reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

Ma_Dunia co masz na myśli mówić o "kompletnych posiłkach w butelce"... bo ja jakaś zacofana jestem:zawstydzona/y:, jedyne co widziałam z takich gotowych posiłków to kaszke z nestle taką już gotową w małych buteleczkach, że tylko przelewasz i dajesz, o coś takiego Ci chodziło?
O właśnie coś w tym stylu. :tak: W Niemczech można kupić kompletne posiłki w butelce (posiłek do picia), podobne do kaszki w różnych smakach:
http://www.hipp.de/index.php?id=718
http://www.babyservice.de/Alete/Produkte/TrinkMahlzeiten.htm?sid=ea0f6775-11a8-4a3e-9367-4372a1a7ec83
Niestety w internecie polskim takich nie znalazłam. Poszukaj może w klepie coś takiego mają. :-)


A ja do życia się nie nadaję, spadek mocy mnie dopadł. :zawstydzona/y: Chyba zaserwuję sobie kawałek ciasta. :-p Mam nadzieję, że jutro będzie lepiej...

Dobranoc. :-)
 
reklama
O właśnie coś w tym stylu. :tak: W Niemczech można kupić kompletne posiłki w butelce (posiłek do picia), podobne do kaszki w różnych smakach:
http://www.hipp.de/index.php?id=718
http://www.babyservice.de/Alete/Produkte/TrinkMahlzeiten.htm?sid=ea0f6775-11a8-4a3e-9367-4372a1a7ec83

U mnie tez mozna kupic takie jedzonko albo warzywka albo owoce czy mieszanka dobranych owocow czy warzyw zamiast sloiczka Dla takich wiekszych dziecii to superr :) Dobre sa takie sosiki dla maluszkow od 4 miesiaca z heinza chicken gravy, tomato basil, 3 cheese :) Sosiki superr do ziemniaczkow do kluseczek :))

Te takie jedzenie do picia w sam raz na wycieczke czy na wyjscie :))
 
hejka dziewczyny...
witam się w koszmarnym nastroju otóż buchnęli mi mojego "chicco for me" z klatki, sprzed samiuśkich drzwi, a chciałam tylko, żeby kółka obeschły ze sniegu, połtora godziny wózek stał na klatce w biały dzien i zdażył ktoś wynieść, a niby domofon, spokojna okolica itp.... trzeci raz go zostawiłam dosłownie.... no i nie ma prezentu od babci...:-( szukaj wiatru w polu....
 
hejka dziewczyny...
witam się w koszmarnym nastroju otóż buchnęli mi mojego "chicco for me" z klatki, sprzed samiuśkich drzwi, a chciałam tylko, żeby kółka obeschły ze sniegu, połtora godziny wózek stał na klatce w biały dzien i zdażył ktoś wynieść, a niby domofon, spokojna okolica itp.... trzeci raz go zostawiłam dosłownie.... no i nie ma prezentu od babci...:-( szukaj wiatru w polu....

O jesuuuu :/ Pech masakra :/:/:/ Na serio :/
 
żebyś wiedziała... a mój M dziś na służbie, super niespodzianke jutro bedzie miał jak wróci... narazie nic nie mówiłam, bo wiem, że bardzo zły będzie....
ide bo już mi się normalnie nic nie chce...:-(
dobranoc dziewczyny
 
Witam sie w niedzielny poranek. Dwa dni z zycia bb mi uciekly ;-), bo dzieciaki na ferie szykowalam.

Gosiakma - wspólczuję. Wozeczka szkoda jako wozeczka i jako prezentu od babci :-(Wiesz, mi dokladnie tak samo z butami zrobili, które zostawilam przed drzwiami.
Tyle ze stawiam raczej na swoich czyli uczynnych dozorców, albo sprzatajacych - bo wydaje mi sie ze zeby dostrzec buty za zaułkiem na ostanim pietrze w bloku to musial byc ktos nie przypadkowy :no: Zreszt odkad siedze z mala w domu to wydaje mi sie, ze nikt po klatce sie nie plata...

Moja Jula 9 miesiecy skończyla dwa dni temu - jak ten czas szybko płynie. Zobaczcie jak pieknie juz stoi przy "podporkach" Tutaj w roli podpórki plecy braciszka :-)
 

Załączniki

  • CSC_2806a.jpg
    CSC_2806a.jpg
    20,1 KB · Wyświetleń: 19
hejka dziewczyny
nastrój nadal paskudny... na nowy wózeczke kasy brak, bo w maju, najpóźniej w czerwcu się wyprowadzamy od moich rodziców i ciułamy każdą złotówke, ale tym razem druga babcia, czyli moja mama zaproponowała, że kupi Matiemu, juz w ramach prezentu na roczek, powiedziała że w granicach 500 zł, ale szczerze troche mi głupio... bo jednak to jest trochę pieniędzy... ale jednak coś muszę wykombinować bo ten mój czołg v-max mnie denerwuje strasznie... może jakiś używany
a wózeczek buchnęli mi sprzed samych drzwi od mieszkania, z mojego piętra, czyli z drugiego:baffled: zielonego pojęcia nie mam kto to mogł być, przypuszczam tylko, że może jakiś szemrany gość od moich sąsiadów z 4 piętra bo tam ciągle jakieś za przeproszeniem łajzy się włóczą do nich...
a co do twojej Juli Patewka to gratulacje postępów, śliczna z niej laleczka,fajnie że ma rodzeństwo to chociaż ma kto ją zabawiać:tak:moja chrześnica ma dwie starsze siostry jedną o 9, drugą o 11 lat, jest tak do nich przywiązana, że płacze codziennie, kiedy wychodzą do szkoły, a ma już 3latka, a na podwórko bez niej to już w ogóle nie mogą pójść, wszędzie za nimi:tak: mój Mati identycznie się wspina:-) od niedawna potrafi chwile postać bez podparcia, a w ogole najzabawniejsze jest to jak tanczy... wystarczy że usłyszy reklame lub jakaś inną melodie ale i tak wygrywa ,,malaga, tiki taki i kasztanki" hehehe może pozniej wrzuce filmik:tak:
 
Witam!!!

A ja w pracy narzne 17 stopni mam :szok: znowu bede chora. A my dzisiaj przespałyśmy prawie całą noc :)) Lenka obudziła sie dopiero o 4 rano na jedzonko:-):-):-) sie wyspałam

Kurcze niech szlak trafi tych wszystkich złodzieji wózków jakbym takiego złapała to morde ma obita co za idioci, ja na Twoim miejscu bym wywiesiła ogoszenie że uklradli ci wózek ze zdjęciem w twojej okolicy i gdzieś w mieście żeby go nie sprzedali a może tk go złapią!!!!

Ja wózek wynosze do domu za każdym razem bo u nas też kradną wózki BEZCZELNOŚĆ!!!!

A poza tym to miłego dzionka życze cieplutkiego
buziaczki dla dzieciaczków;-)
 
reklama
witam i ja
hanut okupuje kolana i czka i nie che pic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
my wuzio zmienilismy w grudniu i tez sie wkuzylismy bo dalismy 280euro a dwa tyg puzniej byl po 210 w promocji. no ale sprzet jest super mamy maclaren techno xlr
 
Do góry