reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

Ja gotuje jak na razie dla mnie dla Damiana i zaniedlugo zaczne gotowac dla Nadiny :))
Damianooo zje wszystko :) Wiec z nim problemow zadnych nie mam :)) Noo ale trzeba patrzec co sie gotuje bo Damianooo kucharz jest :))
 
reklama
Witam się i ja :-D
Szczepienie zaliczone dopiero druga dawka i o dziwo w końcu wizyta przebiegła bez problemów. U nas był cały czas problem, że główka była ciut większa od klatki, później się zrównała a teraz w końcu przerosła :tak: No a ja odetchnęłam uff.

U nas zazwyczaj gotuję ja. Nie mamy problemów, starszy i mąż są wszystkożerni, a w szczególności mięsożerni :sorry: Nie lubię tylko jak ktoś mi się wtrąca w garnki, albo każe robić po swojemu :cool: to lepiej niech robi sam a nie poucza :-)
 
hejka:)
dzis jakis dziwny dzien, na dodatek wstalam o 12:szok::szok:az niemozliwe bo zawsze ok 9 wstaje a dzisiaj tak pozno... nawet Kondzio mnie nie obudzil, dzis w nocy grzeczny byl bo obudzil sie tylko o 5 i pozniej spal caly czas:-) M w pracy a ja siedze w domku i nie wiem co ze soba robic. Za godzinke ide po syna kumpeli do szkoly a szczerze mowiac nie chce mi sie:sorry:no ale obiecalam...
Konrad konczy dzisiaj kolejny miesiac swego zycia:-pjak ten czas leci, jeszcze niedawno trzymalam go pierwszy raz na rekach a tu juz 5 miesiecy:szok:jutro dostanie swoje pierwsze sniadanko- kaszke ryzowa bananowa:-) ciekawe czy mu zasmakuje. Wczoraj pierwszy raz jadl jabluszko a jego mina byla niepowtarzalna:-D:-Dale zjadl prawie cala porcje:tak:
marzenka ja tez nie lubie jak ktos sie wtraca, od razu odechciewa mi sie gotowac:-p
 
Hej :-):-)
My tez dzisiaj zaliczylismy szczepienie :tak::tak: Maly narazie spi ale wszystko ma pod kontrola bo jedno oko nie do konca przymkniete ;-);-)
Wlasnie bede zabierac sie za przygotowywanie obiadku, zobaczymy co z tego wyjdzie bo dzisiaj piersi z kuraka w ciescie nalesnikowym :tak::tak: pierwszy raz bede robic :-D:-D
Marzenka u nas tez tak jak kainkas pisze glowka zawsze byla wieksza i nigdy nikt nie mowil, ze to zle :confused::confused:
Pozdrawiamy wszystkie mamy :-D:-D
 
Dzien udany ! :)) Kawka rowniez udana i to nawet bardzo i obiadek udany Mmm pyszniutki Wszystko superr wyszlo :)) Teraz malenka klade powoli spac i z misiakiem sobie posiedze i sie poprzytulamy :))

Milego wieczorka kochane :))

Dobranoc :))
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry