reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

witam jak zwykle wieczorem ;-)
no jestem gaduła i co poradzę:-p pisanie zostało mi ze szkoły, bo wolałam wypracowania niż te logarytmy i inne brzydactwa:wściekła/y:

dziś kolejny spacerek, ale zmarzłam strasznie :-( na szczęście chłopaki jak zawsze spali i byli cieplutcy:-)
udało się dziś sprzedać nasz wózek wielofunkcyjny na allegro i wreszcie będę mogła kupić x-landera dla Olka i dostawkę dla starszego. Macie jakieś zdanie w tym temacie? ktoś znajomy albo cos korzystał z tego?

wracając do zazdrości, to mam nadzieję, że u nas się nie pokaże... u nas wygląda tak - Maks ma ciastko, Olek podchodzi, zabiera je i tyle -na tym się kończy. Nie powiem - czasem Maks jest nie zadowolony, ale wtedy tylko krzyknie, nigdy nie uderzył czy popchnął. Butli też nigdy nie zabierał. Lubi podbierać smoka, ale to dlatego, że nie ma swojego i też robi to dla zabawy. Jak widzi Olka i smoczek leży obok, to zaraz pakuje mu do buźki :-) nigdy też nie pakował się do mnie, jak trzymałam Młodego. Nawet jak trzymam ich chwilę razem na kolanach, to starszy woli zejść i usiąść obok.... hmmma a może on mnie nie lubi, że nie jest zazdrosny? :-p
a myślicie czasem o kolejnym dziecku? bo mi czasami jeszcze dziewczynki brakuje, no ale to za parę lat, bo na razie chcę się poświęcić chłopcom :-)
co do pracy - do 2011 jestem na wychowawczym na Maksa, potem jeszcze chyba wezmę na Olka... nie dlatego, że jestem leniwa i nie chce mi się pracować, ale ja zawsze chciałam mieć dzieci i móc się im poświęcić :tak:
DOBREJ NOCKI Mąż w pracy, to poczytam jeszcze i uciekam papppa
ps. chłopaki podczas wspólnej zabawy :-)
 
reklama
Śliczne te Twoje chłopaki!

Ja też na wchowawczy ide , teraz od marca. jeszcze nie wiem na ile. Zjednej strony - chciałabym poświęcić czas Ani, być z nią jak najdłuzej, z drugiej - mieć też kontakt z ludźmi i nie wypaść z zawodu. Czas pokaże. Narazie jeszcze inne sprawy osobiste wymagają mojej obecności więc narazie urlop.
 
Hej dziewczyny wpadłam, żeby powiedzieć... dobranoc... :zawstydzona/y:
I jeszcze przeprosić Ciebie diabliczko , że tak nawaliłam z tą muzyką, wybacz, po prostu ja ostatnio na nic nie mam czasu, a jak juz mam to nie marze o niczym tylko o tym, żeby pójść spać.... ehhh mam nadzieje, że się nie gniewasz?:-(
Także słodnich snów wszystkim życze:)
A co do tej zazdrości to jak bede mieć czas to napisze wam śmieszną historię z wczorajszej wizyty mojej chrześnicy u Matiego, to dopiero był pokaz zazdrości ...:-D
 
ja mama nadzieje ze u mnie jak kiedys pojawi sie drugie nie bedzie zazdrosci ale twoje chlopaki to niezle slodziaki

unas cieplo w miare tak nawet do 10 stopniwiec spacerek jest codziennie bo jak nie pada i nie wieje zza winkla to czemu nie

ewelyn bardzo sie ciesze ze samej dobrze

wrocilam z pracy i zamiast spac to ja siedze na bb no durna baba
buziaki lece
 
MaDunia - oby Muffiny pomogły w szybkim wyzdrowieniu :-):-):-)
MaDunia - zdrówka dla ciebie a przede wszystkim dla twojego m., bo chory chlop to nie ma nic gorszego ;-)
MaDunia dużo zdrówka dla was :happy2:
Dzięki Dziewczyny – pomogło. :-)
Mój M w pracy od wtorku, Julian w żłobku i tylko ja jeszcze się kuruję, ale wychodzę już na prostą. ;-)
już przeczytałam przepis ma_duni...jutro robie -tylko papilotki kupie:-) (aż sprawdziłam na google co to jest)
Szczęśliwa i jak tam muffiny?
napiszę w skrócie jak jest u nas na tematy,które ostatnio poruszałyście, a potem będę się starała jakoś do Was podłączyć :tak:
to taki wielki skrót ;-)
Wielki skrót ale jaki treściwy. :-)
Hejka !!! Witam w nowym roku:-D
Witaj z powrotem! :-)
I dużo zdrówka dla Lenki! :-)
Sylcia trafne spostrzezenie, jak dla mnie - super ze sie trafia mama-gadula na kwietniowkach :-D
Ja też się cieszę, bo lekko nam wątek zamierał. ;-)
no jestem gaduła i co poradzę:-p pisanie zostało mi ze szkoły, bo wolałam wypracowania niż te logarytmy i inne brzydactwa:wściekła/y:
a myślicie czasem o kolejnym dziecku? bo mi czasami jeszcze dziewczynki brakuje, no ale to za parę lat, bo na razie chcę się poświęcić chłopcom :-)
U nas gadulswo jest w cenie. :tak: Więc gadaj ile dusza zapragnie. :-p
Ja już zaczęłam myśleć :tak:, i to czasem tak intensywnie że sama jestem zdziwiona :shocked2:, ale zaczniemy coś robić w tym kierunku pewnie w przyszłym roku. Różnica trzech lat wydaje mi się optymalna. :tak:



U mnie znów pada śnieg, a po cichu liczyłam, że to koniec zimy. :dry: Julian też nie cierpi teo całego ubierania, zawsze musi ponarzekać jak zakładam mu kombinezon. :-p Ja chcę wiosnę!!!

Miłego popołudnia. :-)
 
hej dziewczyny,
wpadłam tylko na chwile, otóż am do Was pytanie.mojemu małemu właśnie wyszły te dwie dolne dwójki już, no ale nie wiem co sie dzieje bo juz trzeci dzien nic nie je. Tylko pije herbatke i cycka, w którym jest niewiele mleka, a kasza, owoce i zupy które tak uwielbiał są beeee. Jak zaczynam go karmić to wrzeszczy tak, że aż uszy więdną. Dzisiaj zjadł 4 łyżki kaszki rano,a na obiad 2 łyżki zupy..... nie ma gorączki, katarku ani kaszlu wiec co to moze być ? kolejne zęby? nigdy wcześniej nie bło takich problemów z jedzeniem...:baffled: myślałam że może to ząbki wiec dalam mu czopka paracetomol ale guzik pomogło....
buziaki dla wszystkich maluszków:-),
zmykam walczyc z krzykaczem....
 
no wiesz moja córcia też tak miała nie jadła tylko piła dużo i dawałem jej soki przecierowe no żeby coś w tym brzuszku było a potem zaczęła normalnie jeśća od wczoraj też jest strajk z jedzeniem pewnie coś sie pojawi w buzince :tak:
 

a myślicie czasem o kolejnym dziecku? bo mi czasami jeszcze dziewczynki brakuje, no ale to za parę lat, bo na razie chcę się poświęcić chłopcom :-)
co do pracy - do 2011 jestem na wychowawczym na Maksa, potem jeszcze chyba wezmę na Olka... nie dlatego, że jestem leniwa i nie chce mi się pracować, ale ja zawsze chciałam mieć dzieci i móc się im poświęcić :tak:

Hej,
ja czasem myślę o dziewczynce, tylko nie wiem czy by się udała :-D Moja mama ma 4 siostry, dziadek bardzo pragnął syna, a tu klops i pięć córek :tak:
Ja po urodzeniu starszego byłam dwa lata na wychowawczym i nie żałuję, później się zwolniłam, bo to miała być tylko praca dorywcza. Później był brak perspektyw zawodowych, więc stwierdziliśmy że postaramy się o drugie. No, a teraz szukam pracy, tyle że tu nie ma nic. :dry: Zobaczymy, moze coś się uda chociaż na pół etatu na początek.:confused:

Z mojego młodszego to się zrobił taki mami cycek, że no szok.
Uciekam bo dziś taki marudny i się drze
 
reklama
ja o nastepnym pomysle za 5 lat nie wczesniej na razie czas mam wystarczajaco wypelniony

moja mala tez malo jadla jak jej szly zeby dawalam jej chleb z maslem aby zjadla cokolwiek i sobie drapala dziasla no i duzo picia
 
Do góry