reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

reklama
Noo ... tez bbym chciala w koncu mieszkac sama ... Jak na razie mieszkamy z znajomymi i mam juz dosyc tych wszystkich dziwnych sytuacji ;/

Dobranoc kochane :))))))
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witam wszystkich!

Adusia zdrówka życzę dla małej! A nie boli ją to gardełko?

Mandarynka obstawiam kwestię przyzwyczajenia się do nowych pokarmów. U nas na początku też były problemy, teraz już ok.

Rozmawiałam dzisiaj z sąsiadką pediatrą i powiedziała, że to normalne. Brzuszek musi sie przyzwyczaić. Marchewka ma duzo skrobi, która fermentuje w brzuszku i stąd gazy.

Ja mam szczypienie po 16 mala dostanie 3 szczypionki w nozki :(

Rany czemu aż 3?? Na co te szczepionki?


A Agatka dzisiaj pół roczku kończy! Ależ ten czas leci. :szok:
Pozdrowienia dla wszystkich współświętujących :-)
Właśnie mi się przypomniało, że w dzień przed skończeniem przez Anię pół roczku wyszły jej dwie dolne jedynki, a ja tego dnia dostałam pierwszy okres.
A teraz nic! Każde dziecko inne :-)
Ania dzisiaj powiedziała, że kocha Agatkę "tak prosto z serca" :-);-)

Pa pa!
 
Maryś, Koga, Aniołek i Mandarynka - buziaki dla 6-miesieczniaków!!!

Mandarynka - fajnie powiedziane... Dzieciaki potrafią rozbroić :tak:

A wogóle to Witajcie i miłego dnia wszystkim, a maluszkom duuużo zdrowia!:-)
 
Dzień dobry wszystkim:-)
Wczoraj miałam ciężki wieczór- Ala dostała lekkiej temperatury po tym szczepieniu i nóżka jej spuchła i ją bolała....darła się i marudziła kilka godzin...nic nie chciała pomóc no...:-(
Ale dziś rano wstała zadowolona i teraz fika sobie w łóżeczku...minę ma przy tym taką, jakby planowała rozkręcenie go na części;-)
 
DzieńDoberek!!!!!!

My juz na nogach od 7. Nocka w miare spokojna tylko ,Filipek domagał się cyca o 5 , ale dostal tylko smoka :-):-)

Mandarynka, Marys, Koga i Aniolek - najlepszego kochanym polrocznym szkrabom

Ja dzis bede miala gosci z Elku, znajomi leca jutro i tak wpadna do nas na nocke :happy::happy:Wiec trzeba troszke chatke ogarnac!!!

Milego dnia
 
Cześć i czołem!!!!

Dziś mam zdecydowanie lepszy dzień Konstancja już jest sobą jedynie apetyt nie dopisuje....no ale nie można mieć wszystkiego;-);-),spała też dobrze.
Mandarynka-jedynymi objawami choroby była monstrualna gorączka i brak apetytu:eek::eek::eek:

A zadanie bojowe na dziś to fuuuura prasowania:sorry::sorry:
 
czesc, czesc
wszystkim zakatarzonym i chorowitym szybkiego powrotu do formy. Pogoda dzisiaj fatalna - od rana leje i zimno - no prawie jak w listopadzie. Na dwór żal psa wygonic, a co dopiero z dzieckiem w wozeczku się wywlec :wściekła/y:.

Dziś mam zdecydowanie lepszy dzień Konstancja już jest sobą jedynie apetyt nie dopisuje....no ale nie można mieć wszystkiego;-);-),spała też dobrze.
A zadanie bojowe na dziś to fuuuura prasowania:sorry::sorry:

Adusia super, bo żal mi bylo Konstancji bardzo. Ja czytam was dziewczyny i na zamknietym ale nie daje rady odpisywac. Za prasowanko rano sie zabralam , teraz wlasnie pralka skonczyla prac wiec za wywieszanie sie zabiorę. Do tego mam ambitny plan kucharski - wczoraj przytargałam do domku piękną dynię - dzisaj zupka i ciasto z niej bedzie :-D

W domku zakatarzony m.i Misia, ale ich dzielnie kuruję i na razie gorzej nie jest :-).
No to lece. pa.
 
reklama
Do góry