reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

Witam kochane!!!!

u nas dzis znow piekny sloneczny poranek :-):-) malego wlasnie ululalam, bo maruder przestraszny.

Teraz ide kawke i jakies sniadanko robic.

Zdrowka wszystkim kwietniowym malenstwom!!!!:tak::tak:

Milego dnia!!!
 
reklama
Piękny poranek mamy - mroźny ale słoneczny wiec i ja pięknie się witam.

I od razu zaległe życzenia 7 i 6 miesięczniakom składam :-) Całuski dla małych słodziaków.

Jula tradycyjnie spi. Wybierzemy sie po deserku na spacerek. Mama juz oporzadzila chałupe, a teraz do sieci weszła i pewnie chwile tu posiedzi.;-) Lece doczytac inne wątki. Miłego dnia :-D
 
My też witamy się słonecznie:tak::tak::tak: i melduję że chorubsko opanowane tyle że mała marudna potwornie:no::no::no:. W nocy budziła się z 6 razy zjadła 70 mleka i od 2.54 do 4.30 gadała siadała i tylko nie spała:eek::eek::eek:
 
Dzień dobry. :-)

U mnie też pięknie słońce świeci i po następnym karmieniu wypuszczamy się na spacer. :tak: Mam tylko nadzieję, że kurier zdąży przyjść. Czekam na śpiworek do spacerówki, bo Julian zaczął buntować się w gondoli. :dry:

Miłego dnia. :-)
 
dzien dobry mamuski,

u nas na razie taki nie pewny dzionek, słoneczko troche wstydliwe i sie czai za chmurami ;D
mała spi to pije kawke i czytam standardowo juz bb.
chwila spokoju, bo od wczoraj marudzi strasznie wprost, ząbek wychodzi...
mam nadzieje z szybko wyjdzie, bo głowa juz pęka.
 
Witajcie!
My już po spacerku. Świeci piękne słonko ale u nas mroźno.
Przetestowaliśmy dziś kombinezon zimowy. Spisał się znakomicie. Chodź mój synek i tak nie zadowolony bo on nie uznaje niczego po za bodziakiem i rajstopkami.
Ok zmykam obiadek spreparować.
 
reklama
Spacer zaliczony, Julian spał a ja poczytałam sobie na słoneczku. :tak: Kurier przyniósł śpiworek i wyszykowałam spacerówkę. Przymiarka już była w domu i Julian zachwycony. ;-)Jutro pierwszy raz będzie oglądał świat z zupełnie innej perspektywy.

Uciekam do łóżka. :-p

Dobranoc. :-)
 
Do góry