reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

reklama
a ja wziełam dziś Małego do okna i ogladalismy jak pada śnieg... a jaki był zafascynowany:tak:

Napewno byl napewno :)) Ohh u mnie sniegu nie ma w ogole przez poltora roku byl raz i to z dwa cm tam ze trawe bylo widac i nastepnego dnia juz go nie bylo :(( Ale odbije sobie to w grudniu bo na miesiac do Polandu jade :))
 
Taaak hitem dnia wczorajszego był właśnie śnieg za oknem padający:tak::tak::tak:......dziś od 5 nie spie na własne życzenie,obudziłam kaszlem gruźlika wszystkich :eek::eek: i ze spania dupa;-);-);-)
 
Witam pięknie o szarym poranku. Na szczescie snieg już nie pada, pozostaly na ulicach jakieś smętne resztki. Za to sklepy obuwnicze przezywały wczoraj najazd Hunów ;-)
Sama się zresztą na 2 raty wybrałam - najpierw z Miska, potem z Szymkiem. Kozaczki kupilismy.
 
witam i ja juz na nogach tez cora nie dala pospac wstala o 8
marzenie spać do 8mej:-)
Zuzia dzisiaj wstała o 6,30 i się śmieje mała gówniara. do 7mej jeszcze poleżała w łóżeczko i sie pobawiła ale później to już chciała śniadanie tacie z mamą szykować:wściekła/y::wściekła/y:
My w niedziele jedziemy do sklepów i starszej musze kurtke zimowa kupic i kozaki a przy okazji sobie jakies cos cieplejsze na plecy:-D:-D a Zuzi szaliczek i rekawiczki;-)
 
reklama
Witam!!!!!!

u mnie dzis pracowity dzien ;-);-) muszę skonzyc sprzatac, troszke poprasowac i sie spakowac na weekend bo jedziemy do Ełku :-):-):-) i mam na to wszystko czas do 16. :rofl2:

Pozdrawiam cieplkutko i milego dzionka zycze
 
Do góry