 jest wyczynem :-D

nam synek już zrobił żart i urodził się z siusiakiem :-D

diabliczka83 się ciesz, że Ci taka gwiazda rośnie ;-)

zmykam, bo Oleczek się obudził
POZDRAWIAM MAMUSIE :-)
 
Do góry