reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

witam!!!

Aha-udanego wyjazdu i bezpiecznej i szczęśliwej podróży :tak::tak::tak:

A ja wyspana:szok::szok::szok:,tylko 1 pobudka na jedzenie i to 150 mleka,rano o 7 Tina się obudziła...dziecia nie poznaję.Nie że niby narzekam....nie,nie.Tak mi się nawet podoba:tak::tak::tak:
 
reklama
aha,mozesz mi przesłać trochę natchnienia do sprzatania, bo u mnie się chyba zgubiło gdzieś pod tym całym bałaganem:-D
co do mojego spania to nie będę Was zanudzać. w skrócie usnął o 0.30 (wczesniej 15 przysnąl o 18 dnia poprzedniego:eek:), wstał o 7, pomiędzy tym 4 pobudki.
własnie w tvn rozmawiają o tym, "czego kobiety nie robią przy swoich mężczyznach" - uśmiałam się ze stwierdzenia, że kobiety powinny jeść w restauracji mniej niz zwykle, jeśłi poszły do niej z facetem, bo inaczej wyjdzie na to, że nie dbają o siebie.:eek::szok:
 
Wlasnie dzwonil m. - nas tez czeka jutro podroz, tyle ze do Czestochowy. Najbardziej sie obawiam nocowania - bo nie mamy łózeczka turystycznego i Julci przyjdzie spac w gondolce, a do tego kąpiel bez wanienki?? Chyba ze kupimy jakś najtansza juz na miejscu :eek:
 
witam i ja
patweka jak raz nie wykapiesz to przecierz brudem ci mala nie zarosnie. ja tam swoja kapie co dwa trzy dni, moja tez miala kilka nocy w wozku i zniosla to nawet dobrze nie ma sensu kupowacna raz chyba ze masz plany nawyjazd gdzie sie przyda ponownie luzeczko turystyczne

moja nadal spi dosc ladnie robi sobie dwie pobudki a mnie jedna bo pierwszy raz wstaje kolo 24.30 a ja wracam o 24 wiec jeszcze nie spie a potem kolo 6 i spi do 8 wiec tak jak ty adusiu nie moge narzekac.

nesa tez to ogladalam ale ta z truskawkawa maseczka mnie rozbroila. :-D :-D
 
hejo :))

Milych wyjazdow zycze :))
Patewka bez wanienki dasz rade :)) Ja jak bylam w Polsce to mala kapalam w duzej wannie :))

A my dzis po szczypieniu malenka dostala 3 w nozke ... Ohh plakalam razem z nia ;(
 
ładnie wam spa dzieciatka. A Kacperkowi coś się poprzestawiało i jak tylko nauczył sie przekrecać z boku na bok i z leców na brzuszek to ciągle się w nocy wierci i wybudza.
 
a ja dzisiaj pierdziele wszystko, sprzątanie, pranie, gotowanie itp...
jestem drugi dzien chora i nie mam zamiaru cokolwiek robić. Jedynie rano zmywarke nastawiłam, ale to już z musu, bo nie było juz ani jednej czystej szklanki czy kubka :szok:
na obiad bedzie mrożona lasagne chyba że wężuś ups mężuś wróci w miare normalnie z pracy to może skoczy do zaprzyjaźnionej restauracji po coś dobrego. MMM taki rosołek mi sie marzy, w sumie sama powinnam rosolek zrobić - taki specjalny na przeziębienia i grype czyt: full czosnku, masło, i rozbełtane jajko.

a w ogóe ten mój M. to geniusz demolki wchszestronnej, wczoraj uwalił port usb w laptopie do którego jest podączony internet - drugi juz..
Kapnęłam sie dopiero dzisiaj, jak przy kawie chciałam sobie bb poczytac. No wiec dzwonie do niego zeby go opier... odbiera taki wesoły pewny ze dzwonie mu coś miłego powiedziec, bo wczoraj przed spaniem troche mnie pomasował i pogłaskał, hehe sie rozczarował bidaczek ;D
 
reklama
Do góry