reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

Witam wieczorowo :)) A tu cos ciekawego :))


DZIEWICA POSPOLITA - Roślina krótkotrwała, wymagająca szczególnej pielęgnacji. Chętnie poddaje się flancowaniu.

STARA PANNA - Roślina długotrwała i pnąca, czepiająca się wszystkiego i wszystkich. Żyje w miejscach odosobnionych nie wiadomo z kim.

KOCHANKA - Roślina kwitnąca pasożytnicza z gatunku motylkowatych.
Z uwagi na duże koszty w naszych warunkach trudna do hodowli domowej.
Rozkwita nocą.

ŻONA - Pożyteczne zwierzę domowe, pociągowe, bardzo nerwowe,
ale wytrwałe. Żywi się odpadkami, w hodowli domowej bardzo opłacalna
przynosząca duże korzyści.

ROZWÓDKA - Należy do owadów występujących w dużych ilościach,
znana w przyrodzie pod nazwą szarańcza. Samiczki pozostawia w spokoju,
samców niszczy od korzenia. Czyni szkody w ubraniu zwłaszcza w kieszeni.

WDOWA - Wierzba z gatunku płaczących, szybko próchniejąca.

KAWALER - Ptak przelotny, dzieci swoje podrzuca innym i wówczas zmienia miejsce pobytu. Jest trudny do chwycenia w sidła.

STARY KAWALER - Grzyb jadowity o gorzkim smaku. Żyje przeważnie sam lub w symbiozie z purchawką pospolitą

MĄŻ - Zwierzę domowe z gatunku leniwców. Ze względu na dużą żarłoczność
w warunkach domowych przynosi duże straty. W hodowli nieopłacalny.
Pochodzenie – skrzyżowanie trutnia z padalcem.
 
reklama
Cześć!

Ja na nogach od 5:40! Córeczka zrobila nam "fajną" pobudkę - obsrała sie po szyję, wiec z samego rana miała kąpiel. Żebyscie widziały jej zadowoloną minę... :-D

Sylcia - ciekawa lekcja przyrody ;-)

Famme - wszystkiego najlepszego i e-buziaki dla Twojej 7-miesięcznej panienki!!!

Narazie!!!
Miłego dnia!!!
 
MĄŻ - Zwierzę domowe z gatunku leniwców. Ze względu na dużą żarłoczność
w warunkach domowych przynosi duże straty. W hodowli nieopłacalny.
Pochodzenie – skrzyżowanie trutnia z padalcem.

:-):-):-):-):-) to jest najlepsze:-)
mi Zuzia ładnie spała do 7mej ale nic nie zjadła od wczorajszej kaszki w ilości 100ml bardzo rzadkiej..
zrobiłam jej mleko i nic...
 
Hej Dziewczyny

u mnie mozolna walka o włączenie kaszki do jadłospisu Juleczki. Wczoraj zrobiłam pierwszy raz na wodzie - taką prawie płynna i wymieszałam ją z 3 łyżeczkami jabluszka - Jula zjadła ze samkiem (było tego koło 50-60 ml), a dzisiaj kaszka bardziej gesta była już blee :-( Oczywiście karmimy sie łyżeczką.

Cięzka walka mnie czeka z tym wywalonym jezorkiem i rozkosznym pluciem. Ale za to, dostaje w nagrodę śliczne uśmiechy :cool2:

Famme słodkie buziaki dla Emilki - dzisiejszej solenizantki :-)
 
Cześć
u nas chorowania część dalsza, a starszak przy tym taki marudny że hej. Ma gorączkę i nie chce leżeć, a pyskuje przy tym że szok.:dry: Dzisiaj zostaje z babcią, bo młodszy z kolei ma szczepienie. No i czeka mnie wciąganie wózka do przychodni, a najlepsze jest to że przychodnia po remoncie a nie ma podjazdu dla wózków :wściekła/y:
Sylcia tekst super, najlepszy fragment to ten z mężem :tak:
 
Witam!
Pogoda u nas zdecydowanie lepsza niz wczoraj, nawet słoneczko mamy:-) jak tylko mały sie wyśpi to coś przekąsimy i spadamy na spacerek.

Najlepsze życzonka i buziaki dla świętujących dziś

sylcia niezłe teksty - uśmiałam się:-D:-D:-D
 
Hejka !!!

Sylcia- proszę jak pięknie poprawiłaś mi humor od rana....dziękuję.

A u nas bezsennie,bezzębnie i bez jedzeniowo:no::no::no::no:.Jutro do lekarza może coś wymyśli....
 
reklama
Do góry