reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

Witam skoro świt;-);-);-)ale muszę się pochwalić. Konstancja przespała pierwszą swoją całą noc:tak::szok::tak::szok:.Poszła spać o 21 a wstała o 6 zjadła kaszkę i śpi dalej:happy2::happy2::happy2:

Co do zazdrości to mój 10 latek nie jest zazdrosny,jest zauroczony najmłodszą siostrą(taki typ charakteru).Za to córka 8 letnia a i owszem też mamy ataki wścieklizny i złości ja je przeczekuję.A najlepiej to znaleźć wieczorkiem chwilę i wyszaleć się ze starszakiem i wyprzytulać oraz pogadać a maluszkiem w tym czasie niech się tata pozajmuje.

Noo to ladnie Ci pospala malenka :)) U nas malo jest takich nocy :))


Witam!!!!!!

jadzis od 5 juz na nogach. No Filipek przechodzi samego siebie... ja chce z powrotem mojego grzecznego synka :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Milego dnia i ide na kawke, bo oczy mam pełne piachu.

Ojj a tu znow idac troszke gorzej jest niz u kolezanki Maluszek Ci bardzo wczesnie wstal :((

Cześć
u nas szaro i ponuro a zapowiadali trochę słońca :eek: Dzięki za rady, wszystko stosujemy, a wynika z tego że trzeba dużo cierpliwości i czasu. :sorry2: Tyle, że jak tak z nimi siedzę w domu to czasami mam wszystkiego po dziurki w nosie. No, ale tyle narzekania.
Właśnie piję kawkę i szykuję się na rehabilitację z młodszym :dry:Trzymajcie kciuki żeby nie płakał. A wieczorem ze starszakiem idziemy na zabawę Halloween :tak:Będzie przebrany za złego ducha (a śmiałam się, że jak będzie niegrzeczny to go przebiorę za parówkę ;-)). To jego pierwsza tego typu zabawa i od wczoraj biedak nie mógł spać tak przeżywał :tak:

Ahh wiesz u mnie teraz raczej do grudnia bedzie deszczowo i ponuro w tamtym roku w grudniu fajnie bylo troszke slonka i cieplo czasem nawet w balerinkach i sweterku na 3/4 chodzilam :)) Tak przyjemnie bylo :))

dobranoc :))
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Cześć!!!

Jak tam Halloween?
Czekam na fotki naszych kwietniowych duszków ;-)
My nic nie urządzamy, raz że nastrój niezbyt rozrywkowy, dwa - jesteśmy same z Anią, więc wystarczą mi halloweenowe nocne pobudki :sorry:;-)

A wieczorem ze starszakiem idziemy na zabawę Halloween :tak:Będzie przebrany za złego ducha (a śmiałam się, że jak będzie niegrzeczny to go przebiorę za parówkę ;-)). To jego pierwsza tego typu zabawa i od wczoraj biedak nie mógł spać tak przeżywał :tak:
Za parówke! Dobre!!! :-D;-)

My już po wizycie u lekarza i mam kolejne skierowanie.Tym razem do kardiologa bo otworek w sercu się nie zamknął i szmery są coraz większe...tak kontrolnie i mam nie panikować( łatwo mu tak powiedzieć:sorry::sorry:).
Zawsze najłatwiej powiedzieć. Życzę oby wizyta wypadła jak najpomyślniej! :tak:
 
no u nas halloween byl fajny dzieciaczki chodzily po przebierane i straszyly :)) cukierek albo psikus tez bylo :))


DObranocka :)))))))))))

Hello i milej niedzielii zyczymy :))
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Wpadłam żeby się pochwalić.Konstancja powiedziała MAMA.I od razu to wykorzystuje jak jestem w zasięgu wzroku to woła ma-ma i jak jej nie brać na ręce????Siedzimy w domu bo razem z mama pojawiła się gorączka:eek::eek::eek: 3 raz w ciągu 6 tygodni:-:)-:)-(
 
adusia3- gratuluje dla maleństwa. My co prawda bez takich sukcesów, ale mała zaczęła przekonywać się do butelki:tak:
Inna szczęśliwa wiadomość to już fundamenty pod nowy dom stoją:-):-):-):-)
Chciałabym, żeby w przyszłym roku udało nam się przeprowadzić na zimę:cool:
Zobaczymy, jak na razie to dziś dowiedziałam się, że moja chrześnica kluje się w brzuchu u bratowej:tak:
Podobno z testu obrączkowego tak im wyszło mi jak na razie się sprawdza to, została jeszcze jedna dziewczynka.
A wy też to robiłyście:confused:
 
Wpadłam żeby się pochwalić.Konstancja powiedziała MAMA.I od razu to wykorzystuje jak jestem w zasięgu wzroku to woła ma-ma i jak jej nie brać na ręce????Siedzimy w domu bo razem z mama pojawiła się gorączka:eek::eek::eek: 3 raz w ciągu 6 tygodni:-:)-:)-(

Gratulacjce :))

adusia3- gratuluje dla maleństwa. My co prawda bez takich sukcesów, ale mała zaczęła przekonywać się do butelki:tak:
Inna szczęśliwa wiadomość to już fundamenty pod nowy dom stoją:-):-):-):-)
Chciałabym, żeby w przyszłym roku udało nam się przeprowadzić na zimę:cool:
Zobaczymy, jak na razie to dziś dowiedziałam się, że moja chrześnica kluje się w brzuchu u bratowej:tak:
Podobno z testu obrączkowego tak im wyszło mi jak na razie się sprawdza to, została jeszcze jedna dziewczynka.
A wy też to robiłyście:confused:

Noo to fajnie ze malenk sie do butlii dala przekonac NOo i ze fundamenty juz stoja :))
 
reklama
Do góry