reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

Dzień dobry wszystkim:-) Ala marudziła w nocy...zazwyczaj o 4 rano dostawała ciut mleczka z piersi i zasypiała przytulona do mamy...dziś niestety dostała herbatki i mama jej nie przytuliła...przeziębiłam się i nie chce jej zarazić:-( mam nadzieje, że mi szybko przejdzie...czuje się paskudnie.
 
reklama
hejo mamuski Nie bylo mnie bo musialam poinstalowac kilka rzeczy na kompie :)) Ale teraz juz na stale jestem :))
U mnie pogoda zaczyna byc rewelka slonko swiecii bardzo :) A wiec musze szybko zrobic to co musze Obiadek a pozniej spacerek i kawka z kolezankami :))


Milego dnia :))
 
Ależ ci zazdroszczę :zawstydzona/y:. Też tak chcę :sorry:
szczęśliwa - spróbuj rozgrzać sól na palelni, przesypać do środka pieluchy tetrowej lub flanelowej i połóż się na tym (oczywiście bolącym uchem) Zdrówka !!!
Metoda rewelacja mnie na ucho pomogło:tak::tak::tak: i też chcę się wyspać bo dziś to była jedna wielka pomyłka:no::no::no:
Dziewczyny jest szansa, by przywrócono mi dostęp do wątku zamkniętego?
Dobranoc
Pisz do moderatorek,a ja swoją drogą zapytam na zamkniętym:tak::tak::tak:

Dziś jestem ultra i mega wściekła i niewyspana:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:.W skrócie Tina dostała wczoraj wysypki,antybiotyk odstawiony po telefonie do lekarza o 19 ( a o 18 podałam jej kolejną dawkę bo wcześniej nie widziałam krostek:zawstydzona/y::zawstydzona/y:) od 2 w nocy bardzo źle spała bo ją wszystko swędziało na 13 do lekarza idziemy....
 
...
Dziś jestem ultra i mega wściekła i niewyspana:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:.W skrócie Tina dostała wczoraj wysypki,antybiotyk odstawiony po telefonie do lekarza o 19 ( a o 18 podałam jej kolejną dawkę bo wcześniej nie widziałam krostek:zawstydzona/y::zawstydzona/y:) od 2 w nocy bardzo źle spała bo ją wszystko swędziało na 13 do lekarza idziemy....



Ojjojojoj bedzie dobrze Szkoda niunii :((
 
ucho zalepione olejkiem i buszuje na allegro bo siedziec w domu musze...jak ja nie lubie siedziec...

słonca zazdroszcze bo u nas ciemno tak jakos...
 
u mnie też szaro, buro i byle jak

nawet kot się kimnął, nos w kanapę schowal

nam się rano upiekło bo byliśmy u lekarza i przy tej okazji zaliczyliśmy 1,5h na dworze, wtedy jeszcze nie padalo i świeciło slońce
 
hej
adusia wspolczuje:-(
almani zdrowka zycze:cool2:

my wciaz w trakcie rozpakowywania, musze w koncu ubrania poukladac, kuchnia i salon juz ogarniete, trzeba tylko jeszcze umyc porzadnie lodowke, no i zosatly mi do ogarniecia pokoje, poki co mlody spi u nas bo w jego pokoiku M zaczyna remont w weekend:-pw koncu bedzie mial swoj kacik:-)
nie wiemy tylko jak podlaczyc zmywarke ktora jest w kuchni bo wszystko pieknie dziala tylko nie napuszcza wody a moj M sie nie zna na zmywarkach:baffled:
no nic lece robic obiadek bo podloga juz wyschla:-p
 
Pogoda w Łodzi piękna...tyle że humor mi średnio dopisuje.Po lekarzu...mamy uczulenie na Augumentin czyli na penicylinę....mała w tej chwili obsypana od stóp do głów.Męczy się strasznie i drapie,na noc Ketotifen na alergię....
 
Kurcze, Adusia, no to się porobiło...:eek::szok:
musiałaś się nieźle nastraszyć, a i teraz malutka też pewnie niespokojna. przytulam wirtualnie, zeby było lepiej...
 
reklama
:-)Cześć.
Trochę zaniedbałam ten wątek, ale jakoś czasu mi wiecznie brakuje. :sorry:
U mnie powrót lata :tak:, piękna pogoda tylko jak dla mnie za gwałtowna zmiana. :confused2:

Mandarynka napisałam już w tej sprawie do Administratorki. Dospęp pewnie będziesz miała na dniach. Dam Ci znać na pw jak dostanę potwierdzenie. :-)
 
Do góry