reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

Cześć!
Wreszcie dzisiaj Ania na spacer wyszła. Po tygodniu kwarantanny, bo najpierw ja, później ona z gorączką w domu się kisiłyśmy.
A dzisiaj udało się ze nie padało, nie było mrozu, wiało tylko trochę, nawet słońce się pokazało. :-)
Teraz za to sypie porządnie :sorry2:

I jeszcze przeprosić Ciebie diabliczko , że tak nawaliłam z tą muzyką, wybacz, po prostu ja ostatnio na nic nie mam czasu, a jak juz mam to nie marze o niczym tylko o tym, żeby pójść spać.... ehhh mam nadzieje, że się nie gniewasz?:-(
Nie gniewam sie :happy2: Domyśliłam się, ze pewnie nie mozesz.

mojemu małemu właśnie wyszły te dwie dolne dwójki już, no ale nie wiem co sie dzieje bo juz trzeci dzien nic nie je. Tylko pije herbatke i cycka, w którym jest niewiele mleka, a kasza, owoce i zupy które tak uwielbiał są beeee. Jak zaczynam go karmić to wrzeszczy tak, że aż uszy więdną. Dzisiaj zjadł 4 łyżki kaszki rano,a na obiad 2 łyżki zupy...
Też ostatnio mieliśmy strajk na obiadki, a kaszkę o dziwo jadła. Nie upierałam sie. Dwa czy trzy dni nie chciała zupki, jadła kaszkę i cyca, dawałam chlebek w rączke i szczęśliwa ciumkała sobie. Teraz z powrotem obiadki są cacy. Więc przeczekaj :tak:
 
reklama
Witam w ten piekny zasypany poranek!!!
A ja w pracy musze siedzieć:baffled:

Powiedzcie mi co stosujecie na katar u swoich dzieciaczków?

Lenka ma gęsty katar niekiedy zielonkawy tak jakby z krewką:confused:. Czyszcze jej nosek wodą morską i daje nasivin soft i odciągam jak sobie da odciągnąć:sorry2: a jeszcze maść majerankowa pod nosek ale nic jej sie nie zmienia a lekarz dopiero w poniedziałek bedzie. w dzień nawt spoko ale wnocy to biedna sie męczy:-(
Jak macie coś wyprubowanego to dacie znać.

Dzieki

Pozdrawiam
 
witam i ja

ewelyn ja oprucz wody morskiej i odciagania biore mokry recznik i na noc skrapiam go troszke olejkiem kamforowym(???) u mnie to olbas oil i klade na grzejnik nanoc
 
Cześć. :-)

U mnie sypie i jest +3. :shocked2: Plucha totalna. :dry:
mojemu małemu właśnie wyszły te dwie dolne dwójki już, no ale nie wiem co sie dzieje bo juz trzeci dzien nic nie je. Tylko pije herbatke i cycka, w którym jest niewiele mleka, a kasza, owoce i zupy które tak uwielbiał są beeee....
Poszukaj takich kompletnych posiłków w butelce, daje je się z kubeczka. No i soku przecierowe też są dobre na taki strajk jedzeniowy. :tak:
Powiedzcie mi co stosujecie na katar u swoich dzieciaczków?
Ja stosuję krople z solą morską, jak jest mocniejszy katar to Nasivin i na noc kropelki homeopatyczne na ubranko. :tak: Odciągać glutów Julian sobie nie daje. :dry:



Miałam w planach Ikeę, ale córeczka przyjaciółki się rozchorowała i przełożyliśmy na następny piątek. Za to pójdę na wspólny lunch z moim M. :tak: Choć jak patrzę co dzieje się za oknem to nawet nosa na zewnątrz nie chce mi się wystawiać. :dry:
 
Dzieki spóbuje z tym ręcznikiem.

A że jest krew w glutkach to normalne, chyba że jej to za mocno odciągam?? Kurcze sama nie wiem

Pozdrawiam i miłego weekndu życze, może uda mi sie zaglądnąć przez weekend ale musicie mi wybaczycz ale po całym tygodniu niewidzenia sie z córcią tylko z 3h dziennie to cały weekend mamy tylko dla siebie.:tak:

Trzymajcie sie cipeplutko

Buźka
 
Hej dziewczyny:-)
Ewelyn_m wiesz może po prostu właśnie od odciągania malutkiej się tak zrobiło, błonki w nosie sie po prostu podrażniły i stąd to.

My dziś też wyszliśmy na pierwszy spacer od jakiegoś czasu, u nas ostatnio bywało tak zimno...:tak: w dzien było -22 ... ja ledwo miałam ochotę wywlekać się do sklepu, a co mówić już o spacerze...

Ma_Dunia co masz na myśli mówić o "kompletnych posiłkach w butelce"... bo ja jakaś zacofana jestem:zawstydzona/y:, jedyne co widziałam z takich gotowych posiłków to kaszke z nestle taką już gotową w małych buteleczkach, że tylko przelewasz i dajesz, o coś takiego Ci chodziło?
Bo ten strajk głodowy mnie dobija... dziś nawet nie chciał pić... tzn popijał herbatke, a później nią pluł...:baffled:

pozdrowienia dla wszystkich mamuś
a może znajdzie się ktoś kto ze mną popisze?bo dzis trafił mi się pierwszy wolny wieczór od dawna.... czuje się tak wolna jak nigdy:tak: hihi
 
Hej!
Nic mi się nie chce :-p
Mała śpi, ja zajadam Danio na kolacje.
Ania dzisiaj była na dworze 2 i pół godziny ale było bardzo fajnie, +5'C bez opadów. Wreszcie trochę normalniej, ciekawe na jak długo...

My dzięki Bogu narazie kataru nie mieliśmy (znaczy Ania ;-)) , na codzień czyszczę nosek delikatnie patyczkami do uszu podczas kąpieli.
 
Witam w ten piekny zasypany poranek!!!
A ja w pracy musze siedzieć:baffled:

Powiedzcie mi co stosujecie na katar u swoich dzieciaczków?

Lenka ma gęsty katar niekiedy zielonkawy tak jakby z krewką:confused:. Czyszcze jej nosek wodą morską i daje nasivin soft i odciągam jak sobie da odciągnąć:sorry2: a jeszcze maść majerankowa pod nosek ale nic jej sie nie zmienia a lekarz dopiero w poniedziałek bedzie. w dzień nawt spoko ale wnocy to biedna sie męczy:-(
Jak macie coś wyprubowanego to dacie znać.

Dzieki

Pozdrawiam

witam dziewczyny!!! ja tylko na chwilkę, bo Mąż w domu :-p
chciałam Ci poradzić na katar inhalacje z soli morskiej - nic tak nie pomaga i nie przynosi ulgi moim chłopcom :-) i na pewno nie zaszkodzi!
pozdrawiam
jutro napiszę co nowego :-D
pozdrawiam
 
reklama
Do góry