reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

Hej,

kraść wózek :wściekła/y:, nie no to już woła o pomstę do nieba!

U nas w miarę ok, przeziębienie jeszcze trochę trzyma, zwłaszcza dzieciaki, ale jakoś się trzymamy. Wczoraj imprezkę urodzinową zaliczyliśmy, D wybawiła się z dzieciakami tylko niestety siniaków na buzi się dorobiła od bliskiego spotkania z rogiem stołu.
 
reklama
Cześć
kraść wózek to chamstwo, że szok. A żeby tak łapa temu złodziejowi uschnęła :wściekła/y:
U nas tak strasznie kradną w ośrodku rehabilitacyjnym, wyprowadzają całe wózki, bo nikt nie zwraca uwagi na nic. Ze mną co tydzień chodzi mama w roli stróża ;-)

U nas ferie zaczną się dopiero za dwa tygodnie, ciekawe czy będzie jeszcze trochę śniegu, a trzeba przyznać że dziennie coś dosypuje.

Patewka śliczna ta twoja malutka. :-D Mój też tak się wspina po plecach, a najbardziej po moich

Pozdrawiam
 
Cześć. :-)
witam się w koszmarnym nastroju otóż buchnęli mi mojego "chicco for me" z klatki, sprzed samiuśkich drzwi, a chciałam tylko, żeby kółka obeschły ze sniegu
Totalne chamstwo. :wściekła/y:
Ja też zostawiam wózek na klatce, nie będę tego całego śniegu i błota wciągać do domu. :dry: Tylko, że mieszkamy w kamienicy, razem 9 mieszkań, domofon i bardzo czujni sąsiedzi ;-), więc jestem spokojna. A pozy tym w ubezpieczeniu mieszkania mamy też ubezpieczenie od kradzieży wózka, więc podwójnie jestem spokojna. :tak:



My już po żłóbku, Julian jak zwykle wybawiony i mega zadowolony. :-) Teraz próbuje zasnąć, ale jakoś idzie mu pod górkę. :confused:

Miłego popołudnia. :-)
 
Witam!!!

A cóż tu dzisiaj taka cisza?? Mam nadzieje że u wszytskich wszystko wporząku, tylko czasu nie macie:-)

ja siedzie w pracy i juz mnie tu trafia nic sie nie dzieje i wlecze sie ten czas agdzie tam do 16:-:)-(
głowa mnie coś boli chyba od patrzenia w ten monitor:cool:

pozdrawiam wszystkich cieplutko
 
witam i ja wczoraj bylam u okulisty i dzis juz odebralam okulary:szok: mam na minusie 0,75 wiec chyba zaczne je nosic tak porzadnie

hanut ma niezmierzone poklady energii bo jeszcze nie padla na drzemke ale za to jest zajeta ciumkaniem chlebka z maselkiem
 
ja za to na pogode nie moge narzekac troszku wieje ale nie pada i jest w miare cieplo, hanut wlasnie padla wiec mam czas na kawcie
 
reklama
A ja jako okularnica uważam (-4), że przy tak niskiej wadzie stałe noszenie okularów nie jest wskazane. Mięśnie oka przestają wtedy pracować i pogorszenie wady staje sie kwestią czasu. Do oglądania tv, kina czasami na ulicy proszę bardzo, ale na stałe IMO - nie.

A tak poza tym witam się popołudniową porą. Julcia usneła po wizycie u mnie koleżanki i jej malucha. Smiesznie było patrzeć na reakcję obojga dzieci :-)

Z lenistwa na spacer już drugi dzień nie wyszłam :zawstydzona/y: i teraz żałuję, bo przed południem pogoda była cudowna. .. a na jutro opady śniegu zapowiadaja :-(
 
Do góry