reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

reklama
w pracy lub na zamkniętym :-D
ja właśnie szamię jedzonko, dzieć się grzecznie bawi na łóżku obok, normalnie jak uda mi się dotrzeć do kuchni po ciasto i kawę, to uznam poczatek tego dnia za czystą sielankę:-D:-D
 
Dotrzesz po to ciasto:-D:-D:-D...ja tam nawet w malignie po ciasto się doczołgam.......

Witam na otwartym wszystkie mamusie!!!!

Sylcia007- i jak wieczoro-noc ?Udana?

Miłego dzionka życzę!!!!
 
Hej dziewczyny można się przyłączyć ?
Kiedyś się już przedstawiałam, ale to było dawno temu. Przypomnę tylko, że jestem mamą 5 letniego Mateusza i kwietniowego Bartka Praktycznie się nie udzielałam, bo było sporo problemów z ciążą. Teraz w miarę leci, ale każda wizyta u pediatry spędza mi sen z powiek :confused2: a jutro kolejne szczepienie i zobaczymy co nowego powie.
Buźka :-)
 
Witajcie mamuski i maluszki

wlasnie zostalam podlaczona do swata..hehe..pan d internetu wyszedl kilka minut temu..w koncu bo juz na nowym domku 2 tygodnie a neta nie bylo bo tu maja na wszystko czas i im sie nie spieszy ale juz mam ..heheh... teraz bede juz codziennie z Wami .oczywiscie nienadrobie tego wszystkiego bo nie mam szans ale bede chociaz na bierzaco

lece mala klasc spac
 
Dotrzesz po to ciasto:-D:-D:-D...ja tam nawet w malignie po ciasto się doczołgam.......

Witam na otwartym wszystkie mamusie!!!!

Sylcia007- i jak wieczoro-noc ?Udana?

Miłego dzionka życzę!!!!


Kochana bardzo udano bardzo :)):laugh2: :-D :rofl2:



Hej dziewczyny można się przyłączyć ?
Kiedyś się już przedstawiałam, ale to było dawno temu. Przypomnę tylko, że jestem mamą 5 letniego Mateusza i kwietniowego Bartka Praktycznie się nie udzielałam, bo było sporo problemów z ciążą. Teraz w miarę leci, ale każda wizyta u pediatry spędza mi sen z powiek :confused2: a jutro kolejne szczepienie i zobaczymy co nowego powie.
Buźka :-)

Hejo kochana przylaczaj sie przylaczaj :)) MIlo mi poznac Sylwia jestem pozdrawiam wraz z D i moja coreczka Nadinka :)) :-):-):-)


Witam babki :) Dzien mija rewelacyjnie wszystko miedzy mna a Damianoo uklada sie rewelacyjnie Bardzo jestem zakochana choc czasem mam ochote go zabic doslownie bo mnie wyprowadza z rownowagi Ale kocham go nad zycie jak i oczywiscie coreczke Nadinke :)) A ja domek posprzatalam i zaraz zabieram sie za obiadek :)) Buziaczki moje drogie milego dnia :)))))))))
 
Cześć, jestem z czerwcówek :) ale już wróciłam do pracy dlatego mam gorącą prośbę

Wejdźcie na ten link

http://www.nocanka.pl/podklady_products_id-555.html

I na dole wyświetlą Ci się reklamy google. Otwórz każdą, tak aby się stronka wczytała.

Zbieram kliknięcia - jak będę miała dużo to może uda mi się, że nie będę musiała płacić na koniec roku za serwer..... Potrzebuje jeszcze z ok 200 adresów IP dlatego walczę z tym jak mogę....

Z góry bardzo dziękuję !
 
reklama
Marzenka1 witamy :-) powodzenia jutro u pediatry i spokojnego szczepienia :-)
didi witamy ponownie ;-)

ja niestety też z tych, które nie dadzą rady doczytać :zawstydzona/y:

dobranoc :-)
 
Do góry